آموزش وردپرس
nassaji-naft05

جوابیه باشگاه نساجی در مورد سخنان نادر دست نشان

به گزارش قائم خبر، به نقل از سایت رسمی باشگاه؛ پس از صحبت های مطرح شده در مورد مسائل مختلف باشگاه نساجی در برنامه مستطیل سبز از سوی آقای نادر دست نشان، باشگاه نساجی برای روشن شدن افکار عمومی و آگاهی هواداران نساجی جوابیه ای را به شرح زیر منتشر می کند.

متن جوابیه همراه با مدارک مستند به شرح زیر می باشد:

با سلام خدمت تمام هواداران عاشق و بی ریای باشگاه بزرگ نساجی مازندران

ابتدا لازم می دانیم از مردم و هواداران نساجی بابت انتخاب آقای نادر دست نشان توسط باشگاه به دو دلیل عذرخواهی کنیم. دلیل نخست آنکه، ستاد منشور اخلاقی حجت را در مورد ایشان تمام کرده بود و تذکر هم در همان ابتدای فصل داده بود. دلیل دوم هم به خاطر رفتارها و اعمالی که آقای نادر دست نشان در زمان حضورشان در دوره اول آقای پرهام و به ویژه در مورد رویارویی با نساجی در زمان حضورشان در نفت تهران داشتند بی توجهی نمودیم.

پیرو برنامه مستطیل سبز در تاریخ ۵/۳/۹۴ که مقرر شده بود تا مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در این برنامه حضور یابد اما به دلیل عدول از نحوه برگزاری برنامه که مقرر بود برنامه های آینده باشگاه طرح گردد که به یک باره از سوی مسئولین برنامه تغییراتی در اجرای برنامه و کم توجهی به توافقات بین دو طرف، آقای درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی از شرکت در این برنامه انصراف دادند.

لذا در این برنامه مطالبی عنوان شد که جهت روشن شدن  افکار عمومی و هواداران گرامی مطالب زیر تقدیم می گردد.امید است با توجه به بیان نقطه نظرات ذیل که بنا نداشتیم عنوان شود وحدت بین هوادران نساجی بیشتر شود.

در درجه اول در زمان یارگیری علی رغم اصرار باشگاه به یارگیری منطقی و حفظ چند سهمیه خالی در رده های امید و زیر ۲۳ سال متاسفانه همراه جذب ۸۰ درصد بازیکنان فنی  و باکیفیت مطلوب و  قابل قبول، ۲۰ درصد با اصرار فراوان سرمربی بدون هیچ ثمره ای جذب شدند و حتی دو بازیکن که در طی فصل به دفعات در باشگاه موجبات بی نظمی را فراهم نمودند و در کل بازیها حتی قادر به دادن دو پاس سالم نبودن به اصرار سرمربی جذب و در اغلب بازی ها استفاده می گردیدند.

تنها بازیکنی که در نیم فصل اول ایشان در خواست نمود و باشگاه علی رغم مذاکرات فراوان قادر به جذبش نبود منصور تنهایی بود که در طول فصل در تیم گیتی پسند در مجموع فقط دو گل به ثمر رساند!

در مورد میثم بائو و فرزاد آشوبی هم در ابتدای فصل به ایشان پیشنهاد داده شد که با آنها مذاکره کنیم. پاسخ آقای دست نشان این بود که میثم بائو بدرد من نمی خورد اما برای اینکه به مشکل نخوریم بگویید سر تمرین تیم بیایید و تست بدهد! و پاسخ بائو به این خواسته آقای دست نشان منفی بود. در مورد فرزاد آشوبی نیز ایشان در اظهار نظر فنی(!) خود گفتند: پا به سن گذاشته است و من به پلنگ  نیاز  دارم که  در زمین بجنگند و آشوبی فاقد این قابلیت می باشد. حال بماند که بین دو نیم فصل در لیست ارائه شده به باشگاه نام فرزاد آشوبی قرار داشت که در ادامه به آن هم خواهیم پرداخت.

در مورد سخنانی که آقای دست نشان در ارتباط با آقای همیراد عنوان کردند لازم به ذکر است که در یکی از جلسات تمرینی قبل از حضور همیراد در تمرین در حضور هوادران، آقای دست نشان مطالبی ناپسند و با الفاظی زشت آقای همیراد را خطاب نمودند و حداقل ده مورد با نامبرده جنگ لفظی داشتند که باشگاه در این خصوص جلسه ای برگزار کرد تا سوتفاهمات بین آقای همیراد و دست نشان برطرف شود اما در آن جلسه آقای دست نشان عنوان نمود که حاضر با همکاری با اقای همیراد نمی باشد و وجود ایشان به نتایج تیم لطمه میزند . حتی در جلسه ای در تهران در حضور آقای پرهام دوباره بر مواضع خود پافشاری نموده و اعلام نمودند همکاری با آقای همیراد میسر نمی باشد و وجود نامبرده داوران را  بر ضد ما تحریک میکند  . در این زمینه کلیه بازیکنان تیم و هوادرانی که در تمرین حضور داشتند شاهد این مسئله هستند. برای انتخاب سرپرست جدید یک گزینه مناسب مد نظر باشگاه بود که با توجه به مشکلات گذشته و ایجاد حاشیه احتمالی برای باشگاه و تقابل با آقای دست نشان از این موضوع منصرف شدیم و در نهایت تصمیم گرفتیم که آقا فرامرز اضطرای که با آقای دست نشان از نظر فکری نزدیک تر است همزمان به عنوان سرپرست نیز فعالیت کند.

در این خصوص که فرمودند پنج بازیکن خوب ما از تیم جدا شدند. بازیکنانی که از باشگاه جدا شدند شامل: مصطفی هاشمی، صابر میرقربانی، پویا خاور پور، سید محسن حسینی، امیر رضا زارع، صادق نجفی، مجتبی قادی، فریبرز گرامی و محمد قاسمی نژاد بودند. که در این بین فریبرز گرامی، محمد قاسمی نزاد و مجتبی قادی به دلیل پارگی رباط صلیبی از لیست خارج گشتند. همچنین سید محسن حسینی،  پویا خاور پور و صابر میرقربانی بازیکنانی بودند که با نظر مستقیم آقای دست نشان از تیم کنار گذاشته شدند. که مدارک ان در زیر قابل مشاهد است.

 

 در مورد جذب بازیکن در بین دو نیم فصل نیز باید عنوان گردد که در لیست ۲۰ بازیکنی که آقای دست نشان در نیم فصل ارائه دادن ۸ بازیکن اصلی گیتی پسند اصفهان، ۳ بازیکن از آلومینیوم هرمزگان، ۱ بازیکن از تربیت یزد، ۱ بازیکن از فجر سپاسی و ۱ بازیکن از نفت و گاز گچساران  که در مجموع ۱۴ بازیکن از حریفان هم گروه و مستقیم نساجی بودند که هیچ باشگاهی با انتقال این تعداد از بازیکنان خود به تیم رقیب موافقت نخواهد کرد و این موضوع را هر فرد عادی به خوبی میداند. با این وجود باشگاه نساجی از هیچ تلاشی برای جذب این بازیکنان کوتاهی نکرده است و برای تک تک باشگاه های این بازیکنان درخواست رسمی ارسال شده است که در ادامه برای نمونه نامه رسمی که برای جذب تعدادی از بازیکنان گیتی پسند به آن باشگاه ارسال شده است را همراه با تصویر لیست درخواستی نادر دست نشان که بین دو نیم فصل به باشگاه ارائه داده بود را می توانید مشاهده نمایید.

البته در همان زمان بین دو نیم فصل از سوی باشگاه بازیکنانی به آقای دست نشان معرفی شدند که با جذب آنها نقاط ضعف تیم برطرف  شود. بازیکنان لیگ برتری مانند فردین عابدی و مهدی قریشی که همانند مسئله جذب میثم بائو، سرمربی تیم اقای دست نشان عنوان کردند که این دو بازیکن باید در تست های تیم شرکت کنند که با مخالفت این دو بازیکن همراه بود و نکته قابل تامل این است که هر دو بازیکن نام برده به تراکتور سازی تبریز پیوستند. تیمی که برای قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می جنگید.

در ضمن به غیر از امیر حسین طاحونی بقیه بازیکنان جذب شده با تایید آقای دست نشان انجام شده است و تنها آقا طاحونی بود که با مشورت آقای قلعه نویی به تیم اضافه شد که در زمانهایی که در ترکیب قرار گرفت به خوبی نشان داد چه بازیکن با ارزش و مفیدی برای نساجی بوده است. حال اینکه ایشان اساسا منکر این مسئله می شود خود جای سوال دارد. کافیست به تصویر زیر که مربوط یه مصاحبه ایشان و پاسخی که در این مورد در همان زمان می دهند توجه کنید.

 

در مورد سخنان ایشان در مورد سه امتیاز بازی با فولاد نوین ذکر این نکته ضروری است که شخص آقای دست نشان در مصاحبه مطبوعاتی پس از بازی با فولاد نوین عنوان نمودند که باشگاه فولاد دارای بازیکنان سرباز می باشد و حضور آنها در فولاد نوین غیر مجاز می باشد اما به یکباره در برنامه ی مستطیل سبز شکایت باشگاه نساجی از باشگاه فولاد نوین را بیهوده تلقی نمودند و این با سخنان ایشان کاملا در تناقض است. باشگاه نساجی طی نامه ای به فدراسیون فوتبال شکایت خود را ارسال نمود لیکن آقای تاج فرمودند ۲۰۰ بازیکن در لیگ دسته اول و دوم دارای مشکل معافیت هستند اگر قرار باشد برخورد شوند همه تیمهای لیگ درگیر میشوند و باید محروم شوند.


درمورد شکایت از تیم فجر سپاسی مبنی بر استفاده از دو بازیکن غیر مجاز متاسفانه در زمان قرارداد آقای طاحونی ۱۳ دیماه ۱۳۹۳ ثبت گردیده بود به همین دلیل نمیتوانستیم که از فجر سپاسی شکایتمان را دنبال نماییم  و این مورد را آقای بهروان در مصاحبه خود نیز اعلام سراسری نمودند!!

در خصوص تغذیه  بازیکنان باید عنوان کنیم که باشگاه خوابگاهی در اختیار بازیکنان گذاشته و کلیه لوازم آشپزخانه و دیگر وسائل مورد نیاز را در اختیارشان قرار داده است اما بازیکنان درخواست کردند که از آشپزخانه برایشان غذا تهیه شود که بر اساس قرارداد حرفه ای هزینه غذای بازیکنان از مبلغ قراردادشان کسر شده است. و این موضوع چیز عجیبی نیست و باشگاه هیچ تعهدی در این زمینه نداشته است. البته شاید هم مبلغ غذای بازیکنان باعث شکست در یزد مقابل تربیت و تساوی برابر این تیم در وطنی مقابل انبوه هوادران و عدم صعود به پلی آف و شکست برابر فولاد نوین در قائمشهر بوده است! در زیر در خواست رسمی سه بازیکن نساجی را برای نمونه می توانید مشاهد فرمایید.

در خصوص سخنان آقای دست نشان در مورد حضور یا عدم حضور تربیت یزد و ادعاهای مطرح شده از سوی ایشان باید عنوان کنیم که جلسه ای در تاریخ ۲۵/۱۲/۹۳ در دفتر اقای پرهام با حضور امیر قلعه نویی،آقای پرهام، صادق درودگر و نادر دست نشان برگزار شد که در ان جلسه با توجه به اشتباهات مهلک اقای دست نشان که تهدیدی بود برای باشگاه، مقرر گردید ایشان از دو راه یکی را انتخاب کنند یا اخراج از باشگاه یا پذیرش نظرات سازنده و مفید اعضای حاضر در جلسه که با توجه به گزارش کارشناسی تیم آنالیز باشگاه به صورت ذیل در جلسه مصوب گردید.

به دلیل لجبازی آقای دست نشان در عدم استفاده از امیرحسین طاحونی در هفت دیدار به صورت فیکس که صدمات غیرقابل جبرانی به تیم نساجی زده بود از زوج طاحونی و صغیری یا طاحونی و طهماسبی در ۴ دیدار پایانی استفاده شود و سیستم بازی در تمامی بازیهای ۲-۴-۴ باشد و در صورت عدم محرومیت و مصدومیت آقایان مصطفی نوربخش، هادی ریاحی، حسین امامیان و  شاهین مجیدی این چهار نفر به عنوان بازیکنان فیکس در خط هافبک استفاده شوند و فرزند ایشان حداکثر در ۲۰ دقیقه آخر بازی در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد. همچنین از دو بازیکن به هیچ عنوان استفاده نکنند که ایشان این موضوع را پذیرفت.

خوشبختانه ترکیب و سیستم انتخاب شده در بازی نفت و گاز گچساران و نیرو زمینی نتیجه داد اما در دیدار تربیت یزد به یک باره و برخلاف تعهد نام برده سیستم بازی تیم از ۲-۴-۴ به ۵-۵ مشکوک تغییر یافت. اولا، تیمی مثل تربیت یزد که با فجر ۱۰ نفره ۳ بر صفر بازنده شده بود در صورت استفاده از سیستم ۲-۴-۴ و نفرات ذکر شده مطمئنا با بیش از سه گل شکست را پذیرا می شد و تیم ما به پلی آف صعود می کرد. دوما سرمربی که در دو دیدار با تربیت نوین یزد که همه تیم ها مدعی گروه حداقل ۴ امتیاز از آن گرفتند حتی نتوانسته سه امیتاز دشت کند دیگر نباید مسائل خلاف واقع را مطرح کند.

ایشان همیشه در شکست ها علی رغم اینکه برهمگان مشهود بود که چه اشتباهات جبران ناپذیر مرتکب می شدند، همیشه به دنبال مقصر جلوه دادن داوران، مسئولان باشگاه، مسائل مالی و… بودند. یادمان نمی رود که در جلسه معارفه در برابر دیدگان حضار گفتند: امسال برای پول به نساجی نیامده ام و برای عشقم آمدم. اما در تمام طول فصل فقط یک بار در خصوص طلب بازیکنان صحبت کرد. آن هم در اعتصاب برنامه ریزی شده شب قبل از بازی با تربیت نوین بود. در سایر اوقات فقط در خصوص مسائل مالی خود و فرزندش با باشگاه مذاکره می کرد.

در خصوص ادعا مطرح شده از سوی آقای دست نشان مبنی بر دو نوبت کمک شورای شهر به باشگاه نساجی مازندران باید عنوان کنیم که حتی یک ریال هم از شورای شهر کمکی به باشگاه نساجی نشده است. تنها  ۱۰ میلیون تومان جناب آقای ابراهیمی ریاست محترم هیات فوتبال قائمشهر در هتل نقدا به دست خود آقای دست نشان دادند تا بین اعضای تیم تقسیم شود و ۱۰ میلیون هم چک که توسط آقای ابراهیمی از شرکت صنعتی پرستو قائم بین اعضا تیم تقسیم شد که در زیر قابل مشاهده می باشد.

در ارتباط با میزان قرارداد مشاور و مسئول روابط عمومی باشگاه که ایشان از قراردادهای آنچنانی آنها سخن گفتند باید عنوان کنیم که ایشان به عنوان سرمربی سابق تیم حق دخالت در اموری که به ایشان مربوط نمی شود را ندارند. اما برای روشن شدن افکار عمومی باید بگوییم که مشاور عالی باشگاه آقای امیرحسین علی نژاد هیچ قرارداد مالی با باشگاه نساجی ندارد و ریالی دریافت نکرده اند و آقای محمد صادقی هم به عنوان مسئول روابط عمومی باشگاه نساجی  با بیش از ۱۲ ساعت کار در روز حقوق ماهیانه چهارصد هزار تومانی دریافت می کند که البته قابل مقایسه با حقوق چند ده میلیونی که در سالهای گذشته دوستان منشوری در همین پست و جایگاه  دریافت می کردند نیست. البته مبالغ دیگری که از بازیکنان طبق اسناد ستاد منشور اخلاقی دریافت مینمودند را هم باید اضافه کرد!

آقای نادر دست نشان در طول فصل در مصاحبه های مختلف و در صحبت با هواداران و بازیکنان از مشکلات مالی باشگاه و عدم پرداخت قرارداد صحبت می کردند. اما باشگاه نساجی به خاطر منافع باشگاه و جلوگیری از حواشی و اختلاف در تیم، در این ارتباط سکوت اختیار کرد. حال پس از پایان فصل و برای روشن شدن افکار عمومی و هواداران نساجی باید عنوان کنیم که آقای نادر دست نشان از قرارداد ۱۵۰ میلیون تومانی خود مبلغ یکصد و یازده میلیون و دویست هزارتومان که معادل ۷۴ درصد از قرارداد ایشان می باشد را دریافت کردند. این در حالی است که بین دو نیم فصل آقای دست نشان به بهانه عدم دریافت حق و حقوق خود چند روز از حضور در تمرینات تیم امتناع نمود. در زیر می توانید لیست دریافتی تمام اعضای تیم از جمله آقای نادر دست نشان را مشاهد کنید.


در خصوص صحبت های مطرح شده در مورد مهران کاظمی باید عنوان کنیم که اختلاف مدیریت باشگاه و مهران کاظمی تنها به این دو شخص مربوط است اما ذکر این نکته ضروری است که باتوجه به شناختی که نسبت به مهران کاظمی به دست آمد منش ایشان غیر قابل مقایسه با افراد منشوری منتسب به برخی دوستان می باشد. در اینجا به ذکر سخنی از امام علی (ع) بسنده می کنیم که فرمودند:”برای شناخت شخصیت افراد، کافیست دوستان آنها را بشناسید”

در پایان باید عنوان کنیم که در ابتدای حضور آقای درودگر در باشگاه نساجی مازندران، باشگاه فاقد هر گونه ساختار اجرایی و اداری بود. حتی به گونه ای که برای قرارداد بستن با بازیکنان به دفتر هیات فوتبال مراجعه می نمودیم. تیم نوجوانان منحل شده بود. تیم امید به تازگی به لیگ یک سقوط کرده بود. اما امروز باشگاه نساجی مازندران دارای ساختمان اداری کامل و منظم و چهار واحد خوابگاه با امکانات مناسب می باشد که باعث می شود هزینه های باشگاه به صورت محسوس کاهش یابد. تیم نوجوانان باشگاه دوباره تشکیل شد و بازکنان خوب و مستعد زیادی به این تیم معرفی گشتند و توانستند در مرحله اول با اقتدار صعود کنند و در مرحله دوم با مشکلاتی که در بندرترکمن پیش آمد نتوانستند شایستگی های خود را به صورت کامل اثبات کنند. هر چند برای باشگاه نساجی پرورش این استعدادهای ناب هدف اصلی و مهمتر از نتیجه گیری است. این مسئله در موررد دیگر تیم های پایه از جمله جوانان و امید هم صدق می کند.

همچنین ذکر این نکته ضروری است که آقای نادر دست نشان با توجه به اینکه در طول فصل هر زمان بر علیه باشگاه و عوامل آن مصاحبه می کردند پس از چند روز در مصاحبه ای دیگر، دوباره به تعریف و تمجید از مسئولان باشگاه می پرداختند. حال از ایشان در خواست داریم که این بار دیگر چنین کاری را انجام ندهند و پس از این جوابیه، از مسئولان باشگاه تعریف و تمجید نفرمایند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. نادر، تیم رو نابود کردی. آخه بهمن طهماسبی با ۱۰۰ تا گل لیگ برتری ۷۰ میلیون قراردادش باشه و پسر تو ۷۵ میلیون؟
    بابا انصافتو شکر…
    جون مادرت دیگه هوای نساجی نکن. برو بندر. برو کرمان. برو جایی که بتونی ۴۰۰ میلیون قرارداد ببندی و ۶۰۰ تومن هم از اطراف و اکناف بگیری و سالی یه میلیارد کار کنی… آخه تو که بلدی چه جوری راحت پول دربیاری. با باشگاه منظم و کم هزینه نساجی کاری نداشته باش. از مدیر عامل محترم نساجی خواهش میکنیم: یا یک مربی خوب خارجی برای تیم بیارن، مثل اسکوچیچ که فصل اول با ۱۰۰ هزار دلار ملوان رو هفت جدول کرد یعنی با مجموع قرارداد نادر و سینا… یا یک مربی باتجربه و باکلاس ایرانی برای تیم بیارن مثل مجید جلالی یا همین مربی بی ادعای تیم سیاه جامگان… یا اقلا روی یک مربی جوان و با انگیزه سرمایه گذاری کنن که طی یکی پروسه دو سه ساله نتیجه بگیرن (نمونه عینی تیم های فولاد نوین و سیاه جامگان)… وای اگه یحی رو میشد بیارن چقدر خوب بود. محمود فکری هم خوبه… رسول خطیبی عالیه… مربی جوون و با انگیزه و کم ادعا که کم نیست تو کشور…

  2. نورالدین سلیمانی

    با سلام من خودم چند تا از بازیهای نساجی را از ورزشگاه دیدم ولی بازی دادن سینا موردی بوده که باعث تعجب همگان بوده ولی واکنشی از طرف مدیر عامل وعوامل ذینفوذ نداشته مظلوم نمایی این منشوری هم فیلمشه اول عذرخواهی وبعد همه چی را انداخت گردن دروگر اگر واقعا اختیاری نداشتی وآبرو خودت برات مهم بود شفاف سازی میکردی و میرفتی ظلم کردی در حق مردم قائمشهر ای منشوری

  3. نادر منشوری نشان.خاءن وطن فروش

  4. از برنامه خوب مستطیل طبز و مجری باهوش این برنامه و مسولین صدا و سیما ممنونیم که ماهیت خیلی ها رو مشخص کردن,مردم خودشون میفهمن چه کسانی دوست و چه کسانی دشمن هستن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *