جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

حاشیه های دیدار خونه به خونه بابل و نساجی مازندران

قائم خبر – میلاد اکبری: قرار بود دیدار برگشت این دو تیم مازندرانی یکشنبه ۸ بهمن به میزبانی تیم خونه به خونه در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شود که به دلیل وضعیت جوی نامساعد و بارش برف و باران، برگزاری این بازی به تعویق افتاد.

پیش از برگزاری این دیدار علی علیپور بازیکن قائمشهری پرسپولیس در اینستاگرام خود از تیم محبوب نساجی مازندران حمایت کرد.

براساس تصمیم مسئولان برگزاری مسابقه قرار شد فقط ۸۰ درصد ظرفیت ورزشگاه هفتم تیر بلیت فروشی انجام گیرد،به این ترتیب حدود ۳۸۰۰ بلیت برای این مسابقه به فروش رسید که ۱۰ درصد از ظرفیت این ورزشگاه یعنی ۳۸۰ بلیت در اختیار تیم نساجی قرار گرفت اما در دقایقی ابتدایی بازی،درب ورزشگاه هفت تیر بابل باز شد تا هواداران بدون بلیط وارد ورزشگاه شوند.

بالاخره این دیدار در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ در یک روز بارانی در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شد که زمین از کیفیت مناسبی برای برگزاری این دیدار برخوردار نبود.

یکی از هواداران نساجی با پای پیاده و با پرچم نساجی از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به سمت ورزشگاه هفت تیر بابل رفت.

قبل از برگزاری این دیدار تدابیر شدید امنیتی در خیابان های منتهی به ورزشگاه هفت تیر در نظر گرفته شده بود.

بلیط این دیدار با مبلغ ۳۰۰۰ تومان فروخته شد

یکی از مسئولین زحمتکش امنیتی شهرستان قائمشهر برای حمایت از تیم محبوب نساجی مازندران به ورزشگاه هفت تیر بابل آمد

ترکیب دو تیم به شرح ذیل بود:

جایگاه هواداران تیم نساجی مازندران در قسمت شمالی ، پشت دروازه بود که فاصله زیادی از زمین بازی داشت.

حسین زاهدی فر،گل اول این بازی که توسط محمد عباس زاده به ثمر رسید را مردود اعلام کرد که طبق گفته های کارشناسان داوری کشور،این گل کاملاً صحیح بود و جای هیچگونه بحثی نمی باشد اما علت این اشتباه فاحش داور چه بود؟!

با خطا روی سجاد آشوری در دقیقه ۱۵ خونه به خونه صاحب یک پنالتی مشکوک شد و در حالی که تمام تماشاگران پُر شور این تیم منتظر گل بودند، ضربه قاسمی‌نژاد به سمت راست دروازه را روشنگر به خوبی با شیرجه زمینی مهار کرد تا دروازه نساجی بسته بماند و در ادامه نیمه اول ال مازنو بدون گل تمام شود.

قاسمی‌نژاد که در نیمه اول پنالتی از دست داده بود در دقیقه ۷۵ سانتر دقیقی از جناح راست زمین انجام داد تا آشوری با ضربه سر تماشایی و چرخشی دروازه نساجی را باز کند، اما کمتر از چهار دقیقه بعد از این گل، تیم نساجی صاحب یک پنالتی شد که محمد عباس‌زاده آن را تبدیل به گل کرد.

پس از این پنالتی، بازی به حاشیه کشید و به وقفه افتاد که موجب شد زاهدی‌فر ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کند اما تیم خونه به خونه که در تمام لحظات حرکات ترکیبی خوبی داشت و بهتر از نساجی کار کرده بود، با فشار حملاتش در چهارمین دقیقه وقت‌های اضافه روی توپ برگشتی پس از ارسال از جناح راست زمین، با شوت روح‌الله باقری در محوطه ۶ قدم گل برتری را زد.

 

 

در بین دو نیمه طبق اتفاقی عجیب اما واقعی تعدادی اسب وارد زمین نامساعد ورزشگاه هفت تیر بابل شدند که موجب تعجب همگان و مسئولین کشوری برگزاری این دیدار شد.

پس از این دیدار فاجعه اخلاقی در شهر بابل رخ داد.هواداران خونه به خونه با سلاح سرد به هواداران نساحی مازندران حمله کردند و امنیت جان هواداران به خطر افتاد که مسئولین تامین امنیت استان باید جوابگوی این مسائل پیش آمده باشند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =