آموزش وردپرس
dozd

دستگیری مروج مواد مخدر در اینترنت و مامور قلابی اداره برق در قائمشهر

 قائم خبر:عملیات مأموران برای به دست آوردن ردی از این دزد با شکایتی از سوی نماینده حقوقی اداره برق قائمشهر در دستور کار قرار گرفت.در این دادخواست که برای مأموران پلیس قائمشهر ارائه داده شده آمده بود مدتی است مرد ناشناسی با مراجعه به خانه‌ها خود را مأمور اداره برق معرفی کرده و اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کند.

در نخستین مرحله از تحقیقات پلیس قائمشهر با شناسایی کسانی که تحت کلاهبرداری قرار گرفته بودند، به تحقیق از آنان پرداخت و توانست مشخصات ظاهری وی را به دست آورد.در ادامه تجسس‌ها مأموران با شناسایی مشخصات مرد کلاهبردار توانستند مخفیگاه او را در یکی از مناطق شهر ردیابی کنند و با محاصره آنجا او را به دام اندازند.این مرد که «محمد» نام دارد در نخستین مرحله تحقیقات سعی کرد با اظهارات گمراه‌کننده خود را بی‌گناه جلوه دهد اما با ارائه مستندات و دلایل غیرقابل انکار از سوی مأموران ناچار لب به اعتراف گشود و ماجرای کلاهبرداری‌ها را به گردن گرفت.

در ادامه تحقیقات پلیس دریافت که این شیاد از افراد سابقه‌دار بوده و دارای اتهاماتی همچون جعل و کلاهبرداری است که به همین دلیل به تحمل زندان محکوم شده بود.همچنین در بررسی‌های مأموران، اطلاعاتی به دست آمد که نشان می‌داد این شیاد از زندانیان فراری بوده و از سوی پلیس تحت تعقیب است.با به دست آمدن این اطلاعات به دستور بازپرس پرونده مرد کلاهبردار تا انجام تحقیقات تکمیلی درباره سایر اقدامات خلافکارانه‌اش در اختیار مأموران آگاهی قائمشهر قرار گرفت.

مرد شیاد تاکنون در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به جرم خود و پنج کلاهبرداری دیگر اعتراف کرده است.

ترویج دهنده مواد مخدر در فضای مجازی در قائمشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی قائمشهر از کشف و دستگیری فرد تبلیغ و تحریک کننده جوانان به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی در قائمشهر خبر داد.

محمدرضا قدمی  از دستگیری فرد تبلیغ و تحریک کننده جوانان به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در پی اعلام ستاد اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی قائمشهر در تاریخ ۲۵ آبان، مبنی بر اینکه شخصی با هویت «ه ـ ب» در شبکه های اینستاگرام و فیسبوک اقدام به تبلیغ درباره نوعی مواد مخدر به نام «برگ» و تحریک جوانان و دوستان خود به مصرف آن کرده است،مراتب در دستور کار ماموران پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.
قدمی افزود: با بررسی های به عمل آمده مشخص شد این نوع ماده مخدر به تدریج باعث آسیب مغزی و ایجاد نوعی توهم در مصرف کننده می شود.
فرمانده انتظامی قائمشهر ادامه داد: ماموران با تحقیقات گسترده و بررسی شبکه اجتماعی متهم و انجام تحقیقات علمی و به کارگیری منابع مخبران، آدرس کامل و شماره تلفن همراه متهم را شناسایی کردند و متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
قدمی گفت: این متهم به جرم خود طبق شواهد و قراین اعتراف کرد و پرونده وی به مراجع قضایی ارسال شد

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. سلام
    احسن وصد افرین بر سرهنگ قدمی وهمکاران وهم سنگرانش در فرماندهی انتظامی قائم شهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *