آموزش وردپرس
tablo-shora

در شورای شهر قائمشهر چه حلوایی تقسیم می کنند؟

در شورای شهر قائمشهر چه حلوایی تقسیم می کنند؟

علت صف طولانی شورا دوستان چیست؟!

اخیراً در فضای مجازی اسامی افرادی که قصد شرکت در انتخابات سال آینده شورای شهر را دارند،مشاهده می کنیم که روز به روز بر تعدادشان افزوده می شود.

طبیعتاً وجود افراد متعدد در هر انتخاباتی زمینه ساز بالا رفتن مشارکت عمومی شهروندان خواهد بود اما با نگاهی به صف طولانی کاندیداهای احتمالی شورای شهر در قائمشهر می توان پی به وجود مسئله ای عمیق تر برد.

ضمن احترام فراوان به تمامی کاندیداهای وارد شده و وارد نشده به انتخابات شورای شهر قائمشهر باید بگوییم یک فاجعه سیاسی در این شهر در حال رخ دادن است و مسئولیت آن بر عهده شورانشینان فعلی است.

آقایان! سطح شورا را در حدی تنزل دادید که هرکسی به خود اجازه کاندیداتوری در انتخابات را داد.

وقتی سر تک تک شما به جای رسیدگی به مشکلات شهر به مسائل شخصی تان گرم است، وقتی شورا را نردبان رسیدن به اهداف سیاسی، ورزشی تان می کنید، وقتی خود را درگیر انتخابات مجلس می کنید، وقتی به دنبال ساخت و سازتان هستید و وقتی… چگونه ما از شما انتظار پیشرفت در شهر را داریم؟؟!!

خدا را شاکریم که انتخابات شورای شهر را وسیله ای قرار داد تا شما اقوامتان را در گوشه گوشه ی شهرداری و … جای دهید و از این رو به موضوع حل بیکاری نیز کمکی نمائید.

آنقدر شورا را برای سایر شورا نرفتگان زیبا جلوه دادید که امروز کاندیداها بجای آنکه فکر کنند شورا محلی است که باید صرفاً به مردم خدمت کنند و طبعاً پاسخگویی به مردم سخت است، به فکر منافع و غنائمی اند که به جای شما در شورا کسب خواهند کرد. خدا عاقبت ما را خیر قرار دهد/تیتر امروز

 

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *