آموزش وردپرس
sarmaye-gozar

حضور سرمایه گذاران در قائمشهر+عکس

قاسم محبوبی مشاور استاندار مازندران در امور سرمایه گذاری همراه با یک گروه سرمایه گذاری از نقاط مستعد شهرستان های قائمشهر و سوادکوه شمالی بازدید کردند.

مشاور استاندار و این گروه سرمایه گذاری که به همت سید هادی حسینی نماینده مردم شهرستان های قائمشهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه شمالی به منطقه آمده بودند ، همراه با این نماینده مجلس ، منصوریان فرماندار و محمودی بخشدار مرکزی سوادکوه شمالی ، صبح امروز از سد حضرت صالحی مازندرانی در لفور سوادکوه شمالی بازدید کردند تا از این منطقه بکر و دیدنی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استفاده شود.

همچنین ظهر امروز ، قاسم محبوبی مشاور استاندار و این گروه سرمایه گذاری با حضور در شهرستان قائمشهر ، خط راه آهنی که از درون این شهر می گذرد را بررسی کردند .

شهرداری قائمشهر در تلاش است تا بخش خط راه آهنی که از درون شهر می گذرد را به صورت زیر زمینی در آورد که این گروه رضایت خود را بابت انجام این پروژه اعلام کردند.

بخش پایانی حضور سرمایه گذاران بازدید از زمین و سایت ۱۲ هکتاری شرکت سایپا خزر قائمشهر بود که شهرداری قائمشهر در این موضوع نیز قول دادند تا هرگونه همکاری را با این گروه داشته باشند تا در صورت توافق با شرکت سایپا خزر ، مجموعه تفریحی ، گردشگری و … در این محل احداث شود.

به گزارش قائم خبر،در طی سال های اخیر شاهد حضور سرمایه گذارانی بودیم که وعده هایی آن ها اجرایی نشد.از حرف تا عمل مانند زمین تا آسمان فاصله است،امیدواریم وعده های مسئولین و سرمایه گذاران اجرایی شود و شاهد پیشرفت شهرستان قائمشهر باشیم.

 

منبع: مازنی نیوز

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۸ دیدگاه

 1. (کس نخارد پشت ، من جز ناخن انگشت من )بنظرم بهترین راه یه تعاونی تشکیل بدین همه مردم شهرستان های قائمشهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه و روستا های تابع آنهارا سهامدار کنید تا اگه سودی هست تو جیب مردم خودمون بره البته این کار سختیه چون نداریم یا کم داریم توی این شهر کسانی را که اول خدا را ببینند و بعد مردم را و مهمتر اینکه خودشو نبینن بلکه هر کی که اومد از …… تا…….اول خودش دیدو بعد باند اطرافش و بعد …… الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مسیر بر نگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم

 2. منبع خبر مازنی نیوز است نه مازندنومه . بر روی عکس ها هم دقت کنید نوشته است . ممنون از خبررسانی تان

 3. دوقلوها چمازکتی

  علی‌آباد“ مطابق مثل مشهور، نسبت به‌دهاتی که دیده بودیم، شهر محسوب می‌شود. این نقطه که در سرسه‌راه “شیرگاه“ و “ساری“ و “بارفروش“ واقع گردیده، بازار “علی‌آباد“ است، و آبادی نسبتاً مهمی دارد.منظره محصلین مدارس، و چهره‌های بی‌گناه آنها، از هر چیز بیشتر مرا متأثر می‌کند، اما تأثری که پایه آن فقط بر روی شوق و آمال بزرگ گذارده شده است، و بالاخره همین نسل است که باید غرور ملی و عرق وطن‌پرستی، در دیباچه دفاتر زندگی آنها نقش بندد. “علی‌آباد“، همین نقطـه‌ای که فعـلاً اقامت دارم، بهترین و منـاسبترین محـلی است که بـاید مرکز “مازندران“ را تشکیل دهد، و این قصبه کثیف و ویران به‌یک شهر زیبائی مبدل گردد که برای اقامت دائمی هر طبقه‌ای مجاز و ممتاز بماند. اگر موفق به‌کشیدن خط‌آهن ایران شدم که “بحرخزر“ را با “خلیج‌فارس“ مربوط نماید، یکی از استاسیون‌های مهم آن ناچار در همین “علی‌اباد“ مستقر می‌شود، و بهترین وسیله‌ای خواهد شد که عمارت و آبادی و شهرت این نقطه را تأمین نماید. تمام اراضی و مزارع اطراف و جوانب “علی‌آباد“ پوشیده شده‌اند از محصول پنبه، و برای تأمین تجارت این نقطه، فوراً باید یک کارخانه بزرگ نخ‌ریسی در اینجا دایر نمود، که رعایای اینجا منتظر خرید این و آن نشده، بلافاصله بتوانند مقدمات زحمت و زراعت خود را به‌یک نتیجه قابل انتظاری تبدیل نمایند، و راه ثروت و تمول را بروی خود بگشایند.[۱۵]

  به فرمان رضاشاه ؛ زادگاهش ، شهر جدید شاهی بنا شد و علی آباد به شاهی تغییر نام یافت.
  کارخانه نساجی کلنگ احداث این کارخانه در سال ۱۳۰۷ به زمین خورد و در سال ۱۳۰۹ در زمینی به مساحت ۶۶۳۳ متر مربع به مدت یکسال احداث گردید،( فکر کنید با اون امکانات قدیم چنین کارخانه ای با این عظمت ۱ ساله افتتاح شد و چند سال از انقلاب گذشته دولت پشت دولت و نماینده پشت نماینده دوره های ۴ و ۸ ساله خود را سپری می کنند و قول روی قول هر سال بد تر از پارسال اضافه نکردن هیچ نابودش کردن یه خورده ای مردم ای مسئولین به خودمون بیاییم و گول نزنیم و شعار ندیم و اقع بین باشیم)

 4. این مسئولین کارا و توانمند قائمشهری که همه شون ۴ تا دکترا دارند ۱۵ تا مهندسی از بهترین دانشگاه های جهان و کهکشان و همه شون راستگو ترین و پاک ترین انسان هایی هستند که کره زمین به خودش دیده است میشه دست از مسخره کردن و بازی دادن حداقل نیمی از مردم شهر که خانه شان در پشت راه آهن قرار گرفته بردارند.آقا ی مسئول بیا یه محبتی بکن ما که قید زیر زمین کردن و انتقال راه آهن را زدیم و می دونیم جیب همایونی و دوستان در اولویت هست اما بیا و یک خیری کن در مسیر های پر رفت و آمد راه آهن ۴ تا پل عابر پیاده بزن به خدا ما پله برقی هم نمی خواهیم همون پله فلزی از سر ما زیاد هست من خودم شخصا میام دست و پاتو می بوسم شناسنامه خودم هم میدم مال تو باشه برو از طرف به خودت رای بده.چون داشتن چیزهای مثل مدرک تحصیلی داشتن پایان خدمت شناسنامه کارت ملی تو شهر ما بی تاثیر هست چون کاری وجود ندارد که ما بکنیم فامیل ها و دوستان شما مسئول محترم یک درجه مرتبه انسانیشون بیشتر از ما هست .با تشکر

 5. احداث راه اهن در زیر زمین چه تاثیری بر پیشرفت و اشتغال درقائمشهر دارد؟ ایجاد صنایع و تکنولوژی و تقویت صنایع تبدیلی و فراورده های کشاورزی و دامی باعث پیشرفت اقتصادی و اشتغال جوانان و جلوگیری از مهاجرت آنها میگردد .

 6. پول دار ترین سرمایه گذار دنیا اگه بیا تو قائم شهر چون سیاسی بازی های افراد هست نمیذاره شهر پیشرفت کنه هر کی میگه من آوردم بابا وقتی تو ۷ الی ۸ روز تعطیلات نوروز ۸هزار مسافر تو شهری که از نظر گردشگری به صفر بنده جمع می شن اگه منطقه توریستی داشته باشه چقدر میان پس مسئولین برنامه درستی ندارن وای به حال ما جوانان این شهر که فقط ………………..

 7. بعضی از اقایون اینقدر به سرمایه گذار رو میدن که مثل اون سرمایه گذار فراری نگین شمال که دیگه این اواخر کسی جرات نداشت بهش انتقاد کنه؟؟! حالا هم که بعد از ۷سال پول مردمو بالا کشید و در رفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *