جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

حضور۵۰۰۰نفری هوادارن نساجی به نشانه اعتراض به رای کمیته انضباطی در وطنی

 قائم خبر: تمرین بعد از ظهر امروز نساجی مازندران در استادیوم شهید وطنی قائمشهر حال و هوای خاصی داشت. پس از اعلام رأی کمیته انضباطی درخصوص بازیی خونه‌به‌خونه و نساجی مازندران، بسیاری از هواداران قائمشهری صبح امروز مقابل فرمانداری قائمشهر تجمع کردند و از آنجا با همراهی فرماندار، دادستان و تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر راهی استادیوم شهید وطنی شدند که در آنجا مسئولان یاد شده به هواداران نساجی قول دادند با تمام توان پیگیر احقاق حق نساجی باشند.
به رغم این اتفاقات، از ساعت ۱۶ امروز هم حدود ۵ هزار قائمشهری در تمرین نساجی مازندران شرکت کردند و خواستار تغییر رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شدند.
در عین حال عصر دیروز اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در گفت‌وگویی اعلام کرد با توجه به اسناد و مدارک و فیلم‌های تازه‌ای که به دست ما رسیده، امکان دارد رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص بازی خونه‌به‌خونه و نساجی تغییر کند.
همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، به نظر می‌رسد مسئولان کمیته انضباطی به این نتیجه رسیده‌اند که در صدور رأی این بازی عجله کرده‌اند و به همین دلیل ممکن است رأی اولیه بازی ملغی شده و رأی تازه‌ای درخصوص این بازی جنجالی صادر شود.
هواداران نساجی در طول تمرین امروز به شدت از عملکرد رئیس هیأت فوتبال مازندران و مدیر کل ورزش و جوانان این استان هم گلایه داشتند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

یک دیدگاه

  1. این تماشاگر نعمتی بی بدیل برای هر تیم و سرمایه ای گران سنگ برای هر باشگاهی است.
    جالب اینکه تیم های مطرح و لیگ برتری همچون استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و ذوب آهن، در برخی بازی های لیگ، کمتر از ۵۰۰۰ نفر تماشاگر دارند و ۵۰۰۰ نفر تماشاگر برای تمرین نساجی تنه به تنه تعداد تماشاگران تیم های رئال مادرید و بارسلونا می زند.
    امیدواریم کمیته اصتیناف، رای را به نفع نساجی یا به شکلی مرضی الطرفین برگرداند که حقی از هیچ تیمی ضایع نشود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =