آموزش وردپرس
80916181-5230752

تیم قائمشهر قهرمان نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانک های مازندران شد

تیم قائمشهر درپایان نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانک های مازندران که به میزبانی آمل برگزارشد، به مقام قهرمانی دست یافت.

 قائم خبر:درپایان این مسابقات که به میزبانی هیات کشتی شهرستان آمل درخانه کشتی جهان پهلوانˈ قاسم رضاییˈ این شهرستان برگزارشد، تیم قائمشهر با کسب ۶۱ امتیاز جام قهرمانی این رقابتها را که در رده سنی خردسالان با عنوانˈ پهلوانک هاˈ برگزارشد، بالای سر برد.

تیم آمل میزبان مسابقات نیز با کسب ۵۶ امتیاز به مقام نایب قهرمان دست یافت و تیم گیلخوران جویبار نیز با ۵۱ امتیاز در جای سوم ایستاد.

درنتایج انفرادی ۵ وزن دوم این مسابقات که روز جمعه با رقابت ۱۰۵ آزادکار برگزارشد، در وزن ۴۷کیلوگرم، ˈ محمد کرمی ˈ از آمل، در ۵۳ کیلوگرم ˈ یاشار قلعه سری ˈ از گلوگاه، در ۵۹کیلوگرم ˈ علیرضا حیدریˈ از گیلخوران جویبار، در ۶۶کیلوگرم ˈ محراب محسنیˈ از فریدونکنار و در وزن ۷۵کیلوگرم ˈ شایان سلوکیˈ از قایمشهر ، قهرمان شدند.

در رقابت های پنج وزن نخست که روز پنجشنبه با رقابت ۱۱۵کشتی گیر خردسال مازندرانی برگزارشد، در وزن ۳۰کیلوگرم ˈ محمدعلی عموزادهˈ از بهشهر، در وزن ۳۲کیلوگرم ˈدانیال کاشیˈ از قایمشهر، در وزن ۳۵کیلوگرم ˈعرفان الهیˈ از تنکابن ، در وزن ۳۸ ˈ امیرحسین فیروزپورˈ و در وزن ۴۲کیلوگرم هر دو از تیم گیلخوران جویبار مقام های قهرمانی را به خود اختصاص داده بودند.

رییس هیات کشتی شهرستان آمل به خبرنگار ایرنا گفت: در نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانک های مازندران نخستین دوره استانی آن در سطح کشور به میزبانی آمل برگزارشد، حدود ۲۲۰ آزادکار از ۳۲ شهر مازندران دو روز در خانه کشتی پهوان ˈ قاسم رضاییˈ آمل باهم رقابت کردند.

ˈقدرت اله نهاوندیانˈ افزود: این رقابتها باعث شناسایی استعدادهای کشتی از رده های سنی خردسالان و با هدف پشتوانه سازی تیم های نونهالان ونوجوانان برگزار شد.

نفرات اول تا سوم این رقابتها به اردوی آماده سازی تیم منتخب مازندران برای شرکت مسابقات قهرمانی پهلوانک های کشور اعزام خواهند شد

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *