آموزش وردپرس
share-wifi

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی زنان در قائمشهر

 قائم خبر: فردی که به تصاویر شخصی تعدادی از زنان قائمشهر دست یافته بود و اقدام به انتشار آنها در فضای مجازی می کرد توسط پلیس فتای این شهرستان دستگیر شد. هفته گذشته زنی هراسان به پلیس مراجعه و از انتشار تصاویر شخصی اش در فضای مجازی از سوی فردی ناشناس پرده برداشت. حساسیت موضوع باعث شد تا پیگیری آن در دستور ویژه کار ماموران پلیس فتای قائمشهر قرار گیرد و به این ترتیب ردیابی ها در فضای مجازی برای شناسایی و دستگیری عامل هتک حرمت آغاز شود. به گفته سرهنگ بابایی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی مازندران ماموران با انجام اقدامات سایبری متهم اصلی انتشار تصاویر شخصی تعدادی از زنان قائمشهر را شناسایی و سریعا عملیات کشف محل اختفای او را آغاز کردند. سرانجام با شناسایی مخفیگاه، متهم در عملیاتی غافلگیرانه از سوی ماموران دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

به گفته سرهنگ بابایی عامل هتک حرمت در بازجویی ها به بزه انتسابی اعتراف کرد و گفت: «من برای پیدا کردن تصاویر شخصی زنان قائمشهر در اینترنت جست وجو می کردم و وقتی تصاویرشان را پیدا می کردم آنها را در لپ تاپم ذخیره می کردم و در زمان مناسب بر روی اینترنت قرار می دادم.»

به گزارش اعتماد، اعترافات متهم نشان می داد که تصاویر خصوصی تعداد دیگری از زنان قائمشهر در لپ تاپ او ذخیره شده و در روزهای آینده این احتمال وجود دارد که آنها نیز منتشر شود به همین دلیل گروهی از ماموران پلیس پس از کسب مجوز از مراجع قانونی به بازرسی از خانه متهم پرداختند و موفق به کشف یک دستگاه لپ تاپ حاوی تصاویر خصوصی تعدادی دیگر از زنان قائمشهر شدند که متهم قصد داشت این تصاویر را نیز در فضای مجازی منتشر کند اما با اقدام به موقع پلیس در انجام نقشه خود ناکام ماند. به این ترتیب و با تکمیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *