آموزش وردپرس
nadrri

دوربین خبر ساز

 عدم وجود خط کشی وچراغ راهنمائی معابردر خیاباهای قائمشهرمشکل سازشده است

قائم خبر – عباس ناساری : مشکل خط کشی و چراغهای نداشته راهنمائی ورانندگی جهت عابران پیاده سطح شهر قائمشهر ، این روزها واقعا بیش از همیشه برای عابرین پیاده مشکل ساز شده است ومعلوم نیست مردم ازکجای خیابان عبور کنند تا خدای ناکرده اگر دچار مشکل واتفاقی شدند ادعای قانونی مقابل مسولان ومقصران احتمالی داشته باشند.

چندی پیش در شورای شهر قائمشهرگفته شد مبلغی بالغ بر ۹۸ میلیون تومان برای خط کشی خیابانها ومعابرسطح شهر اختصاص داده شد ه است ، ولی گویا عکسهای این صفحه چیز دیگری را حکایت می کند . شاید مبلغ فوق در دیگر نقاط شهر صرف رنگ آمیزی خط کشی ویا جداول شده باشد ویا در حال رنگ آمیزی باشد ولی آیا بهتر نیست اگر مبلغی در ته این بودجه باقی مانده صرف خط کشی مرکز شهر که شلوغ ترین نقاط شهرستان می باشد صرف شود ؟

میدان طالقانی و خیابانهای مجاور آن تا حدود یکصد متری یا کمی بیشتر شامل مشکل خط کشی می باشد که مکررا از سوی مردم

DSCF0477 + + DSCF0494 + + DSCF0497 ++ DSCF0498 + + DSCF0501 + + DSCF0502 + + DSCF0522 + + DSCF0525 + + DSCF0528 + + DSCF0529 + + DSCF0531 + + DSCF0535 + + DSCF0537 + + DSCF0548 + +

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۴ دیدگاه

  1. ان شا الله درست میشه به امید خدا

  2. واقعا تشکر از این مطلب که خیلی بجا و مناسب بود.متاسفانه شهردار و مسئولین شهرداری به دنبال اخذ مبالغ کلان جهت صدور پروانه و عوارض خود هستند و ما شاهد هستیم که عملا طرح ها و برنامه هایی که آقایان عنوان نموده اند فقط در حد حرف و حدیث و شعار باقی مانده و از اجرای عملی آن فعلا خبری نیست.به عنوان مثال قرار بود تقاطع غیر هم سطح در سه راه کمربندی خیابان تهران ایجاد شود که هیچ خبری از آن نیست ویا چند ماه قبل توفانی باعث سقوط چرخ بال یادبود سرلشکر خلبان شهید مهدوی شده که هنوز نسبت به نصب آن اقدام ننموده اند و این سه راه کمربندی را هم نیمه کاره نسبت به زیبا سازی آن رها کرده اند.جا دارد مسئولین شهرداری نسبت به این گونه ابهامات و سوالات پیش آمده شهروندان محترم شهر پاسخگو باشند..

  3. واقعا به مسئله مهمی اشاره کردین قطعا همینگونست

  4. شهردار بهتر است کمی هم به فکر شهر باشند
    ضمنا تابلوهای بالای مغازه ها باعث از بین رفتن دید ناظر به ساختمان های قدیمی میدان طالقانی شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *