آموزش وردپرس
khodpardaz-11

خودپرداز بدون پول در شهرک یثرب قائمشهر

شهرک یثرب قائمشهر بیش از ۱۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد که از داشتن یک خودپرداز قابل استفاده محروم می باشد و مردم این شهرک برای برداشت مبلغی پول از حساب  و کارهای بانکی خود باید به مرکز شهر بروند و وقت زیادی را صرف این کار کنند.

رئیس بانک ملی منطقه از ماموران نیروی انتظامی گلایه کرد که امنیت دستگاه خودپرداز این بانک را به عهده نمی گیرند.در حالی که مجوز نصب خودپرداز در بانک را قبل از راه اندازی از نیروی انتظامی دریافت کرده اند.به همین دلیل از قرار دادن پول در دستگاه خودداری می کنند و این دستگاه بلا استفاده می باشد.

حال عدم همکاری ماموران نیروی انتظامی را از آنها جویا می شویم،آنها عنوان می کنند که این بانک فاکتورهای لازم از جمله وصل بودن به سیستم مرکزی ۱۱۰ و دوربین های مدار بسته را ندارد.

کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ، نیروی انتظامی را موظف دانست تا امنیت این بانک را به عهده بگیرد و دلیلی برای عدم همکاری آنها وجود ندارد.

امیدواریم مسئولین با تشکیل جلسه،مشکلات مردم این شهرک را برطرف کنند تا مردم در رفاه و آسایش بهتری زندگی کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. خدا پدر مادرتون بیامرزه اهالی شهرک یثرب انگار جزو امار نیستند

    • رضا جعفری کوتنائی

      ای کاش شهرک یه بزرگ داشت که میتونست بدرد شهرک بخوره هر سال عوارض شهرداری پرداخت میکنیم ولی حتی یه روستای مستقل نیستسم زیر نظر روستای سارو کلا هستیم چه برسه که جزو شهر باشیم

  2. تا زمانی که بانک مرکزی مجوز استقرار بانک در شهرک رو نده همینه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *