آموزش وردپرس
tablo-shora

تیزهوشی شورای جدید شهر

قائم خبر- عباس ناساری : همانطورکه در تصاویر پیوست ملاحظه می کنید، یکی از تصاویر نمای تابلوی ساختمان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قائمشهر وحومه را نشان میدهد .این عکس دو روز قبل ازنصب تابلوی شورای اسلامی شهر قائمشهر برداشته شده بود که تیزهوشی روابط عمومی یا دیگر مسئولان میتواند عامل آن باشد ولی به هرحال به موقع در تعویض آن اقدام کردند.چه خوب است ،تمام تصاویری که از مشکلات شهری تهیه می کنیم، قبل از درج در رسانه ها تعمیر یا بازسازی شود.

ساختمان شورای شهر قائمشهر با تابلوی سازمان اتوبوسرانی
تابلوی جدید شورای شهر قائمشهر

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۸ دیدگاه

 1. آره،منم دیده بود که تابلوی اتوبوسرانی داشت.دستشون درد نکنه درست کردن.اگه خبرشو درج میکردید آبروی شهر میرفت.شما هم یه کم کمتر انتقاد کنید،غیر قائمشهری بیاد توی سایتتون به ریش ما میخنده

  • سازمان اتوبوس رانی و شورای شهر در کنار هم در یک ساختمان مستقر هستند
   جهت اطلاع

   • آقا مجتبی عزیز ، حرف شما صحیح ، اما می توانستند چند تا تابلو ، شورای شهر،سازمان اتوبوس رانی ، سازمان تاکسی رانی و … نصب شود (مانند ساختمان پزشکان).شاید بعضی از مردم از مکان شورای شهر اطلاعی نداشته باشند.
    در ضمن باید فکری به حال سازمان اتوبوسرانی و تاکسی رانی کرد و مکانی مستقل را برای آنها در نظر گرفت.

 2. جناب ناساری عزیز!
  تیزهوشی شورا موقعی است که بتواند یک شهردار قوی ،باتجربه،فارغ از سیاسی بودن وتوان تعامل باپرسنل شهرداری را داشته باشد را انتخاب کند نه اینکه یک تابلو را عوض کند که هیچ تاثیری در حل مشکلات شهر ندارد.
  ناساری عزیز!
  آیا میدانستید مدت بیش از یکسال است شهرداری با مشکل حاد کمبود بودجه وتامین اعتبار ورکود در اجرای پروژه های عمرانی وپرداخت حق وحقوق پرسنل مواجه است وبسختی حقوق پرسنل را پرداخت میکند و از عهده هزینه های جاری وعمرانی وجمع آوری زباله بر نمی آید وپرسنل محترم امور مالی با خواهش وتمنا وبا هزار ترفند حقوق پرسنل را واریز کرده وطلب پیمانکارها و ارباب رجوع توافقات را به تعویق میاندازندوشهرداری با تراکم بیش ازپرسنل مواجه شده اند که عملا هیچگونه کارایی ندارند.
  ناساری عزیز!
  ایکاش شماهم زمانی که شهردار وشوراقبلی بابت چاپ اخبار چک هایتان نقد میشد تعدادی از عکس هایی که هم اکنون بر صفحه سایت میگذارید قرار داده تا ما فکر بعد نکنیم.
  شهردار که درآمد عوارض شهرداری را از مردم دریافت میکند به خرید زمین برای اداره خاص وخرید ماشین برای فلان وپرداخت هزینه فلان مراسم میکند باید مرکزشهرش پر باشد از زشتی هایی وزباله ها و…
  لطفا سانسور نکن قرار بده شاید شورا سیاسی کاری کنار گذاشته وشهردار قوی را انتخاب کند مانند شهردار ساری و شهردار گرگان و…

  • شاید در انتخاب تیتر بهتر بود از “اقدام به موقع شورای شهر” استفاده می کردیم ولی وجود مشکلات شهری ربطی به چک های پاس شده یا پاس نشده ندارد.در ضمن از شهرداری که به قول شما بودجه ندارد تا هزینه های پرسنل و زیباسازی شهر را پرداخت کند،چطور به خبرنگار پول میدهد.ولی اگر ایشان عکسی از مراسمی یا افتتاح پروژه ای گرفته باشد حقش هست که مبلغی دریافت کند چون ایشان شغلش خبر نگاری وعکاسی است. با این وجود سوابق آقای ناساری خبرنگار قدیمی استان ، گویای همه چیز می باشد.

   • سئوال من اینست آیا این زشتیهایی که شما ازش عکس میگیرید ودرسایت قرار میدهید قبلا وجود نداشت .آیا نمی شود این عکسهای زشت را همیشه گذاشت وبعد از زیباسازی که مطمئنا توسط شهرداری انجام میشود جامعه را امید وار نمود.حق شماست بابت رپورتاژ آگهی تان مبلغی دریافت نمایید اما حق تان نیست همشهریان و مراجعین و طلبکاران شهرداری از سیستم نا امید وناراضی باشند چرا که خبرنگاران زبان گویای شهروندان هستند.چند درصد از خبرنگاران مشکلات مالی شهرداری را در سایتها انعکاس دادند تا ادارات بووووووووووووووووووووووووووق دست از سر شهر بردارند وبرای نگه داشتن صالح زاده اینهمه باج خواهی نکنند تا شهرداری بتواند مطالبات مردم را جوابگو باشد ……………یکسری به شهرداری به امور مالی وساختمانی وعمران وفضای سبز و خدمات شهری بزنید تا ببینید همه شان از بی پولی شهرداری ناله میکنند ولی شهردار سابق بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل جدید به شهرداری تحمیل کرده تا بتواند بماند.
    لازم نیست به شهرداری برویدفقط ماشین های حمل زباله را نگاه کن مال جنگ جهانی دوم هست که پیمانکار بخاطر نداشتن پول رفته اونها را از اوراق فروشی جمع کرده ،آورده .شورای شهر ما هم که سابقه اش معلومه سیاسی کاریش حرفی نداره بماند شورا ۴سال فرصت داره که ما مردم ممکنه رسانه ای برای بیان نداشته باشیم ولی طریقه رای گرفتن آقایان یادمان نمی رود!!!!!!!!!!!!!

    • چرا،این تصاویر قبلاً هم وجود داشت ،الان هم وجود دارد. اتفاقاً قبلاً بیشتر خبر می گذاشتیم(با نام قدیمی سایت ۰۱۲۳news.com ) اگر سری به گالری عکس سایت بزنید متوجه میشوید که نقاط زیبای شهر راهم مورد توجه قرار دادیم.
     در کل هدف ما یاس و ناامیدی مردم نیست بلکه هدف ما نشان دادن مکان های زشت و ناپسند از شهر به مسئولین میباشد که برای رفع آن اقدام کنند.

     باتشکر ازشما مدیریت سایت رضا نادری

 3. کارگر وسطی کلایی

  سلام به قائم شهری ها و ایرانی های غیرتمند
  از شورای شهر جدید تشکر می کنم که ظاهراً به فکر زیبایی این شهر می باشد، امیدوارم این فعالیت مثبت ادامه داشته باشد.
  پیشنهاد می کنم شورای شهر گرامی شهرستان از نخبگان قدیمی و هنرمندان قائم شهری برای کسب تجربه و زیبایی شهرستان استفاده نمایند
  کارگری شغل مقدسی و شریفی است زیرا یک انسان تن به تمام سختی ها می دهد تا پول حلال بدست آورد.
  برای معرفی اسمم از کلمه کارگر استفاده نمودم زیرا زمانی افتخار کارگری را داشته ام و وسطی کلا اسم روستایم می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *