آموزش وردپرس
13950614000650_PhotoL

حضور بسیج و سپاه تا مدیریت کامل بحران طوفان در کنار مردم قائمشهر

قائم خبر :

فرمانده بسیج ناحیه قائم‌شهر گفت: به منظور امدادرسانی با کارایی و سرعت بیشتر، پاسداران و بسیجیان در قالب تیم‌های تخصصی سازماندهی شدند تا هرکدام گوشه‌ای از کار را به اتمام برسانند.

ابراهیم یعقوبی، عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه نیروهای بسیجی از نخستین ساعات شروع طوفان به امدادرسانی به آسیب‌زدگان پرداختند، اظهار کرد: گردان‌های بیت‎المقدس، امام حسین(ع) و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان از ساعات اولیه پس از حادثه در مناطق آسیب دیده حاضر شدند و معابر مسدود شده را بازگشایی کردند.

وی ادامه داد: به منظور امدادرسانی با کارایی و سرعت بیشتر، پاسداران و بسیجیان در قالب تیم‌های تخصصی سازماندهی شدند تا هرکدام گوشه‌ای از کار را به اتمام برسانند.

فرمانده بسیج ناحیه قائم‌شهر تصریح کرد: طبق گزارشات رسیده، میزان خسارت طوفان بامداد روز جمعه، ۹۰ میلیارد تومان برآورد شده است و مسؤولین ارشد کشوری و استانی باید هرچه زودتر برای جذب اعتبارات تلاش کنند.

یعقوبی با بیان اینکه بر اثر طوفان سیستم آب‌رسانی و خطوط برق و تلفن در شهرستان و روستاها آسیب جدی دیده است، افزود: نیروهای بسیجی به ‌وسیله تانکر به مردم آب‌رسانی کردند و دوشادوش سایر نیروهای خدماتی در بازگشایی معابر و جمع‌آوری درختان و نخاله‌های ساختمانی از معابر اصلی حضور داشتند.

فرمانده بسیج ناحیه قائم‌شهر در پایان گفت: بسیجیان و پاسداران سپاه شهرستان با تمام توان تا مدیریت کامل بحران در صحنه حضور خواهند داشت.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *