آموزش وردپرس
DSC_6139

جلسه هم اندیشی قائمشهری ها برای حضوری قدرتمند در مسابقات ۲۰۱۴ کره

قائم خبر:  به گزارش مازند لیگ، مسئولان اداره ورزش و جوانان قائمشهر برای حضور قدرتمندانه ورزش این شهر در مسابقات آسیائی اینچوان کره ۲۰۱۴ با ورزشکاران ملی پوش این شهر جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

صبح امروز دوشنبه مورخ ۹۲/۹/۲۵ جلسه ستاد مسابقات اینچوان کره ۲۰۱۴ با حضور فرشید قدیمی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران ملی پوش (بانوان و آقایان) قائم شهری در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.

پس از صحبت های فرشید قدمی مبنی بر تلاش مضاعف ورزشکاران برای کسب افتخار در این مسابقات ، ورزشکاران این شهر نیز در گفتگوئی صمیمی با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهر به بیان مشکلات خود پرداختند و نقطه نظرات خود را در این خصوص ابراز داشتند.

گفتنی است، در پایان این جلسه به دستور رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر برای کاهش مشکلات ورزشکاران و آمادگی بدنی بهتر آنها جهت حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیائی اینچوان کره ۲۰۱۴ ، پایگاه قهرمانی و استخر را در اختیار ورزشکاران گذاشته شد

قابل ذکر است که شهرستان قائمشهر اولین شهر ایران می باشد که اداره ورزش و جوان آن شهر با ورزشکاران ملی پوش آن در خصوص حضور قدرتمندانه آنها در المپیک آسیائی اینچئون کره جلسه هم اندیشی برگزار کرده است.

 

 

http://s5.picofile.com/file/8104296350/DSC_6138.jpg

 

http://s5.picofile.com/file/8104296326/DSC_6134.jpg

 

http://s5.picofile.com/file/8104296318/DSC_6129.jpg

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. هم اندیشی خوبه اما بهتره که ملی پوشان ما اون دختر و پسر که می خوان برن افتخار کسب کنن به حرفها گوش بدن نه اینکه به تو عکس به هم زل بزنن اول دختره بعد پسره حواسشون کجاس؟ عکس شماره ۲ و ۴ یک بهشون بگه شما بیشتر تو چش هستین و دراین الگو می شین بیشتر مراقبت حرکات و رفتار خود باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *