آموزش وردپرس
IMG_4681

دربی شمال کشور برنده ای نداشت+کلیپ گل

در جریان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و نساجی قائمشهر مساوی شد .

در این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد، دو تیم فوتبال داماش گیلان و نساجی قائمشهر به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند تا دربی شمال کشور در لیگ دسته اول برنده ای نداشته باشد .

این مسابقه از هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت در حضور حدود دو هزار تماشاگر و در یک هوای ابری و بارانی برگزار شد .

در این مسابقه، ابتدا تیم فوتبال داماش گیلان به گل برتری دست یافت و حسن نجفی بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه ۴۲ با یک ضربه سر دروازه تیم نساجی قائمشهر را باز کند .

اما این گل دوام چندانی نداشت چون تیم فوتبال نساجی قائمشهر موفق شد در دقیقه ۴۵ به گل تساوی دست یابد و حمید کاظمیان بازیکن این تیم با ضربه سر و روی اشتباه مدافع و دروازبان تیم داماش گیلان ، گل مساوی این دیدار را به ثمر رساند .

در نیمه دوم نیز دو تیم داماش گیلان و نساجی قائمشهر موقعیت گلزنی داشتند اما در نهایت نتوانستند از این فرصت ها استفاده کنند تا این مسابقه با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد .

قضاوت این مسابقه را وحید صالحی با کمک های حافظ عظیمی و سعید رضایی برعهده داشتند که در جریان این دیدار، محمد رستمی از داماش گیلان و محسن رحیمی از نساجی قائمشهر کارت زرد دریافت کردند .

شاگردان سید کوروش موسوی در حالی موفق شدند یک امتیاز از آوردگاه رشت به ارمغان بیاورند که در این دیدار چند موقعیت بسیار عالی را از دست دادند و نشان دادند نسبت به هفته های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته اند.

و اما از مهمترین نکات جالب این دیدار که حتی می تواند از نتیجه این بازی نیز مهمتر باشد مهمان نوازی قابل ملاحظه هواداران داماش در قبال هواداران نساجی داشتند.

نساجی اسپرت در این خصوص نوشت:

درحالی که حدود یکصد هوادار نساجی برای تشویق و حمایت از تیمشان به شهرستان رشت سفر کرده بودند آنان بعد از تساوی یک بر یک؛ مورد بدرقه و تشویق هواداران رشتی قرار گرفتند.

 با پایان این دیدار درحالیکه هواداران نساجی منتظر بودند تا هواداران داماش ابتدا ورزشگاه را ترک کنند اما آنان به محل خروجی هواداران نساجی آمدند و ضمن دست دادن؛ هواداران نساجی را مورد تشویق خود قرار دادند. این اتفاقات درحالیست که سالیان گذشته بدلیل حساسیت های کاذب؛ همواره رابطه نامناسبی میان هواداران این دوشهر وجود داشت.

 از نکات جالب توجه دیدار امروز تشویق های دو بخشی هواداران داماش و نساجی در ورزشگاه شهیدعضدی رشت بود که با مضمون “نه اینتر نه میلان فقط شمال ایران” و خداحافظی با هادی نوروزی کاپیتان فقید باشگاه پرسپولیس صورت گرفت تا صحنه های زیبایی از فرهنگ غنی هواداری در ورزشگاه رقم بخورد.

 این دیدار درحالی با آرامش کامل و نمایش زیبایی های فوتبال در میان هواداران؛ به پایان رسید که هواداران نساجی به هواداران رشتی قول دادند در دیدار برگشت محبت های آنان را جبران کنند. دوتیم داماش گیلان و نساجی مازندران از هفته نهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز در ورزشگاه شهیدعضدی رشت به تساوی یک بر یک دست یافتند.

نتایج سایر دیدارها:

خونه به خونه بابل ۱ – آلومینیوم هرمزگان صفر

فولاد یزد صفر – آلومینیوم اراک ۱

فجرسپاسی ۱ – نفت مسجد سلیمان صفر

پیکان ۱ – گل گهر صفر

شهرداری اردبیل صفر – پارسه تهران ۱

پاس همدان ۳ – مس رفسنجان ۱

مس کرمان ۱ – ماشین سازی صفر

نفت آبادان ۱ – خیبر خرم آباد صفر

ایران جوان بوشهر صفر ۱ – گیتی پسند اصفهان ۱

لیگ برتر جام خلیج فارس
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ فجر سپاسی ۹ ۶ ۳ ۰ ۱۳ ۴ ۹ ۲۱
۲ پیکان ۹ ۶ ۲ ۱ ۱۴ ۴ ۱۰ ۲۰
۳ خونه به خونه ۹ ۵ ۲ ۲ ۱۰ ۶ ۴ ۱۷
۴ مس کرمان ۹ ۵ ۱ ۳ ۹ ۶ ۳ ۱۶
۵ نفت آبادان ۹ ۳ ۶ ۰ ۱۱ ۷ ۴ ۱۵
۶ ماشین‌سازی‌تبریز ۹ ۳ ۵ ۱ ۱۶ ۱۳ ۳ ۱۴
۷ خیبر خرم‌آباد ۹ ۳ ۴ ۲ ۱۲ ۷ ۵ ۱۳
۸ گیتی پسند ۹ ۳ ۳ ۳ ۸ ۱۰ ۱۲
۹ آلومینیوم اراک ۹ ۲ ۵ ۲ ۸ ۸ ۰ ۱۱
۱۰ نساجی مازندران ۹ ۲ ۴ ۳ ۷ ۹ ۱۰
۱۱ آلومینیوم هرمزگان ۹ ۲ ۳ ۴ ۱۰ ۱۲ ۹
۱۲ گل گهرسیرجان ۹ ۲ ۳ ۴ ۳ ۶ ۹
۱۳ ایران جوان بوشهر ۹ ۲ ۳ ۴ ۷ ۱۲ ۹
۱۴ شهرداری اردبیل ۹ ۲ ۲ ۵ ۱۰ ۱۱ ۸
۱۵ نفت‌ م.سلیمان ۷ ۲ ۲ ۳ ۳ ۵ ۸
۱۶ مس رفسنجان ۹ ۱ ۵ ۳ ۷ ۱۰ ۸
۱۷ پارسه تهران ۹ ۱ ۵ ۳ ۸ ۱۳ ۸
۱۸ داماش گیلان ۸ ۲ ۲ ۴ ۵ ۱۱ ۸
۱۹ پاس ۸ ۱ ۴ ۳ ۸ ۱۰ ۷
۲۰ فولاد یزد ۹ ۱ ۴ ۴ ۸ ۱۳ ۷

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *