آموزش وردپرس

دروازه نساجی در حافظیه شیراز گلباران شد/جنجال جدید

فجرسپاسی دروازه نساجی مازندران را گلباران کرد

به گزارش قائم خبر، از هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر شنبه ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تیم فوتبال نساجی مازندران در ورزشگاه حافظیه شیراز میهمان تیم فجر سپاسی این شهر بود و در پایان تن به شکست سنگین ۴ بر یک برابر این حریف داد.

تیم فجر از ابتدای بازی به حریف خود فشار آورد و نشان داد که برای پیروزی عزم خود را جزم کرده است.تیم فجرسپاسی در‌‌ همان دقیقه سوم مسابقه توسط شهرام گودرزی به گل رسید تا شروعی رویایی و امیدوار کننده در این بازی داشته باشد اما شاهین مجیدی در دقیقه ۱۲ از روی نقطه پنالتی دروازه فجر را گشود تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه بازی تیم فجرسپاسی توپ و میدان را در اختیار گرفت و مزد بازی خوب خود را با گل دقیقه ۳۰ شهرام گودرزی گرفت و این گل به معنای پیروزی ۲ بر یک فجر سپاسی در نیمه نخست برابر نساجی قائم شهر بود.

در آغاز نیمه دوم بار دیگر داستان نیمه نخست تکرار شد و تور دروازه تیم نساجی مازندران در‌‌ همان آغاز نیمه مربیان به لرزه درآمد و این بار نوبت به محمدرضا حسینی رسید که در دقیقه ۴۹ دروازه تیم نساجی را برای سومین بار باز کند که این گل باعث اعتراض نیمکت نشینان و بازیکنان تیم نساجی شد و دو تیم در کنار زمین به جرو بحث پرداختند.اعتراض شاگردان دست نشان مربی نساجی هنگامی رخ داد که ضربه سید محمد رضا حسینی مهاجم فجر از سوی کمک داور به نشانی گل اعلام شد و این درگیری که به مدت هفت دقیقه به طول انجامید.سرانجام با دخالت مسئولان زمین و نیروهای انتظامی ختم به خیر شد و بازی ادامه یافت.

بعد از این گل بود که بازیکنان نساجی برای جبران گل های خورده حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه حریف تدارک دیدند اما روی یک غافلگیری در ضدحمله بازهم فجر سپاسی در دقیقه ۷۰ مسابقه توانست توسط آرمان رمضانی برای بار چهارم دروازه نساجی را باز کند تا شاگردان دست نشان متحمل شکست سنگینی شوند.

نیروی زمینی یک – مس کرمان دو

گیتی پسند صفر – شهرداری اردبیل صفر

راهیان کرمانشاه صفر – فولاد یزد یک

مسئولان باشگاه نساجی در نامه ای به فدراسیون اعتراض کردند و اعتقاد دارند حضور دو بازیکن در ترکیب فجر غیرقانونی بوده است.

بنا به ادعای صادق درودگر مدیرعامل نساجی آرمان رمضانی و حمید جوکار دو بازیکن جدید فجرسپاسی غیرقانونی بازی کردند.

درودگر در همین خصوص گفت: تاریخ پایان نقل و انتقالات لیگ برتر تا هفتم دی ماه بود و دو روز تمدید شد. اما این بازیکنان در تاریخ ۲۶ دی ماه برای دریافت رضایت نامه مراجعه کردند. رمضانی در تاریخ ۲۶ دی ماه به باشگاه ملوان مراجعه کرده که بعد از پایان تاریخ نقل و انتقالات بوده. حمید جوکار هم همراه گسترش فولاد در اردوی ترکیه حضور داشت و در ۲۶ دی ماه رضایتنامه گرفت. به همین خاطر این دو بازیکن غیرقانونی بازی کردند.

لیگ آزادگان گروه الف
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ فولاد اهواز ۱۳ ۸ ۳ ۲ ۲۲ ۹ ۱۳ ۲۷
۲ ایران جوان بوشهر ۱۳ ۵ ۶ ۲ ۱۲ ۹ ۳ ۲۱
۳ استقلال اهواز ۱۳ ۶ ۳ ۴ ۱۱ ۸ ۳ ۲۱
۴ نساجی مازندران ۱۳ ۵ ۴ ۴ ۱۱ ۱۱ ۰ ۱۹
۵ آلومینیوم ۱۳ ۴ ۶ ۳ ۱۲ ۹ ۳ ۱۸
۶ فجر سپاسی ۱۳ ۴ ۶ ۳ ۱۳ ۱۱ ۲ ۱۸
۷ گیتی پسند ۱۳ ۴ ۵ ۴ ۱۳ ۱۳ ۰ ۱۷
۸ شهرداری اردبیل ۱۳ ۴ ۵ ۴ ۱۲ ۱۳ ۱- ۱۷
۹ مس کرمان ۱۳ ۴ ۴ ۵ ۱۲ ۱۲ ۰ ۱۶
۱۰ نیروی زمینی ۱۳ ۳ ۶ ۴ ۸ ۱۱ ۳- ۱۵
۱۱ نفت‌وگاز گچساران ۱۳ ۲ ۵ ۶ ۱۳ ۲۰ ۷- ۱۱
۱۲ تربیت نوین یزد ۱۳ ۱ ۳ ۹ ۶ ۱۹ ۱۳- ۶

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *