آموزش وردپرس
90628_322

در دیدار نساجی با پرسپولیس همه برنده شدند

قائم خبر– رضا نادری:  این بازی به  غیر از دیدن ستارگان قرمز پوش پایتخت از نزدیک برای مرد م ، بزرگترین دستاوردش این بود که ما می توانیم  بازیهای لیگ برتر را برگزار کنیم. این بازی می تواند جواب آن دسته از افرادی باشد که می گویند مسئولان امنیتی نمی خواهند تیم نساجی به لیگ برتر صعود کند!ولی امروز همه شاهد نظم وانضباط مثال زدنی در ورزشگاه بودیم که ماموران نیروی انتظامی وامنیتی را می توان برنده واقعی این مسابقه دوستانه دانست. همچنین مردم خوب وفهیم قائمشهربا توجه به حضور تماشاگران تیم حریف ، بدون هیچ حاشیه ای تیم خود را تشویق وحمایت کردند به راستی آنها هم برنده این دیدار بودند. وهمچنین بازکنان تیم ،با توجه به خستگی بازی دیروز خود مقابل الوند همدان الحق والانصاف خوب جنگیدند ومردم شهرشان را شاد کردند .  بله در این دیدار همه برنده شدند.  واقعا بازی امروز جای خالی نساجی در سطح اول فوتبال کشور را بیش از پیش نمایان کرد.

اسامی پرسپولیس تهران

نیلسون، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی (۶۰- میثم حسینی)، قاسم دهنوی، رضا حقیقی (۷۲- میلاد کمندانی)، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه (۶۰- حمیدرضا علی عسگر)، محمدرضا خلعتبری و محمد عباس‌زاده (۷۲- فرزاد حاتمی) نفرات تیم پرسپولیس را در این بازی تشکیل دادند.

تک گل بازی

اسماعیل غروی در دقیقه ۷۵ برای نساجی قائمشهر

 

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. کدام شهر را موفق ترین شهر ورزش مازندران در سال ۹۲ می دانید؟ لطفاً به سایت مازندلیگ مراجعه نموده و رای بدهید. http://www.mazandlig.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *