آموزش وردپرس
jam

حریف نساجی در جام حذفی مشخص شد + برنامه کامل

قائم خبر:مراسم قرعه کشی مسابقات جام حذفی امروز برگزار و براساس آن تیم فوتبال نساجی مازندران  باید به مصاف تیم میناب طیور هرمزگان برود.برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ – سپید رود رشت با تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز بازی می‌کند.

همچنین سایپا شمال در اولین دیدار خود مقابل تیم صنعت ساری بازی می کنند و برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری با تراکتورسازی تبریز بازی می‌کند.

به گزارش قائم خبر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی با حضور نمایندگان تیم‌های مختلف در فدراسیون فوتبال برگزار شد. بر اساس قرعه کشی که لحظاتی پیش انجام شده است، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتها مشخص شد که مرحله سوم این بازی‌ها که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم، دسته یک و ۱۰ قهرمان برتر استان‌ها در ۲۴ شهریور برگزار خواهد شد:

۲۴-آلومینیوم هرمزگان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۲۵-کاسپین وزنی _ استقلال ساری

۲۶-مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران

 ۲۷-گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود

۲۸-داماش ایرانیان تهران_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۲۹-شهرداری جویبار_ گهر دورود

۳۰-اتکای گلستان_ شهرداری اراک

۳۱-پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۳۲-نیکی‌پسند اصفهان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۳۳-استقلال اهواز _ نفت امیدیه

۳۴-شهرداری دزفول_ نفت و گاز گچساران

۳۵-شهرداری تبریز_ صنعت نفت نوین آبادان

۳۶-میناب طیور هرمزگان_ نساجی مازندران

۳۷-البدر بندر کنگ_ سپیدرود رشت

۳۸-صنعت نفت آبادان_ راهیان کرمانشاه

۳۹-سیاه‌جامگان مشهد_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۰-پرسپولیس گنابه_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۱-نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران

۴۲-برق شیراز_ ماشین‌سازی تبریز

۴۳-سایپای شمال_ صنعت ساری

۴۴-نوژن شهرداری نوشهر_ شاهین بوشهر

۴۵-شهرداری یاسوج_ آهن بافق یزد

۴۶-مس سنگون برزقان_ گلگهر سیرجان

۴۷-نبرد شهر کرد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۸-فولاد یزد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۹-شهرداری بندرعباس_ ابومسلم خراسان

۵۰-استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر

۵۱-استاد‌معین اهواز _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۵۲-پاس همدان _ پدیده مشهد

۵۳-شهرداری اردبیل _کارگر بن یزد بوشهر

۵۴-بهمن شیراز_ ملی‌حفاری اهواز

۵۵-با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است _الوند همدان

همچنین براساس این قرعه‌کشی مشخص شد تیم های لیگ برتری به ترتیب زیر به مصاف حریفانشان می روند که البته زمان این‌بازی‌ها هنوز مشخص نیست:

استقلال تهران باید با برنده بازی تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود مصاف خواهد داد.

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان مصاف می دهد.

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سپید رود رشت بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به این صورت است:

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران مصاف می دهد.

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل مصاف می دهد.

استقلال خوزستان هم با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند و همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس هم تا مرحله نیمه‌نهایی به هم نمی خورند.

 بر اساس اعلام بهروان فینال به صورت تک بازی انجام می شود و اگر دو تیم هم استانی به فینال راه یابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت یا توافقی صورت خواهد گرفت و یا سازمان مسابقات در این باره تصمیم گیری خواهد کرد. ضمن اینکه اگر در هر مرحله، دو تیم میزبان یا دو تیم میهمان در مرحله قبل به هم بخورند برای تعیین میزبانی و میهمانی قرعه کشی انجام خواهد شد. هر گونه تغییری در برنامه مسابقات از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *