آموزش وردپرس
zesht

خودنمایی ساختمان های مخروبه شهر با تهدید کردن ایمنی شهروندان

درشهر،نگرانی ها و بی توجهی هایی صورت گرفته که ایمنی شهر را زیر سوال برده و بسیار مخاطره آمیز می باشد،از جمله این تهدیدها می توان ساختمان‌ها یا مغازه‌های مخروبه‌ای را نام برد که توسط  شخصی یا نهادی تخریب شده و یادرحال تخریب بوده تایک ساختمان جدید ساخته شود که متاسفانه به دلایلی مدت‌ها به حال خود رها شده و آجرها و مصالح بین زمین و هوا منتظرند تا بواسطه حادثه ای ،لحظه شوم برای عابری که در حال گذر می باشد ببار آورند،این درحالی است که این عوامل خطرآفرین به خاطر عادی شدن خیلی از آنها ،گاهی ما نیز احساس خطر نمی‌کنیم و در هشدار دادن به شهروندان و مسولان شهری سهل‌انگاری می‌کنیم.

ساختمان های مخروبه شهر پیامدهایی به دنبال دارند که میتوان به مواردی چون نمای نازیبای شهر وخارج از اصول و ضوابط شهرسازی،انباشت زباله و مشکلات زیست محیطی،نامنی در شب،خطر سقوط مصالح،وجود فرسودگی کالبدی و مقاوم نبودن آنها در برابر بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله و حتی بارندگی وبادهای های شدید و… را ذکر نمائیم وباید باور کنیم این خطرات وجود داشته و به کمین شهروندان نشسته تا حوادث غم انگیزی را بوجود بیاورند.
امید است با درایت و همکاری مسئولان و شهروندان قائمشهری این معضلات و نواقص رفع و مردم در آرامش و امنیت خاطر بیشتری زندگی نمایند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۴ دیدگاه

 1. به نظر من این عکس ها را به گروه تخصصی شهر سازی در نظام مهندسی قائم شهر خیابان مدرس و به شهردار و شورا ی شهر هم نشان دهید. تا متوجه شوند زیبا سازی چیست

  • درسال گذشته ، حدود ۱۰۰ عکس از مشکلات شهری قائمشهر را با هزینه شخصی چاپ کردیم و در اختیار شهردار وقت آقای صالح زاده قرار دادیم،اما هیچ کدام از آن مشکلات برطرف نشد.امیدواریم اعضای شورای شهر و شهردار جدید ، از طرح های پیشنهادی مردم استقبال کنند.

 2. قائمشهرشهر من

  خواهشمندم دوباره وچندباره اینکار بکنیدشماره حساب بده هزینه چاپ رو میدم شاید ازخواب خرگوشی بیدارشن.البته کسانی رو که خودشون رو بخواب زدند اصلا نمیشه بیدار کرد.امان ازدست سیاسیون!!!!!!!

 3. خسته نباشید
  لطفا منبع رو ذکر کنید ممنون
  عالم مجازی هم محضر خداست
  http://www.ghaem125.ir/akhbar_sazman/438-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%87

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *