جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

در هر رشته ورزشی از شهرستان قائم شهر یک قهرمان وجود دارد.

عادل عالیشان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم شهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران نسبت به تشریح وضعیت ورزشی این شهرستان پرداخت و گفت: این شهرستان با وجود قهرمانان زیاد در رشته‌های مختلف نشان داده که می‌تواند همچنان پایلوت ورزش این استان باشد.

وی در ادامه افزود: شما به هر رشته ورزشی که اشاره کنید می‌بینید که حداقل در آن رشته از شهرستان قائم شهر یک قهرمان وجود دارد.

عالیشان درباره قهرمانی نوجوانان وزنه‌برداری در قهرمانی کشور که در اراک برگزار شده بود، یادآور شد: تیم مازندران که در این دوره از مسابقات قهرمانی شرکت کرده بود از هشت نفر وزنه‌بردار، شش وزنه‌بردار از این شهرستان بوده و همچنین سرمربی این تیم هم به عهده آقای غزالیان از مربیان به نام و توانا این شهرستان و استان بوده که جدا جای تقدیر و تشکر باید از این خانواده ورزشی داشته باشیم.

وی ادامه داد: این تیم توانست در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی دست یابد.

رئیس ورزش و جوانان قائم شهر درباره خانه وزنه‌برداری اذعان داشت: برای اینکه بتوانیم ظرفیت این رشته را در شهرستان بالا ببریم از تمامی ظرفیت شهرستان استفاده کردیم و یک خانه وزنه‌برداری را در حین احداث داریم که امیدواریم هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد تا علاقه‌مندان به این رشته بتوانند با کیفیت بهتر به تمرینات بپردازند.

عالیشان کسب مقام جاسم دلاوری را در بازی‌های آسیایی تبریک گفت و بیان کرد: حق این دلاور مرد مازندرانی بوده که به این مقام نائل شود بنده این قهرمانی را به جامعه ورزشی بوکس شهرستان و استان تبریک می‌گویم.

وی درباره مشکل بهداد سلیمی وزنه‌بردار المپیکی خاطرنشان کرد: بنده با تماس‌هایی که با مسئولان مربوطه و خود بهداد داشتم امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل شود تا این دلاور مرد قائم شهری رکوردی دیگری در میادین بین‌المللی برجای گذارد.

عالیشان درباره فروش امتیاز باشگاه سایپا شمال عنوان کرد: باشگاه سایپا شمال توانسته راه ترقی را در این ۱۳ سال به خوبی طی کند و با توجه به اینکه این مشکل اخیر که پیش آمده منتظر جواب از سوی مدیرکل ورزش استان هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که وضعیت باشگاه نساجی چگونه است، یادآور شد: با توجه به مفادی که در جلسات تایید شد در حال پیگیری این مشکلات هستیم امیدواریم که مشکلات نساجی هم هرچه زودتر حل شود تا شاهد یک تیم قوی در لیگ امسال شویم.

عالیشان در پایان گفت: جام رمضان را در رشته‌های مختلف در پیش داریم، با جلسه‌ای که با مسئولان برگزارکننده انجام دادیم امیدواریم که بتوانیم جام رمضان امسال را در رشته‌های مختلف با کیفیت بالا برگزار کنیم.

همچنین ببینید

همایش پیاده روی خانوادگی در قائم شهر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 5 =