دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
معرفی سرپرست شهرداری قائم شهر

حامد ابراهیمی: از وقتی که آمدم فوتبال قائمشهر جهش خیره کننده ای داشته است

hamed-ebrahimiمصاحبه کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر با یکی از خبرگزاری ها، در مورد عدم فوتبالی بودن رئیس هیئت فوتبال شهرستان قائمشهر ، باعث شد تا حامد ابراهیمی صحبت هایی را در این مورد عنوان کند. ماحصل گفتگوی رئیس شورای شهر و هیئت فوتبال قائمشهر با مازنی نیوز را در زیر می خوانید:

*** عرض سلام و احترام دارم خدمت شما و همه هواداران و مردم عزیز. ابتدا از این فرصت استفاده میکنم و عذرخواهی و تشکری کنم از همه هوادارانی که در این مدتی که استادیوم شهید وطنی در حال نصب چمن مصنوعی بود، سختی های زیادی را متحمل شدند.

*** نزدیک به ۶ سالی هست که ریاست هیئت فوتبال قائمشهر را بر عهده دارم. روزی که آمدم این شهر فقط یک تیم نساجی در لیگ دسته اول داشت که آن موقع بازیکنانش به دلیل مشکلات مالی تمرینات را تعطیل کردند. بنده ۲۰ میلیون قرض گرفتم و بین بازیکنان تقسیم کردم . بازیکنان به میدان رفتند و نساجی توانست در لیگ بماند. اداره تربیت بدنی وقت قائمشهر نیز تنها یک عدد مهر هیئت به بنده تحویل داد و گفت شروع کنید.

*** اجازه دهید اطلاعاتی بدهم تا بعضی از دوستان بیشتر از فوتبال قائمشهر بدانند. در حال حاضر فوتبال قائمشهر، دو تیم لیگ دسته اولی و یک تیم دسته سومی در رده بزرگسالان، یک تیم امید های نساجی در لیگ برتر امیدهای کشور، سه تیم در رده امیدهای لیگ دسته اول کشور و یک تیم بانوان در لیگ برتر ساحلی بزرگسالان کشور دارد. ۴۶ تیم قائمشهری در رده های مختلف سنی در لیگ های استانی وکشوری حضور دارند و لیگ های فوتبال قائمشهر با ۷۰ تیم در حال برگزاری است. تنها شهرستان استان هستیم که سوپرلیگ بزرگسالان داریم و لیگ های دسته یک و دو با یک برنامه ریزی مناسب به پایان رسیده است. تنها شهرستان استان هستیم که ۱۴ مدرسه فوتبال فعال داریم و پنج سال به طور مداوم به عنوان هیئت نمونه استان انتخاب می شویم. امکانات هیئت فوتبال قائمشهر هم در حد امکانات هیئت استان است و دوستان را دعوت می کنیم از این امکانات بازدید به عمل آورند.

*** دوران ما زمین های فوتبال روستاهای کتی سر، کلاگر محله، ساروکلا، لموک و … با نظر مستقیم بنده و با خواهش از آقایان خواجه محله و عالیشان به زمین های استاندارد برای برگزاری بازی های نساجی در لیگ برتر امید های کشور و برای تیم استقلال لموک در لیگ دسته سوم کشور تبدیل شدند.

*** حالا که اسمی از تیم استقلال لموک آوردم جا دارد تشکر ویژه ای از آقای هادی حسینی داشته باشم که سال گذشته وقتی حق باشگاه استقلال لموک در حال ضایع شدن بود ، خودشان جلوتر از ما به فدراسیون فوتبال رفتند و پیگیر حق تیم استقلال لموک شدند.

*** با این همه موفقیت بعضی از دوستان فرمایش کردند هیئت فوتبال قائمشهر چیزی از فوتبال نمی داند. بنده خودم در تیم منتخب بسیج استان و لیگ فوتبال قائمشهر بازی کردم و کارت داوری و مربیگری فوتبال را نیز دارم. ولی باید در نظر داشت که متولد ۱۳۴۹ هستم و بهترین دوران جوانی ام که می توانستم به فوتبال ادامه دهم را به مدت ۳۹ ماه در جبهه سپری کردم.

*** در هیئت فوتبال قائمشهر پیشکسوتانی چون آقایان ملکیان، ابراهیمیان، دست نشان، محسنیان، اضطراری، بابائی و … حضوری فعال دارند و اگر دوستان فوتبالی تر از این افراد می شناسند به ما معرفی کنند.

***تنها ایراد فوتبال قائمشهر و مازندران در این است که یک تیم لیگ برتری نداریم و قائمشهر این صلاحیت را دارد که به عنوان نماینده استان ، تیمی لیگ برتری داشته باشد که البته تحقق این مهم به حمایت همه جانبه مسئولان نیاز دارد.

*** بازی های تیم فوتبال ساحلی بانوان مان در لیگ برتر به دلیل نداشتن زمین در ساری برگزار می شود که با توجه به افتتاح یک زمین ساحلی در جاده جویبار سعی می کنیم هر چه زودتر بازی های این تیم را به قائمشهر منتقل کنیم. در بخش فوتسال با زحمات آقای برزگر به یکی از قطب های فوتسال استان تبدیل شدیم که امسال بازی های فوتسال جام رمضان با نظارت هیئت فوتبال و با حضور حدود ۵۰۰ تیم در رده های سنی مختلف برگزار شد.

*** از وقتی که آمدم فوتبال قائمشهر با کمک همه اعضای هیئت فوبتال جهش خیره کننده ای داشته است به طوری که قائمشهر می تواند به تنهایی با چندین استان فوتبال خیز رقابت کند.

*** آقای پرهام در زمان مدیریت شان زمین چمن بسیار خوبی را درست کردند که جای تقدیر دارد ولی به دلیل وجود آهک زیاد در خاک، آن چمن رو به نابودی رفت. تا اینکه با اراده جدی اداره کل ورزش و جوانان تصمیم گرفته شد چمن مصنوعی در استادیوم شهید وطنی پهن شود. جا دارد از آقایان سعادتمند و بهروان و به خصوص آقای حسینی که برای جذب اعتبار با وزرای مختلف مانند وزیر اقتصاد جلسات متعددی برگزار کردند تشکر کنم.

*** پروژه مصنوعی شدن چمن استادیوم شهید وطنی با اعتباری نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان، تا چند روز دیگر به پایان می رسد و انشاالله سومین میزبانی نساجی در شهر قائمشهر برگزار خواهد شد.

*** بعضی دوستان مصاحبه کردند که چمن مصنوعی استاندارد نیست. بنده ۱۵ سال رئیس هیئت فوتبال در سوادکوه، شیرگاه و قائمشهر هستم به خودم اجازه نمی دهم هیچوقت در مورد کیفیت چمن مصنوعی اظهار نظر کنم چون کارشناس این کار نیستم. تنها کارشناس رسمی تائید چمن مصنوعی در ایران آقای مهندس بهروان هستند که خدا را شکر به دلیل مازندرانی بودن، دلسوزی بیشتری نیز به خرج دادند. ضمن اینکه طبق استعلامی که آقای بهروان از فیفا گرفتند این چمن مورد تائید قرار گرفت.

*** نساجی وزنه بزرگی به نام پیشکسوتان صاحب نام در پشت خود دارد که هر یک از آنها توانایی مدیریت و سرپرستی را دارند. پیشکسوتانی که چهره های درخشانی در فوتبال ایران محسوب می شوند که حضورشان، تبعیت داوران ، بازیکنان و دیگر عوامل را به همراه خواهد داشت.

*** بنده آویزان کسی نیستم . دنبال به به و چه چه کسی نیستم . دنبال تائیدیه و تکذیبیه کسی نیستم . اگر ساعت ۲ شب از هیئت فوتبال به خانه می روم به دنبال این نیستم کسی مرا ببیند که تا این موقع شب در دفتر هیئت مشغول کار هستم. یک وقتی خط مقدم جبهه را حضور در مرزهای ایران با ۵ عضو خانواده ام می دانستم تا خانواده را فدای نظام جمهوری اسلامی کنیم و الان هم خط مقدم جبهه را خدمت به جوانان و دست بوسی آنها می دانم زیرا حفظ این جوانان ساختن آینده نظام است.

*** بنده به عنوان رئیس هیئت فوتبال قائمشهر ، ضمن احترام به همه نمایندگان و مسئولان اعلام می کنم، واقعا پیگیری ها و دغدغه های آقای هادی حسینی جای تقدیر و تشکر دارد. صادقانه بگویم از روز اول هر وقت خواستیم ایشان حضور پیدا کردند. خودشان جلوتر از ما پیگیر رفع مشکلات باشگاه نساجی و حل مشکل زمین فوتبال بودند. چندین بار جلسات متعددی در فرمانداری برگزار شد که ایشان در اکثر جلسات شخصا حضور پیدا می کردند و در صورتی که در حوزه انتخابی نبودند نماینده ای به جلسه می فرستادند. پیگیری های آقای علیپور در حد متعارف بود ولی پیگیری های آقای حسینی قطعا صد چندان بود. حتی آقای حسینی با پیمانکار جلسه می گذاشتند و بعضی وقت ها ما تعلل می کردیم ایشان شخصا پیگیر می شدند. هر روز با ما ارتباط برقرار می کردند و پیشرفت فیزیکی کار را جویا می شدند.

*** از مدیران شهرستانی می خواهم در پی تخریب همدیگر نباشیم زیرا دود آن در نهایت تنها به چشم مردم می رود. به صراحت عرض می کنم تشخیص حضور من در هیئت فوتبال با ریاست هیئت فوتبال استان و اداره کل ورزش و جوانان استان است و تا وقتی آنها بخواهند با عشق به جوانان شهرم خدمت می کنم.

*** به عنوان عضو شورای شهر از همه مسئولان و به خصوص نمایندگان شهرمان می خواهم ما را کمک و راهنمایی کنند تا بتوانیم از اعتبارات ملی برای توسعه و آبادانی شهرمان استفاده کنیم.

*** باید عنوان کنم از وقتی که وارد هیئت فوتبال قائمشهر شدم تنها کسی که به ورزش قائمشهر و به خصوص فوتبال این شهر نگاه ویژه ای داشته، آقای سعادتمند بودند که چه در بحث چمن مصنوعی و چه در بحث حل کردن مشکلات دو باشگاه نساجی و سایپا دغدغه ها و پیگیری های بسیاری را انجام دادند. از شهردار سابق و پرسنل زحمتکش شهرداری، از نمایندگان به خصوص از آقای سید هادی حسینی نماینده ورزش دوست شهرمان که یک چهره ورزشی ملی هستند، از فرماندار و اعضای شورای شهر قبلی و فعلی ، از مهندس بهروان و اعضای هیئت فوتبال استان و به خصوص از همه پیشسکوتان و هوادارانی که با ما برای مصنوعی کردن چمن استادیوم شهید وطنی همراه بودند تشکر می کنم.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

۱۰ دیدگاه

 1. این نماینده چون گزینه مورد نظرش در شورا برای شهردار شدن رای نیاورد دست به تخریب زده متاسفم از رایی که به ایشان دادم.

 2. آقای ابراهیمی ، طبق گفته شما بیش از ۱۰۰ تیم زیر نظر شماست.پس شما کی وقت میکنید به مسائل شهر و شهرسازی برسید؟آیا افراد فوتبالی برای این کار کم است که شما دو شغله هستید؟!

  • پرسنل شهرداری

   آقای ابراهیمی عزیز سلام
   آیا بهتر نیست شما به همان فوتبال بچسبید و شهر قائمشهر را به شهرسازان ومهندسین و… بسپاریدوشما شورای شهر هستید یا شورای فوتبال؟چرا شما فکر میکنید میتوانید با یک دست دو هندوانه بردارید.
   خدایا مملکت مارا ازچند شغله ها نجات بده

 3. با نظر مسعود کاملا موافقم این همه تحصیل کرده های بیکار اون وقت اقایون دوتا دوتا شغل دارند وکلی از خودشون تعریف می کنند. یک سال ونیم زمین وطنی رو نتونست درست کنه.دیگه با انتخاب این شهردار کلکسیون حامد ابراهیمی تکمیل شد.

  • آره ، حرفت در صورتی درست هست که به جای آقای ابراهیمی شخصی قوی در بخش مدیریت ورزشی باشه به نظر شما آیا کسی در این زمینه می تونید پیدا کنید . یه خورده تعقل کنیم،وضعیت گذشته فوتبال قائم شهر به حال قائم شهر نگاه کنید نه اینکه خیلی در شرایط آرمانی هستیم بلکه ما یه انتظار بیشتری نداریم جز حضور تیم فوتبال نساجی در لیگ برتر ، که به قول معروف یه دست صدا نمی کنه . همین جا به بیانیه آقای علیپور دقت کنید می تونید ببینید چه طور در سطح مدیریت شهرستانی و استانی اختلافاتی وجود داره ، که فقط یکی از اونها اومد بیانیه داده . حال به نظر شما نساجی تا ۴ سال آینده نه میگیم تا ۸ سال آینده صعود میکنه به لیگ برتر ، مشخصه نه
   بعدش هم علیپور هم اومد برای آقای ایکس که نونست شهردارش کنه اومد پست رییس هیئت فوتبال کنه کنه فکر کنم تیرش به سنگ می خوره .
   آقای علیپور برای بالاتر بردن یه شخص از سیستم تخریب شخصیت ( عامیانه زیراب زدن ) استفاده نکن به جای این کار بیا بر اساس لیاقت طرف شغل پیدا کن
   پیروز باشین

 4. مهمترین دغدغه نساجی لیگ برتری شدن نیست بلکه دیدن بازی های خانگی نساجی
  بعد از دو سال انتظار هست آقای مجتبی شما از کجا میدونی که شخصی از ایشون
  قوی تر وجود نداره!!! وجود داره! در ضمن آقای حامد خان ما نگران سلامتی
  شما هستیم تا دو شب کار میکنی ؟ خنده دار میگه ساعت دو شب از دفتر هیئت
  فوتبال می آیم بیرون تا کسی من رو نبینه بعد میاد توی سخنرانی و سایت قائم خبر
  جار میزنه که من تا ساعت دو شب کار میکنم چقدر ریا بردار من ول کن!!! تو اسطوره
  همه کاره , قائمشهر هستی نیازی به این همه از خودت تعریف کردن نداره مثل روز
  برای همه روشنه !! مگه کسی شکی داره ؟

 5. اقا مجتبی مشکل ما اینجاست که باید طرفدار علیپور باشیم یا حامد ابراهیمی .بابا مشکل ما مدیریت،درایت و..اصلا چمن مصنوعی که اقایون ۱٫۵ ساله نتونستند اجرا کنند،انجامش در مازندران که روی سنگ علف سبز میشه خنده داره!! دلم می خواهد اقای ابراهیمی به این سوال جواب بده شما که ادعا میکنید۱۵ سال تجربه مدیریت ورزشی دارید درقبال چندین میلیارد سرمایه گذاری اقای پرهام چی کار کردید؟ چه کار مثبتی انجام دادید تا ایشان فرار نکند ؟ وچه قدر امکانات برای ادامه ایشان فراهم نمودید؟

 6. اگرم کاری+ انجام شده که بعید میدونم انجام شده باشه وظیفتونو انجام دادین..

 7. آقای (م) من میشناسمت .حرفایی که تو کامنتت گفتی درست ولی تویی که تو انتخابات همین امسال طرفدار دوآتیشه ی همین شخص به اصطلاح کوشا بودی و بهش رای دادی چرا یهو نظرت عوض شدو مخالفش شدی نکنه کارتو انجام نداده .داداش من دلیل اصلی پیشرفت نکردن فوتبال و درکل شهرمان وجودآدم هایی مثل مستر ابراهیمی هستش که که با فامیل بازی رای آورده وهیچ کس به کاندیدی برای تخصصش رای نمیده و البته آدم هایی مثل تو دوست عزیز که بخاطر منافع خودت بهش رای دادی .مرسی از قائم خبر

 8. برای فوتبال بانوان چه کارهایی انجام دادید؟؟ تیم عقاب بانوان قائمشهر چی شد؟ چرا حمایت نمی کنید از فوتبال و فوتسال بانوان؟ شهر ما دارای استعداد های زیادی در بخش بانوان می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =