آموزش وردپرس
dasband

دستگیری سارقان و زورگیران در قائم شهر

قائم خبر: به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، سرهنگ محمد علی اتباعی طبری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان با اعلام این خبر افزود: با اعلام مرکز پلیس ۱۱۰ درباره یک مورد تصادف خسارتی در یکی از خیابان‌های قائم شهر که وقوع پیوست به سرعت مامورن گشت در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: شخصی به هویت خانم (س. الف) به ماموران مراجعه کرد و با خودروی شخصی خود در حال عبور با یک دستگاه خودروی پژو به رانندگی فرد به هویت (م. س) برخورد کرده است

اتباعی طبری با اشاره به اینکه خانم (س. الف) به ماموران پلیس گفت در هنگام برخورد هر دو خودرو خسارت جزئی دیده بودند و سازش در محل حادثه به وجود آمد، افزود: بعد از چند ساعت خانم (س. الف) با اعلام شکایت درباره نام برده (م. س) که به اتفاق چند نفر پس از ترک صحنه به دنبال ایشان رفته بودند.

فرمانده نیروی انتظامی قائم شهر افزود: افراد توانستند جلوی ماشین خانم (س. الف) را بگیرند و با تخریب شیشه جلو و شیشه سمت راننده، وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و قصد اخاذی و باج خواهی را داشته‌اند.

اتباعی طبری با بیان اینکه موضوع را با تدبیر و هوشیاری در دستور کار ماموران کلانتری۱۲ و ماموران یگان امداد شهرستان قرار گرفت٬تصریح کرد: پیگیری و تحقیقات به موقع در فاصله زمانی اندک محل حضور مته‌مان شناسایی و با کسب دستور مقام قضایی به محل حضور آن‌ها اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از گذشت کمتر از دو ساعت از شکایت خانم (س. الف) پیگیری‌های لازم انجام شد، اضافه کرد: مته‌مان به جرم قدرت نمایی و تخریب خودروی خانم (س. الف) دستگیر و به کلانتری برا سیر مراحل قضایی فرستاده شدند.

فرمانده انتظامی قائم شهر با بیان اینکه این باند که به سرکردگی (م. س) فعالیت می‌کرد، اظهار داشت: در شهرستان‌های هم جوار، چندین بار اقدام به تصادف تصنعی با خودروهایی که رانندگان آن زن بوده‌اند انجام داده‌اند تا با درگیری بتوانند اخاذی کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *