آموزش وردپرس
shora_babol

حمایت ۷ عضو شورای شهر بابل از امام جمعه/۶ عضو شورا بیانیه را امضا نکردند

قائم خبر : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر بابل با صدور بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به خبرگزاری فارس ارسال شده است حمایت خود را از سخنان امام جمعه بابل درباره شورای اسلامی شهر اعلام کردند.

در بیانیه شورای شهر بابل آمده است: با احترام و با عنایت به فرمایش حکیمانه حضرتعالی در نماز جمعه ما امضاکنندگان ذیل از اعضای شورای اسلامی شهر بابل حمایت خود را از بیانات دلسوزانه آن مقام درباره مسائل شهری و شهردار بابل و انتشار مطالب درون‌سازمانی شورا در فضای مجازی که سبب مخدوش شدن جایگاه این شهر شده اعلام داشته و ضمن تقاضای پیگیری مسؤولان امر، با وجود همه تنگناهای موجود و رکود حاکم بر پیکره اقتصاد، تمام سعی خود را در جهت خدمتگذاری صادقانه با استفاده از همه ظرفیت‌ها و همکاری با سایر مسؤولان مردم فهیم شهر به کار گمارده تا انشاالله هدایت‌های مشفقانه شما به وفاق و همدلی برای خدمت بیشتر بینجامد.

امضاکنندگان: فرامرز ابوالحسنی، جعفر واثقی، مرتضی کاردگر، جعفر آقاجان‌پور، حسن حسن‌نتاج، نرگس نوروزی و جواد خانپور

به گزارش فارس، شورای اسلامی شهر بابل دارای ۱۳ عضو است که ۶ عضو دیگر شورا، علی شکری‌پور، محمدعلی عباسی، حسن احمدزاده‌عالمی، مهدی علیجانزاده‌کاشی، محمدحسین منصف و مرمر فیروزپور این بیانیه را امضا نکردند.

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

یک دیدگاه

  1. کاش قبلش توضیح می دادید که داستان چی بوده و در شورای شهر بابل چه اتفاقی افتاده که به سخنان امام جمعه و سپس واکنش و اعلام حمایت و امضای نامه توسط برخی اعضای شورا منجر شده است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *