آموزش وردپرس
dorodgar

در جواب تهدید به شکایت مدیرعامل نساجی به کمیته اخلاق فیفا/ باشگاه مس کرمان شکایت خود از درودگر را رسما تقدیم فدراسیون کرد

قائم خبر:شکایت رسمی باشگاه صنعت مس کرمان از صادق درودگر مدیر عامل باشگاه نساجی قائمشهر به طور رسمی در فدراسیون فوتبال اعلام وصول شد.

به گزارش مازندلیگ، پس از مصاحبه های درودگر مبنی بر مساله دار بودن صعود مسی ها به مرحله پلی آف لیگ دسته اول، باشگاه مس با تنظیم شکایتی رسمی به کمیته صیانت از بازی‌های لیگ و همچنین کمیته‌ی انضباطی فوتبال، خواهان پیگیری رسمی صحبت‌های درودگر در این زمینه و پاسخگویی وی به نهادهای مرتبط در این رابطه می‌باشد.

به گزارش ورزش ۳ ، در اعلامیه باشگاه مس آمده است، بدیهی است در صورتی که آقای درودگر نتواند ادعاهای خود که دارای حجم قابل توجهی می‌باشد،ثابت کند، باید در محاکم قانونی و نهادهای مربوط، پاسخگوی ادعاهای خود باشد و باشگاه صنعت مس کرمان بر اعاده حیثیت خود در این زمینه تاکید دارد.

گفتنی است، این شکایت در حالی از سوی کرمانی ها روانه فدراسیون شد که نتایج مسئله دار و توأم با حاشیه این تیم در نیم فصل دوم این رقابت ها، واکنش چند تیم دسته اولی را به دنبال داشت و حتی خداداد عزیزی سرمربی تیم شهرداری تبریز که در گروه دوم لیگ حضور دارد نیز در این خصوص عکس العمل نشان داد.

به گزارش مازندلیگ، علیرغم شکایت کرمانی ها از مدیرعامل تیم نساجی مازندران، محمد صادق درودگر در آخرین مصاحبه خود عنوان داشت در صورتی که فدراسیون فوتبال مقابل فساد و تبانی مقابله نکند پای کمیته اخلاق فیفا را به این پرونده باز خواهد کرد.

در صورت روی دادن همچین اتفاقی، شاید ابعاد تازه تری از اتفاقات نیم فصل دوم رو شود که برای کرمانی ها خوشایند نباشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. اگر آقای درودگر مدارک محکمه پسندی دارن، زودتر از باشگاه مس باید ارائه بشه و همه مردم فهیم و با غیرت قائمشهر حامی مدیران باشگاه نساجی باشن تا احقاق حق بشه.

  2. اقای درودگر تا جایی ک میتونین تلاشتونو بکنین بقی هم از سرپرست گرفته تا….
    ما طرفدرای نساجی هم پشتتونیم و دعا میکنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *