آموزش وردپرس
jalase-shora

خبرنگاران ، مودبانه ازصحن علنی شورا به بیرون هدایت شدند!

قائم خبر – عباس ناساری :  یکشنبه ۱۳۹۳/۳/۴ ساعت ۷/۳۰ صبح در صحن علنی شورای شهر قائمشهر ، خبرنگارانی که از قبل با ارسال پیامک به جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائمشهر دعوت شده بودند درنیمه راه این جلسه باتفاق آرا اعضاء شورا ، نظر به غیر علنی شدن این مراسم دادند و رسماً خبرنگاران جراید و رسانه های مجازی دعوت شده به این جلسه را، با ترفندی ، مودبانه ازجلسه ای که علنی بودن آن از قبل به خبرنگاران اعلام شده بود ، از صحن علنی شورای شهر قائمشهر به بیرون هدایت کردند !!!

این مهم در صورتی اتفاق افتاد که همین چند روز پیش در گرامیداشت روز روابط عمومی ومسئولین اجرائی دستگاه های ادارات و نهادهای شهرستان قائمشهر در سالن سخنرانی شهرداری این شهرستان که اتفاقاً ریاست شورای اسلامی شهر و شهرداری و دیگر مسئولان قائمشهر و مسئول روابط عمومی استانداری مازندران برگزار شده بود آقای محمدی فرماندار محترم و پرتلاش شهرستان قائمشهر با سخنان بسیار شیرین و مبسوط خود از احترام و استفاده بهینه از خبرنگاران و قشر زحمت کش رسانه های مجازی که در هر شرایط برای انعکاس اخبار شهرستان تلاش مضاعف دارند و از وقتشان میگذارند تا اخبار وعملکرد ادارات ونهادهای این شهردر کوتاه ترین زمان باطلاع مردم شهر ، استان وکشور عزیزمان برسد صحبت هائی مطرح نمودند واظهار داشتند هرگز این عزیزان را به بهانه های کوچک نرنجانید وبا احترام ازآنان استقبال کنید .

ولی متاسفانه در روز علنی شورای شهر دیروزقائمشهر ، مودبانه خبرنگاران را از جلسه علنی بیرون کردند.

اگر اعضاء محترم شورا قصد براین داشتند که جلسه شورا را در بین راه غیر علنی اعلام کنند چه نیازی به حضور خبرنگاران بود ، و همانند چند هفته گذشته که جلسات شورا بدون حضور خبرنگاران برگزار شده بود جلسه را برگزار می کردند .

وحالا که از آنها ( خبرنگاران ) دعوت رسمی بعمل آورده شد چرا در نیمه راه مودبانه از جلسه اخراجشان کردند ؟ !!

لذا بدلیل تصمیم غیر منتظره اعضاء محترم شورا نسبت به خبرنگاران حاضردر جلسه که ارادت خاصی برای همه آنان قائلیم ، از پوشش خبری این جلسه به دلیل اعتراض به نحوه برخورد اعضاء محترم شورای اسلامی شهر قائمشهر با خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان قائمشهرحاضر در این جلسه البته با پوزش ازشهروندان عزیز قائمشهری ، از پوشش خبری جلسه فوق بااصطلاح علنی شورا ، چشم پوشی می کنیم .

باشد تا منبعد دیگر شاهد چنین برخوردی ازسوی هیچیک از مسئولان محترم دستگاههای اجرائی شهرستان فائمشهربا خبرنگارانی که بنا به فرمایش آقای محمدی فرماندار محترم این شهرستان ، تمام هم خود را در طبق اخلاص می گذارند تا خبرهای ریز ودرشت شهرشان را رسانه ای کنند نباشیم .انشاا…

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

  1. همین هست روزگار . زمان رای گیری دلسوز و روی صندلی و پشت میز لگد زدن به همه . بعضیا که دیگه جفتک هم میندازن . جنبه ندارن اینا . اگه لایق بودن که در بدنه اداره وسازمانی بکار گرفته بودنشون . هرچند بعضیاشون بودن . اما خیلیا هم مثل اینا با گذشتن از سن بازنشستگی بدلیل لیاقت و خدمت درست هنوزم با سن بالا در بدنه دولت در جایی مشغول خدمت هستند . حالا بیا بگو یکی قهرمان و پهلوانه یکی دکتره یکی وکیله اینا ملاک شخصیت نیست . بلهههههه اینم تکلیف شورای شهر ما وشهردار ما . معلومه که این ۴ سالم مردم شهر قائمشهر هیچ خیری نمیبینن اگه کاری هم انجام بشه طرح و برنامه بلند مدت قبل ایناست

  2. اگر خبرنگاران نتوانند در جلسات علنی شورا حضور داشته باشند و نظرات اعضا محترم شورا در رسانه ها درج نگردد شهروندان که اعضائ شورای شهر را انتخاب کردند چه جوری متوجه میزان تلاش و فعالیت منتخبین شوند .در جلسات شورای شهر تهران حتی مردم عادی به عنوان ناظر ودر جلسات شورا حضور دارند و از آنجایی که همه شهروندان امکان حضور ندارندخبرنگاران که در حقیقت به عنوان ناظر و نمایند ه شهروندان میباشند باید در این جلسات حضور فعال داشته باشند. و اطلاع رسانی کنند.

  3. لازم است به اطلاع شهروندان محترم برسانم شهردار محترم که در استانه برداشته شدن است و بوی ترک خدمت مقدس شهرداری اش می اید نه تنها اعضای شورا را به هیچ می انگارد بلکه سعی دارد برای ماندن در روی صندلی خود هر کاری بکند یک روز با رییس شورا یک روز با سخنگوی شورا روزی با اعضا های دیگر ، دم همه را می بیند و پشت سرشان می خندد که خوب بازی می کند و کسی بویی نمی برد .اضافه کار کارکنان را کم میکند انوقت به یکی از کارکنان خانم ۱/۵میلیون پول تو جیبی می دهد . دایم در ماموریت است و امضائ ها را عمدا به تعویق می اندازد . شنیده ها حاکی از انست که خیال دارد برای مدت مدیدی خود راابقا کند.خلاصه یک بلوشویی است که دیگر نگو کسی هم نه از فرمانداری نه از استانداری سراغی از شهرداری قایمشهر نمی گیرد چون واقعا ممکن است خودش هم در این مرداب فرو رود ما مردم هم که تا می توانیم گلیم خودمان را از اب بکشیم بیرون وبس چه کار داریم ول کنید بگذارید انقدر به در و دیوار بکوبند شهر ما که تغییری نمی کند نه یه پیاده رویی نه یه اسفالتی نه یه المان شهری نه یه پارک درست و حسابی نه یه فرهنگ سرایی نه یه سینمایی هییییییییییییییییچ نداریم جز یک روستای شهر نمایی که از وسطش اسفالت رد شده خبرنگار های بیچاره که تا حالا ازشون تعریف می کردند این بلا سرشون اومد حالا ببین چه خبره که اونارو هم راه ندادن . واااااااای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *