آموزش وردپرس
daee

در میان استقبال غافلگیرکننده هواداران پرسپولیسی ها وارد قائمشهر شدند

 قائم خبر: بازیکنان پرسپولیس در مسیر حرکت کاروان تیم از تهران به مازندران بارها به جهت استقبال هواداران غافلگیر شدند.

سفر زمینی بازیکنان پرسپولیس به قائمشهراین ویژگی را داشت که اعضای تیم بارها با ابراز محبت علاقه‌مندان فوتبال و هواداران پرسپولیس روبرو شدند.

اتوبوس حامل سرخپوشان در مسیر حرکت هر جا که توقف داشت با کنجکاوی و ابراز علاقه مردم روبرو می شد. اعضای تیم هرچه به مقصد نزدیک تر می شدند با استقبال بیشتری روبرو بودند که از آن جمله باید به اقدام مردم خونگرم و هواداران پرسپولیس سوادکوه اشاره کرد که از روزهای قبل برای استقبال و بدرقه بازیکنان در مسیر حرکت برنامه ریزی کرده بودند.

کاروان پرسپولیس در مسیر گذر از سوادکوه و بعضی شهرهای دیگر با تجمع هواداران و حتی حضور دوربین ها روبرو شدند.

اعضای تیم در ورودی شهر قائمشهر نیز با بنر بزرگ خوشامدگویی روبرو شدند و تا رسیدن به هتل با اسکورت خودروها و موتورسواران روبرو شدند.

این در شرایطی است که هواداران و مسئولان مازندرانی نیز با پلاکاردهای مختلف در مقابل هتل به علی دایی و پرسپولیسی‌ها بابت حضور در قائمشهر تبریک می‌گفتند. هواداران به دنبال بازیکنان مازندرانی پرسپولیس بودند که از این بازیکنان مازندرانی خبری نبود البته قرار است بازیکنان پرسپولیس تا امشب به اردوی قرمزپوشان اضافه شوند.

پرسپولیسی‌ها که به دلیل شلوغی مسیر ناهار نخورده بودند در بدو ورودشان به هتل ناهار صرف کردند و سپس منتظر برنامه دایی برای شروع تمرینات شدند.

سرخپوشان ساعت ۱۴:۲۰ در هتل مستقر شدند و پس از صرف ناهار برای استراحت به اتاق هایشان رفتند.

علی دایی در جلسه ای به آنها اعلام کرد به دلیل بارش باران اولین تمرین پرسپولیس ساعت ۱۷و ۳۰ دقیقه امروز در زمین چمن مصنوعی یا سالن برگزار می شود.

همچنین کادر پزشکی پرسپولیس نیز به دنبال یک کلینیک مجهز برای تمرینات فیزیوتراپی بازیکنان مصدوم قرمزپوش است. کادر پزشکی از دو جا دیدن کرده و قرار است تمرینات بازیکنان مصدوم پرسپولیس را در آنجا دنبال کند.

 دیدار دو تیم نساجی مازندران و الوند همدان در هفته بیست‌ودوم  که قرار بود  روز جمعه  برگزار شود به علت بازی دوستانه  با پرسپولیس با موافقت  فدراسون  این بازی روز پنجشنبه ۲۲/۱۲/۹۲ ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. ملت ما دارن از گرسنگی میمیرن اونوقت این آقایان میلیاردی که بازی شان به اندازه هزار تومان نمی ارزد باید این جور مورد استقبال قرار گیرند و براشون گاو و گوسفند بکشن واقعا جای تاسف دارد برای…

    • دقیقا جای تاسف دارد امیدوارم نساجی ببرد پرسپولیس مگرتیم است یکسری مرفه بی درد دراین تیم بازی می کنند واقعا متاسم به نظرمن کل عوامل این تیم میلیاردی ۵۰تومان بیشتر نمی ارزند ان شا الله بروند دسته زیر دوم

  2. جالبه مردم سوادکوه کلی تدارک استقبال دیدن حال این مردان میلیاردر حتی پرده اتوبوس خود را کنار نزده و یک دست خشک و خالی تکان ندادند و این توهین بزرگ را به مردم غیور سوادکوه کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *