آموزش وردپرس
kif-ghapi

دستگیری سارقان کیف قاپ در قائمشهر

سارقان کیف قاپ در شهرستان قائمشهر که پس از سرقت از یکی از عابران به سرعت از محل متواری شده بودند، دربررسی یک صحنه تصادف و برخورد با یک دستگاه خودروی سواری شناسایی و دستگیر شدند .

سرهنگ محمد علی اطباعی طبری گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره کیف قاپی توسط دو جوان موتور سوار درکوی طالقانی این شهرستان، بلافاصله ماموران جهت شناسایی و دستگیری سارقان به محل اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر افزود: در تحقیقات پلیسی و کسب خبر دیگری از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با دوسرنشین با مشخصات سارقان کیف قاپ با یک دستگاه خودروی سواری که منجر به واژگونی و آتش سوزی موتورسیکلت شده بود، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند .

وی تصریح کرد: مجروهان این حادثه به نام های “حمید – ح” و” محمد – ن” که به شدت مجروح شده بودند، به عنوان مظنون دستگیر شده، توسط مالباخته مورد شناسایی قرار گرفتند.

بنا به گفته فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهراین افراد توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده، در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به ۱۳ فقره سرقت و کیف قاپی در سطح شهرستان قائمشهر اعتراف کردند .

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *