آموزش وردپرس
kafshgari-abbaszade

خریدهای آینده دار پرسپولیس

مهرداد کفشگری؛ کشف شهریار

 هنوز ۲۴ ساعت از حضور دایی در باشگاه پرسپولیس نگذشته بود که کفشگری با تماس اطرافیان شهریار به دفتر رویانیان رفت و خیلی بی‌سر‌و‌صدا با قراردادی سه ساله قرمزپوش شد. به این ترتیب مهرداد کفشگری که فصل گذشته در راه‌آهن توپ می‌زد، اولین خرید پرسپولیس دایی لقب گرفت و یک سهمیه لیگ برتری این تیم را سوزاند. در مورد کفشگری باید بدانید که در دو سال اخیر او بازیکن مورد علاقه دایی بوده است. دو فصل پیش بود که کفشگری که در داماش لرستان فوتبال بازی می‌کرد، به تمرینات پیش‌فصل راه‌آهن آمد تا در صورت تایید دایی با این تیم قرارداد ببندد. در همان جلسه اول، دایی کفشگری را تایید کرد تا او خیلی زود راه‌آهنی شود.

kafshgari-11

دایی در اولین فصل حضورش در راه‌آهن تنها ۳۸۲ دقیقه به کفشگری بازی داد و در پست‌های مختلف از او استفاده کرد. در شروع سال دوم کفشگری کماکان نیمکت‌نشین تیم دایی بود اما به یکباره از هفته ششم در پست ‌هافبک دفاعی فیکس شد و در لیگ دوازدهم ۲۲۴۵ دقیقه برای راه‌آهن فوتبال بازی کرد. کفشگری سال گذشته در کنار آشوبی،‌ هافبک دفاعی راه‌آهن در سیستم ۲-۴-۴ بود و در طول فصل انتظارات دایی را برآورده کرد. این بازیکن سال گذشته یک گل زد و یک گل هم ساخت تا مشخص شود در فاز هجومی‌ چندان کارایی ندارد. براساس اطلاعات به دست آمده کفشگری بیشتر در کارهای دفاعی موفق است و در فاز هجومی ‌نمی‌تواند به تیم کمک خاصی کند. این بازیکن که در حال حاضر ۲۶ سال سن دارد، در تیم‌های ملی زیر ۱۷ سال و زیر ۲۰ سال ایران هم عضویت داشته و بازیکن کم تجربه ای به حساب نمی‌آید.

__________________________________________________________________________________________

عباس‌زاده یکی دیگر از خریدهای پرسپولیس بوده که در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل به ستاره تیم دایی تبدیل شده است. او در هفت بازی تدارکاتی، شش گل برای پرسپولیس زده تا هواداران و کادرفنی حسابی غافلگیر شوند. عباس‌زاده همان بازیکنی است که به عنوان آقای گل لیگ به پرسپولیس آمده و این طور که به نظر می‌رسد بد جور نظر دایی را به خود جلب کرده است. او سال گذشته بازیکن نساجی مازندران بوده و با به ثمر رساندن ۱۸ گل در مسابقات لیگ یک آقای گل شده است. او قد بلندی دارد و روی هوا مهاجم فوق‌العاده‌ای به نظر می‌رسد.

abbaszade-11

در تمرینات اخیر پرسپولیس پرش‌های این بازیکن برای زدن ضربه سر، به مشخصه او تبدیل شده و جالب اینکه از همین الان خیلی از هواداران او را با خود دایی مقایسه می‌کنند. بر خلاف خیلی از مهاجمانی که تنها روی هوا تخصص دارند، عباس‌زاده روی زمین هم می‌تواند بازی کند و بازی با پایش خیلی ضعیف نیست. در این میان بد نیست به نقل قولی که چند روزی می‌شود از او در رسانه‌ها منتشر شده هم اشاره داشته باشیم. او در مصاحبه ای عنوان کرده تازه دو سال است فوتبال را شروع کرده و در همین دو سال به لیگ برتر رسیده است. هر چند این اظهارنظر هنوز از سوی خود او تایید نشده اما در صورت حقیقت داشتن باید دید این مهاجم ۲۶ ساله در سومین سال فوتبال بازی کردنش، چه کارنامه ای را از خود در پرسپولیس به نمایش می‌گذارد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *