آموزش وردپرس
12354

توقف نساجی در خانه

 قائم خبر: از هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول  تیم نساجی مازندران در ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر میزبان الوند همدان بود و در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل این تیم متوقف شد.

گل های تیم نساجی مازندران را در این دیدار پوریا خاورپور در دقیقه ۴۶ و صابر میرقربانی در دقیقه ۸۸ به ثمر رساندند و برای الوند همدان نیز آرش محبی در دقیقه ۴۸ گلزنی و مرتضی عزیزمحمدی در دقیقه ۶۲ گلزنی کردند.

ترکیب نساجی مازندران:

محمدباقرشعبانی، عیسی پرتو ،محمدصالحی،حسین بغلانی،محسن زاهدی( از دقیقه ۷۳ فرید عابدی )، میلاد کامل ( از دقیقه ۶۲ حسن رمضانی )، محمد فتحی ، مصطفی نوربخش ، مجتبی‌رمضانی ، پویا خاوری پور،سجاد کرمان( از ۶۲ صابر میرقربانی)

حواشی

***تیم نساجی به مربیگری نادر دست نشان در ۶ بازی اخیر خود توانست فقط ۴امتیاز کسب کند. وعملا تماشاگرانی که دل به صعود بسته بودند را ناامید ودرنتیجه ورزشگاه  خالی از تماشاگر شود.

***از نکات دیگر این بازی محرومیت  نادر دست نشان بود که مجبور بود از جایگاه ویژه تیم نساجی را هدایت کند.احتمالا به خاطر ترک زمین در ۲۰ دقیقه پایانی باز با گیتی پسند که هنوز دلیلش مشخص نیست که چرا امپراطور، تیمش را درشریط حساس تنها گذاشت!

***اندک تماشاگرانی  که به ورزشگاه آمده بودند از دقیقه  یک تا۹۰ تیم محبوب خود را تشویق کردند.

***عده ای از تماشاگران پشت نیمکت نساجی مدیر عامل تیم را مورد انتقاد قرار دادند.

***بعد از زدن گل دوم نساجی کادر فنی نساجی چه در نیمکت ذخیره چه در جایگاه ویژه جوری خوشحالی می کردند و همدیگر را بغل می کردند که انگاری با این تساوی آن هم با تیم انتها ی جدول در خانه به لیگ برتر صعود کردند.

***سکوت سایت های خبری ورزشی وبی تفاوتی نسبت به نتیجه این بازی جالب وخنده دار است ،البته شاید آنها برای بقا در لیگ خوشحال هستند.( بیچاره یونس گرائیلی در سال اول حضورش چه انتقادانی را متحمل شد )

***بعد از سوت پایان بازی ماموران نیروی اتظامی به به علت تمرین تیم پرسپولیس تهران به سرعت تماشاگران را به بیرون ورزشگاه هدایت کردند .

P2180975 + P2180969 + P2180970 + P2190008 + P2180978 + P2190021 + P2190063 + P2190064 + P2190148 + P2190095 + P2190109 + P2190182 + P2190197 + P2190201 + P2190305 + P2190071 + P2190399 +

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. با سلام به مدیریت محترم سایت قائم خبر..ضمن احترام به درج انعکاس خوب اخبار شهرمان، باید این نکته مهم را دگر بار یادآوری کنم که ماهیت ضد نساجی و بهتر بگم ضد نادر شما برای خوانندگان علنی شده!! چرا شما بایستی عده ای از تماشاگران فهیم این شهر را که عاشق و سینه سوخته نساجی هستند را تحریک کنید؟؟باید به نادر وتیم محبوب نساجی فرصت داد..انشاالله برای فصل بعد و با فرصت بیشتر بتوانیم به فکر صعود به لیگ برتر باشیم..از شما انتظار می رود که کمی با تامل بیشتری به درج اخبار و واقع بینانه تر بپردازید..با تشکر

  • افشین خان ضمن تشکر از اینکه اخبار قائم شهر را از این سایت هم پیگیری می کنید.
   به عرض شما برسانم که این سایت هدفش بیان واقعیت وشفاف سازی بدون هیچ جانبداری می باشد
   همانطور که مستحضرید آن روزی که نساجی برنده از زمین بیرون می آمد تماما با افتخار خبر مربوطه راتحت پوشش قرار می دادیم.هر موقع هم که می باخت باز هم همان کار را می کردیم.اگر فکر میکنید تیمی که از ۶ بازی اخیر خود فقط ۴ امتیاز کسب کرده مابنویسیم ۱۸ امتیاز کسب کرد،آن وقت ما ضد نساجی نیستیم ،باشد از این این به بعد این کار را میکنیم. در ضمن دوست دارم این نکته را متذکر شوم که نساجی متعلق به یک شخص نیست ،متعلق به همه پیشکسوتان وفوتبالیستهای قدیمی ومردم می باشد . واحیانا مخالفت با یکی از فوتبالیستهای قدیمی مخالفت با نساجی نیست چون نساجی ارث پدری هیچ کس نیست.با خواندن مطلب شما یک سوال در ذهن به وجود می آید که آن زمانی که یحی گل محمدی ،دبیر اسماعیلی،یونس گرائیلی و.. در زمین هو می شدندو به آنها حیا کن رهاکن می گفتند (مطمئنا دوستان شما نبودند !) آنوقت نگفتید آنها ضد نساجی هستند؟ در ضمن به آن دسته عاشق وسینه سوخته نساجی که سالهاست سرد وگرم روزگار را چشیدند از درگیری نفت ونساجی اختلاف مسگر سارویهاودستنشانها……تا فوتبال امروز، به انداز ه کافی دارای تجربه در فوتبال قائمشهر هستند و آنقدر تشخیص دارند که تحریک نشوند لطفا به شعورشان توهین نکنید با تشکر

 2. متشکریم از این که جواب سوال ما از سوی شما باعث روشن سازی و تنویر افکار عمومی شده است!!

 3. خدمتتون عرض کنم نادر هر وقت از داوری نا راضی هست به خاطر اینکه نمیتونه ساکت بمونه و اعتراض میکنه واینکارشم باعث این میشه از بازی های بعدی محروم بشه میره در جایگاه ویژه که از این کار جلوگیری کنه که اینکارو جدیدا انجام میده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *