دوشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۷

حضور اصحاب رسانه شهرستان قائمشهر بر سر مزار شهید

به مناسبت هفته خبرنگار جمعی از اصحاب رسانه شهرستان قائمشهر روز پنجشنبه با حضور بر سر مزار شهید شاخص این شهرستان شهید زمان روشن بخش در گلزار سید نظام الدین شرکت کردند

قائم خبر:مسئول بسیج رسانه شهرستان قائمشهر در حاشیه این مراسم گفت: شهید زمان روشن بخش افتخاری برای شهرستان قائمشهر است که این روز با نام وی نامگذاری شده است.

وی افزود : پاسدار شهید زمان روشن بخش اولین شهید شاخص شهرستان قائمشهر است که در سپاه در حیطه فرهنگ و تبلیغات کار هنری می کرد.

او ادامه داد : نام نیک این شهید والا مقام باید تکرار شود و اصحاب رسانه باید با الگو برداری و تاسی از این شهید شاخص کارهای ایشان را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

وی درخصوص این شهید والامقام گفت: این شهید والامقام در دهه ۶۰ که کمتر کسی در جبهه های جنگ کار فرهنگی می کرد با حضور خود نقش بسزایی را ایفا کرده است.

او با بیان اینکه الگو برداری و ترویج راه شهدا را باید نشر دهیم ، افزود: همچنین خبرنگاران باید با پیشی گرفتن از راه شهدا قلم بزنند چرا که حیطه خبرنگاری یک حرفه حساس، ظریف و پرمخاطره است .

پاسدار شهید زمان روشن بخش متولد ۱۳۴۱ بود که در سال ۱۳۶۶ در منطقه فاو به درجه شهادت نائل آمد.

 

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

۲ دیدگاه

 1. خبرنگاران چه خدماتی به مردم میدهند …..واقعا نمیدونم …..

  • با سلام خدمت شما آقای موسوی عزیز
   خدمتتان عرض کنم،انتقال مشکلات مردم،انتقال خدمات مسئولان به مردم جهت ایجاد پویایی و نشاطدر جامعه و مطرح کردن خواسته های بحق مردم به مسئولان بخش اندکی از
   خدماتی است که خبرنگاران به مردم و جامعه ارائه میدهند.واقعاً بی انصافی است که کارهای مثبت این قشر زحمت کش که بدون حقوق و بیمه مشغول فعالیت هستند،نادیده گرفته شود.
   مشکلات اقتصادی کشور و عدم برنامه ریزی موجب شده که قشر خبرنگار با مشکلات متعددی از جمله مشکلات مالی روبرو باشند.امیدوارم مردم و مسئولین حداقل در زمینه تکریم جایگاه و منزلت خبرنگار کوشش کنند.
   با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =