آموزش وردپرس
dama

دمای هوای مازندران ۲۰ درجه کاهش می یابد

قائم خبر: مدیرکل هواشناسی مازندران با توجه به نفوذ سامانه بارشی در استان گفت:دمای هوای استان از ۱۵ تا ۲۰ درجه در جلگه و ارتفاعات کاهش می یابد.

نوربخش داداشی افزود: پیرو اطلاعیه شماره ۱۸ و با توجه به نفوذ سامانه سرد بارشی همراه با وزش باد شدید، بارش باران و برف، کاهش محسوس و قابل ملاحظه دما و رعدوبرق، طی امروز و فردا با توجه به شکل ‏گیری جریانات جنوبی، افزایش دما و وزش گرم در ارتفاعات گاهی وزش باد شدید پیش‏ بینی می‏ شود لذا از روشن کردن آتش در جنگل پرهیز شود.

وی اظهار داشت: از پنجشنبه شب تا یک شنبه آینده آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن سطح آب رودخانه‏ ها و سیلابی شدن مسیل‏ ها در استان پیش‏ بینی می‏ شود لذا تمهیدات لازم به عمل آید و از پنجشنبه شب تا یکشنبه به دلیل مه‏ آلود بودن جاده‏ های کوهستانی و ریزش برف، لغزندگی جاده های کوهستانی و اختلال در تردد وسایل نقلیه را موجب می‏ شود.

داداشی افزود: از پنجشنبه شب تا یکشنبه به دلیل وزش باد شدید، دریای خزر طوفانی خواهد بود و برای صید و صیادی و فعالیت دریایی مناسب نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی مازندران ادامه داد: دمای هوا با توجه به افزایش دمای روزهای سه‏ شبه و چهارشنبه از روز جمعه در مناطق ساحلی و جلگه ه‏ا شش تا ۱۵ و در ارتفاعات تا ۲۰ درجه کاهش خواهد یافت و هوای سرد تا اواسط هفته آینده در استان ماندگار خواهد ماند.

name-kahesh-dama

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۲ دیدگاه

  1. تصویر خبر مربوط به پیاده رو خیابان ارم شیراز است.

  2. احتمالا تصویر تزیینی است… ایرادی به قائم خبر در این خصوص وارد نیست…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *