آموزش وردپرس
DSCF7140

حضور مهدی پرهام و سید هادی حسینی در تمرین نساجی قائمشهر

تمرین امروز نساجی از ساعت ۱۱ صبح و در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر پیگیری شد.

بازیکنان زیر نظر نوید عبدی و فریدون فضلی تمرین کردند.ابراهیم کوه افکن و میلاد احمدی دو بازیکن جدید نساجی با لباس شخصی در تمرین امروز حضور داشتند و از چند روز آینده به تمرینات اضافه خواهند شد.

در اواخر تمرین مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی مازندران به همراه صادق درودگر و جمعی از مسئولین شهرستانی در تمرین حاضر شدند، آنها بعد از جلسه در شورای شهر به محل تمرین آمدند. پرهام بعد از ورود به ورزشگاه مورد تشویق ۳۰ هوادار حاضر در محل تمرین قرار گرفت، وی با تکان دادن دست به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ داد و به همراهان خود گفت: به عشق این هواداران موندم و فقط فقط به خاطر اینها اینجام.

در ابتدا آقای درودگر دقایقی به توضیح روند تمرینات و حضور بازیکنان برای مالک باشگاه پرداختند و سپس مهدی پرهام برای بازیکنان سخنانی را بازگو کرد، وی به آنها گفت که دغدغه شرایط مالی را نداشته باشند و فقط به فکر موفقیت تیم نساجی و هواداران پرشورش باشند، او از همدلی بی سابقه مسئولین در این فصل گفت و از بازیکنان خواست با تلاش مضاعف و صعود به لیگ برتر هم برند خود در سطح فوتبال کشور را افزایش دهند و هم باعث شادی دل هزاران هوادار قائمشهری شوند. پرهام به بازیکنان گفت که شاید پرداخت حق و حقوق آنها با توجه به شرایط اقتصادی کشور در مقطعی دچار تاخیر شود اما قرارداد آنها تا ریال آخر پرداخت خواهد شد و با صعود به لیگ برتر پاداش ویژه ای هم دریافت خواهند کرد.

اکبر صغیری مهاجم نساجی نیز به نمایندگی از بازیکنان دقایقی صحبت کرد و ابتدا از آقای مهدی پرهام بدلیل عدم صعود به لیگ برتر عذر خواست و در ادامه گفت که بازیکنان تنها منبع درآمد آنها از فوتبال است و با پرداخت به موقع قرارداد ها از حواشی احتمالی جلوگیری خواهد شد.

سید هادی حسینی نیز مطالبی را ذکر کردند و آرزوی موفقیت برای باشگاه بزرگ نساجی داشتند و سپس مسئولین حاضر در تمرین به همراه بازیکنان حلقه اتحادی تشکیل دادند و با ذکر صلوات و یاعلی تمرین را به اتمام رساندند.

تمرینات نساجی به مدت دو روز تعطیل خواهد بود و از روز جمعه و ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. مردی که در برابر طوفان حوادث ایستاد برای دفاع از مردمی که او را نماینده خطاب میکردند!
    می خواهم از مردی مازنی بگویم که آوازه ی نامش یادآور اوایل انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است از شهیدی که زنده ماند تا اینده شهید نشود از مردی که گفت من دوباره متولد شدم و تولد دوباره خود را صرف خدمت به مردم کرد از مردی که زمانی شعار “ما میتوانیم”را در مازندران زنده کرد و مسابقات جهانی کشتی را در مازندران برگزار کرد از مردی که در کنار مردم نشست و خضوع و فروتنی نشان داد از خادمی که با مردم صمیمی بود از مردی که کلام بیهوده به زبان نیاورد از مردی که به دنبال حاشیه ها نرفت از مردی که رسانه ها را به دنبال خود به اینجا و اونجا نکشاند و از مردی میخواهم بگویم که همیشه مدافع حق بود…مردی همنشین مردم

  2. با سلام و احترام،این اتحاد و یکدلی و یکرنگی آدمو سرذوق میاره،علی یارتون،عشق است قائم شهر،عشق است نساجی ،ان شاءالله در همه ی جاها و در همه ی کارها،که به این شهر مربوط میشه ،اتحاد ویکدلی و مشارکت رو شاهد باشیم.بامید حق

  3. با سلام admin حواست باشه ناشناس ها بخش نظرات رو به کمپین تبلیغاتی برای نماینده های فعلی و نامزدهای احتمالی دور بعدی انتخابات مجلس تبدیل نکنند… شهیدی که زنده ماند !و… تبلیغات ممنوع…

  4. تا به حال کاری نکرد. حال موقعه انتخابات نزدیکه نساجی سر می زند .ننکنید با مردم خدا آگاه ست .لظفا با احساسات مدم بازی نکنید………………..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *