چهارشنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

دوربین خبرساز

قائم خبر-ناساری: چندی پیش خبری پیرامون پله برقی جنب بهزیستی و بیمارستان رازی این شهرستان نشر کرده بودیم تا شاید گوش و چشم مسئولان ذیربط و ذیصلاح را پیرامون وضعیت نابسامان این پله برقی  را از نزدیک ببینند و بفکر راه چاره باشند.پله برقی که چه عرض کنم، در واقع باید گفت پله نوردی ! چون این پله برقی واین افراد کم زور مثل بچه در تصویر بالا که با توجه به کمک مادر و خواهرش توان بالا رفتن از پله های تقریباً ۳۰ سانتی متری را ندارد ، خود گواه بارزی است براین ادعای ما .

اگر مسئولان شهرداری وقت ( منظورمان از وقت ، وقتی است که آقایان داشتند این پله برقی عابر پیاده را نصب می کردند می باشد) قصد نصب پله برقی را داشتند که بعد از مدتی عابرین پیاده با زور و بازوی خود ، هم خودشان را از این پله مثلاً برقی بالا بکشند وهم بچه های کوچولو را ، پس چرا پله ای دیگر را درمجاورت این پله برقی راه اندازی کردند ؟!

فکرکنم این پله بخاطر روزهای اضطراری ، مثل ساختمان هائی که درصورت اتفاق های خطرناک مثل ، زلزله یا آتش سوزی و از این قبیل اتفاقات ، پله های اضطراری نصب می کنند باشد!

این عمل خدا پسندانه کسانی که در خیرات به پرندگان کوتاهی نمی کنند حکایت از آن دارد که عاطفه ها همچنان درنزد مردم ما نخشکیده است.
وضعیت نامناسب ابتدای خیابان شریعتی (خیابان جویبار)
بازنشستگان سپیدموی در میدان طالقانی
سلام ماه مهر قشنگم ، سلام
این عکس ما را به یاد روزهائی که درسطح شهر هرزگاهی چند ماشین ازجلویت رد می شد انداخت .یاد آن روزها بخیر.چه خوب می شد اگر اینجور می شد!

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

۲ دیدگاه

  1. این عکس آخری رو فکر کنم جمعه صبح ساعت شش گرفتین ؟ درسته.

  2. در مورد پل برقی خداییش.مسئولان هیچ تقصیری ندارند. ببخشید چند وحشی غار نشین باعث شدند پل به این روز در بیاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =