آموزش وردپرس
220431_635462296844520479_l

خرید شارژ ۹میلیون تومانی توسط کلاهبردار اینترنتی در قائمشهر

 قائم خبر : به گزارش سرویس انتظامی خبرگزاری برنا، درپی مراجعه فردی به نام “فاطمه – آ ” به پلیس فتا شهرستان قائمشهر مبنی بر برداشت ۹ میلیون تومان وجه بصورت اینترنتی از حساب فرزندش که درخارج از کشور به سر می برد موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

این گزارش حاکی است، ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق شدند فردی به نام “محمد – ر”را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی وی رادر عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

متهم که در شرکت مالباخته مشغول به کار بود و به علت پائین بودن دستمزد از ادامه کار درآن خودداری کرده بود با به دست آوردن رمز دوم کارت وی که برای خرید شارژ همراه در اختیارش گذاشته شده بود اقدام به انتقال وجه به حساب شخصی خود و خرید شارژ تلفن همراه برای خود وسایر دوستانش از طریف اینترنت کرد.

در ادامه این گزارش آمده است، این متهم که خود را از مالباخته طلبکار می دانست علت ارتکابش به این سرقت اینترنتی را مطالبات شخصی خود از وی به دلیل پائین بودن حقوق و دستمزدش عنوان کرد.

گفتنی است، متهم که در مدت یک سال و نیم از شروع این کلاهبرداری مبلغ ۹۰ میلیون ریال از حساب شاکی برداشت کرده بود پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *