آموزش وردپرس
akhbar-kootah

خبرهای کوتاه از قائمشهر

قائم خبر:

***شورای فرهنگ عمومی قائمشهر باهمکاری موسسه فرهنگی هنری دنیای نیایش از قم و موسسه فرهنگی هنری رهپویان حق، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، و هفته گرامیداشت مقام زن،اقدام به برپایی نمایشگاه بزرگ نماز باعنوان “پله پله تاملاقات خدا” نموده است.

***مهدی محمدی، فرماندار قائمشهر، امروز با همراهی ایمان پویامهر، معاون فرماندار، خداشناس و عبدی، رئیس و معاونت بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، با حضور در منزل چند شهید این شهر با خانواده این شهیدان دیدار و گفتگو کرد.

***فرماندار محمدی با تاکید بر اینکه برای کمک به نانوایی های موجود در روستاها می خواهیم سهمیه آرد دولتی در شهر را کاهش دهیم، افزود: سهمیه آرد دولتی نانوایی ها با بیش از ۱۰ کیسه آرد دولتی در شهرها کاهش خواهد یافت اما قیمت نان خبازی ها تغییری نخواهد کرد.

***فرزین فرهادی، مدیر جهاد و کشاورزی قائمشهر از وجود حدود ۴۳ هزار کندوی عسل و ۴۳۰ هزار زنبور عسل در شهرستان قائمشهر و سیمرغ خبر داد و اظهار داشت: این کندوها زیر نظر اتحادیه زنبورداران فعالیت داشته و در سال گذشته ۴۳۲تن عسل را تولید کرده اند.

***عصر روز چهارشنبه ، از دو قهرمان ارزنده قائم‌شهری در رشته‌های کشتی احمدمحمدی و تکواند پریسا جوادی و با حضور مردم ورزش‌دوست قائم‌شهر، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر در باشگاه تختی این شهر استقبال شد.

***کمال علیپور خنکداری روز پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکتهای تعاونی روستایی در قائمشهر اعلام کرد: این میزان اعتبار از طریق صندوق کار آفرینی و امید کشور به فعالان این بخش پرداخت خواهد شد

***علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخ به سووالات بهروز نعمتی و سیدهادی حسینی نمایندگان اسدآباد و قائمشهر هفته آینده به مجلس می رود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *