آموزش وردپرس
kard

جزیـیات جنایت تکان دهنده در قائمشهر

قائم خبر: این جنایت که سناریوی آن با ماجرای ناپدید شدن ناگهانی پدر خانواده کلید خورده بود، پسر جوانی به اتهام قتل پدرش بازداشت شد.

بنا بر این گزارش، ۱۴ اسفند ماه سال جاری اعضای خانواده‌ای در قائمشهر با مراجعه به مأموران پلیس، آنان را در جریان ناپدید شدن اسرارآمیز پدر خانواده قرار دادند.

بر اساس ادعای آنان، مرد ۵۲ ساله خانواده که «غلامرضا» نام داشت برای انجام کاری از خانه بیرون رفته و دیگر مراجعه نکرده بود.

با توجه به این ادعاها تجسس‌های پلیسی برای به‌دست آوردن ردی از مرد ناپدید شده در دستور کار قرار گرفت تا این‌که پلیس به رفتار‌ها و حرکات «علی» پسر ۲۵ ساله خانواده مظنون شده و صبح روز ۲۲ اسفند ماه سال‌جاری وی را بازداشت کرد و تحت تحقیق قرار داد.

با‌وجود انکار‌های این مرد جوان از ماجرای ناپدید شدن پدرش، وی مجبور به اعتراف شد و پرده از راز قتل پدرش در جریان اختلافات خانوادگی برداشت.

وی در اعترافات خود به مأموران گفت: با پدرم اختلاف داشتم، روز حادثه با هم جر و بحث کردیم، درگیری شدیدی بین ما به‌وجود آمد، با کاردی که همراهم بود چند ضربه به سینه و شکم وی وارد کردم. وقتی فهمیدم کشته شده است، جسدش را داخل گونی گذاشته و به منطقه سوادکوه بردم. در آنجا چاله‌ای کنده و جسد را دفن کردم بعد به خانه آمده و ادعا کردم پدرم ناپدید شده است.

وی ادامه داد: روز بعد بار دیگر به محلی که جسد را دفن کرده بودم برگشته و آن را بیرون آورده و به آتش کشیدم، می‌ترسیدم با پیدا شدن جسد رازم فاش شود.

با کشف آثار و جسد قربانی در یکی از مناطق کوهستانی سوادکوه، عامل جنایت پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *