آموزش وردپرس
hamayesh-film-kutah

دومین همایش فیلم کوتاه در قائم شهر برگزار شد

قائم خبر – عباس ناساری : دومین همایش فیلم کوتاه باحضور مهندس زارع ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر وتنی چند ازپیشکسوتان هنروسینمای این شهرستان وخانواده های بازیگران جوان توسط آموزشگاه سینمائی ( آسا ) به مدیریت عباس میارو همکاری شرکت تعاونی سینمائی قائم فیلم شمال ، عصر دیروز پنجشنبه مورخه ۱۹/۱۰/۱۳۹۲ در سالن ( حر) اداره فرهنگ ارشاد واسلامی قائم شهر بنمایش گذاشته شد .

عباس میارمدیر مرکز فعالیتهای هنری وسینمائی ( آسا ) قائم شهر که فعالیت هنری خودرا ازدوران دبیرستان شروع وبطورحرفه ای ازسال ۱۳۸۱ آغاز کرده است در مصاحبه اختصاصی به قائم خبرچنین اعلام داشت :

همایش فیلم کوتاه که دومین دوره خودرا دراین شهرستان تجربه می کند بصورت آموزشی وکارگاهی برگزار می شود .

وی هدف ازبرگزاری این همایش را آَشنائی هنرمندان جوان برای بازی مقابل دوربین اعلام کرد وادامه داد ، ما ازاینطریق انگیزه ای مضاعف برای بچه ها ایجادمی کنیم تا خودرا باور کنندوبهتر بشناسند ، که البته نقش اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر بریاست مهندس زارع وهمکاران ایشان ،اعضائ محترم شورای اسلامی شهر بویژه بهنام طیبی درحوزه فرهنگ وهنر شورا ، فرمانداری و شهرداری شهرستان قائم شهرکه نگاه بسیار موثر ومثبتی به آموزش هنرمندان جوان وجویای نام در دنیای هنر وسینما دارند ، بسیارپررنگ بود وانگیزه بالائی رادر نزد این جوانان ایجاد کرد .

گفتنی است در پایان نمایش فیلم های کوتاه ، احکام وگواهینامه هنرجویان توسط مهنس زارع ، ایرج الیایس ( یکی ازبازیگران پیشکسوت دنیای سینما وباسابقه شهرستان ) واستادعباس میار( کارگردان وتهیه کننده فیلم های دومین دوره نمایش فیلم کوتاه ) به هنرمندان ودوستداران جوان بازیگری اهدا شد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۱۹ دیدگاه

 1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت قائم خبر و جناب آقای ناساری.
  تقدیر و تشکر میکنم از گروه اجرایی همایش به خصوص بچه های حراست .آقایان:عدنان حسین نژاد،سید کاظم رضوی،محمد رضا خانگلی،امیر حسین محمودزاده ،نیما فیضی،امیررضا بینوایی،امیررضا برزگر و عارف روحی و خانم ها:افسانه مرادی،زهرا محمودی.
  خسته نباشید عرض میکنم خدمت مدیریت آموزشگاه سینمایی آسا آقای عباس میار بخاطر این حرکت فرهنگی و حمایتی که برای هنرمندان جوان این شهر داشتند.
  (مدیر حراست آموزشگاه آسا و دبیر دومین همایش فیلم کوتاه)

 2. تقدیر تشکر میکنم از عوامل اجرایی همایش.
  در ابتدا پوزش میطلبم از مهمانان و هنرمندان و مسئولین بابت اشکالات فنی که پیش آمد به خاطر سیستم پخش اتاق فرمان بوده و بنده هیچ تقصیری نداشتم.
  انشاءالله در همایش بعدی با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهراشکالات فنی رفع گردد و ما بتوانیم با کیفیت بهتر و مطلوب تر در خدمت هنرمندان و مردمان فرهیخته این شهر فرهنگی باشیم.
  (مدیر داخلی آموزشگاه سینمایی آسا)

 3. امیررضا برزگر

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت و با تشکر از همه ی عوامل اجرایی همایش. یک سری از دوستان از کیفیت فیلمها ایراداتی گرفته بودند، با احترام به همه ی این دوستان باید عرض کنم که تمام این فیلمها جنبه ی آموزشی و کارگاهی داشتند و باید به این نکته توجه داشت که بازیگران این کارها اولین کار تصویری خود را انجام میدادند. با این کار فرصتی برای این دوستان فراهم شد تا تئوری هایی را که آموخته بودند در فضای عملی تجربه کنند، با نماها آشنا شوند، مهندسی بازیگری برای دوربین را بشناسند و در نهایت با تماشای خود در پرده ی عریض تفاوت ذهنیت های خود را با عینیت ببینند و لمس کنند. هدف از این کار شروع یک راه و یک فرهنگ سازی جدید بوده پس بهتر است به دور از نگاه و توقعات جشنواره ای صرفا به چشم یک حرکت جدید در عرصه ی هنر این شهر به آن نگاه کنیم. در ضمن به اصغر آقا هم بگم که بنده میدانم که مشکل از سیستم بوده چون خودم هم در نمایش تنهای بی سر با این سیستم داستان ها داشته ام۱ با تشکر

  • سید کاظم رضوی

   با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت و تشکر ویژه از همه ی بچه هایی که عوامل اجرایی همایش بودند…
   چند مورد نقطه ضعف در این اجرایی همایش داشتیم که به گفته برخی از دوستان کیفیت نچندان خوبی داشت .. انشاالله در کارهای بعد این نقاط رو پوشش میدهیم.
   (حسابدار آموزشگاه سینمایی آسا)

 4. پویا دستگیران

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
  حمایت بی نظیر شما از هنر بسیار ستودنی ست.
  اگر بعضی از دوستان مسئول،همانند شما قدر زحمات عاشقانه ی هنرمندان این شهر را می دانستند،نقش هنر و هنرمند در این شهر مقدس بشمار می آمد و بجای بیهوده خلل ایجاد کردن در امور هنرمندان سعی به تلاش و سرعت بخشیدن به اعمال آنها می نمودند.ناگفته نماند که استاد عباس میار در معرفی هنرمندان توانا بسیار زحمات فراوانی کشیده.به جرأت می توانم گویای این مطلب شوم که تئاتر شهرستان بر پایه همت این استاد مهربان،سخت کوش و پر توان به بهترین نحو احیا شده است.

 5. محمدرضا خانگلی

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و دوستان گلم…
  از اینکه لطف کردین و به دومین همایش فیم کوتاه آموزشی آموزشگاه (آسا) اومدید و با اومدنتون از ما و هنر و فرهنگ شهرمون حمایت کردین سپاسگزارم.ما هم در تلاشیم تا دفعات بعد با دستانی پرتر وکارهای حرفه ای تر چه در نمایش و چه در فیلم از زحمات شما مردمان هنردوست قدر دانی کنیم و از شما دوستان عزیز خواهشمندم که با دستان گرمتان همواره ما را یاری کنید.

 6. با سلام و خسته نباشید به مدیریت سایت و آقای ناساری و همچنین گروه حراست و به خصوص استاد بزرگوار آقای عباس میار که با همت و بزرگواریشون تونستن همایش خوب و با محتوایی رو به اجرا در بیارند.

 7. به هرحال با اینکه بازیگران اولین کارتصویری خود را انجام میدانند ولی با این حال واقعا همایش فوق العاده ای بود
  و یک خسته نباشید گرم به استاد عزیز وبزرگوارم استاد عباس میار میگم واقعا از بچه ها حمایت زیادی میکنن وزحمت میکشن
  با تشکراز همه عوامل که دراین همایش نقش داشتند

 8. سلام عرض میکنم خدمت مدیریت سایت و همچنین عباس ناساری.
  ممنون از اینکه این خبرو پوشش دادید.خسته نباشید میگم به عوامل اجرایی همایش و به عباس میار که واقعا و دلسوزانه داره برای فضای فرهنگی و هنری قائمشهر و استان تلاش میکنه اما بعضی ها دارن اون را به حاشیه میکشند و میخواهند او را از این مسیر باز دارند….اما باید بگم که عباس میار هیچ وقت جا خالی نمیکنه….
  این همایش یک حرکت فرهنگی خوبی بود از طرف آموزشگاه سینمایی آسا تا بتونه این فربهنگ رو وسیع کنه….
  هر چند مسئولین هیچ کمکی نکردند،فقط حرف میزند اما در عمل….حالا بماند.
  ای کاش میشد این جوونهای هنرمند و حمایت کرد،اینها آینده سازان سینمایی ایران هستند..باور کنید همه شون کار بلدن.
  امیدوارم مسئولین پیگیری کنند.. البته ما از این امیدواری ها به خودم زیاد میدیم.میدونیم که بی فایده است…ولی خب امیدمون از دست نمیدم …
  (مدیر روابط عمومی آموزشگاه سینمایی آسا)

 9. مهسا شیراقایی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و اقای ناساری خسته نباشید میگم به مدیر مسئول محترم اموزشگاه اسا اقای عباس میار و تمام عوامل اجرایی همایش. لازمه بگم که این فیلمها اولین تجربه ی تصویری هنرجویان اسا بود و اگه ضعف هایی وجود داشت به همین علته. با این وجود این همایش حرکت فرهنگی بزرگی در شهر قائمشهر بود و با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شد.

 10. اميررضا بينوايي

  با سلام و عرض خسته نباشی خدمت مدیریت سایت وهمچنین آقای عباس ناساری
  و همچنین استاد عزیزم جناب آقای عباس میار
  ی خسته نباشید هم می گم به بچه ها که در این مدت زحمات زیادی کشیدن ،این کار برای اولین بار در قائمشهر انجام شد به هر حال کار بزرگی بود… ویک مشکلاتی سیستم به وجود آورد و که جناب آقای اصغر میار هیچ تقصیری نداشت…
  حالا ما نمی گیم که مسئولین کمک نکردند ….فقط حرف میزندد عمل نمیکنند.
  امیدوارم که در سری های بعدی ی کمکی کنند و به امید کار های بهتر تر………………….
  و
  واقعا واقعا واقا ی خسته نباشد دیگه به آقای عباس میار و تمام بچه ها از ته دل می گم.
  بچه ها خسته نباشید…

 11. سلام وخسته نباشیدخدمت استادعزیزم اقای عباس میار وتمام کسانی که دراین همایش زیبا زحمت کشیدند….تشکرویژه میکنم از اقای حسینی اقای میثم میارو اقای اصغرمیار،اقای عارف روحی وخانم افسانه مرادی،خانم زهرامحمودی اقای نیما فیضی تمامی عوامل اجرای همایش وحراست
  بادرودفراوان….

 12. با سلام و ارادت خدمت مدیریت محترم سایت قائم خبر و جناب آقای عباس ناساری عزیز
  سپاسگذارم بخاطر زحمات بیدریغ و بی بدیل شما در خصوص تهیه خبر و اطلاع رسانی این همایش فرهنگی سینمایی
  با آرزوی توفیق و سربلندی شما و همه بانیان عرصه فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی.

  باشد تا به لطف حضرت حق ، در راستای اهداف مقدس نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری، لیاقت و افتخار خدمتگذاری در عرصه فرهنگ و هنر را داشته باشیم.

  ( خدمتگذار همه هنرمندان و هنردوستان )

 13. ازطرف آقای عباس ناساری ( خبرنگار وعکاس جراید بویژه سایت قائم خبر)
  باسلام خدمت تمام کسانی که با ادب وهنر سروکار دارند .
  ازاینکه مدیریت سایت وخبرنگار پیر شهرنتان ( عباس ناساری ) را مورد لطف خودتان قرار دادی بی نهایت متشکرم .

  آقای عباس ناساری به بنده حقیر ماموریت دادند تا ازاین طریق ازتمامی هنر دوستان شهرمان الاخصوص آقای عباس میار( کارگردان جوان شهرمان ) که مدیریت سایت وایشان را مورد تفقد خود قرار دادند تشکر ویژه بعمل آورم .موفق باشید .

 14. پريسا ميرزايي

  با تشکر از مدیریت سایت و جناب آقای ناساری . . .
  خیلی خرسندم به عنوان عضو کوچکی در هنر این مرز و بوم پای به عرصه گذاشتم تا به افق دست پیدا کنم و مسیر خود را با استاد گرانقدر آقای عباس میار یافتم . . .
  با سپاس فراوان از همه هنرمندانی که مرا در این امر یاری می کنند . . .

 15. چه فرقی میکنه

  سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
  باز هم ….
  میشه بگید اقای عباس میار از کی استاد شدن اونم با مدرک کاردانی که هنوز نگرفته…
  ایشون چه کار سینمایی داشتن ؟؟؟
  چند جایزه و مقام کشوری هم نه,استانی دارند؟؟؟
  عجیبه … چه اتفاقی داره میوفته همش توهم…
  غیر از من۱۵نفر نظر دادند که اگه به اسم و سمت اونها دقت کنید ….
  باز هم عرض میکنم خوش حالم از این همه استعداد که تو شهرمونه و …

 16. دوست عزیزی که ندونسته دارید حرف میزنید…بنده نمیوخاستم بخاطر یه سری از اتفاقات پیش اومده به این سایت بیام و کامنت بذارم…اما به گفته یکی از دوستام اومدم و ببینم قضیه چیه…ادب حکم میکنه اگه مشکلی با آقای میار دارید بیایید و به خودشون بگید نه اینکه تو این سایت ها مطرحش کنید…مگه هر کی اسکار بگیره یا سیمرغ بگیره یا هر چی دیگه یا دکترای بازیگری داشته باشه استاده؟!!!نه دوست عزیز.داری اشتباه میکنی.

  استاد بودن به سواده به تجربست…به خاک صحنه خوردنه…به تلاش کردنه…

  عباس میار الکی عباس میار نشد.زحمت کشید.بازیگری تربیت میکنه که از اون بازیگری که داره به قول خودش ۴۷ سال میکنه فوق العاده بهتر کار میکنه…

  لطفا قبل اینکه این کامنتو بذارید در مورد عباس میار تحقیق کنید و اگه دوس داشتنید میتونید یه سر بیایید دفترشون و از نزدیک ببینید که چطور دارن با جون و دل با بچه ها کار میکنن.

 17. با سلام و احترام و عرض خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت و کاربر “چه فرقی می کنه”
  از آنجایی که علاقه آنچنانی به علم روز و تکنولوژی ندارم،برای پاسخگویی به کامنتی که دوستمون در سایت قرار دادند و مثلا اعلام موجودیت کردند باید عرض کنم که این روز ها گذراست و من هم می توانم ادبیاتی همانند شما پیش بگیرم و مقدمه ای کوبنده در راستای اعلام نظری پوچ داشته باشم
  ذهنیت ها و دقدقه هایتان را که بصورت توهم جلوه داده اید،تغییر دهید چون اینگونه به جایی نمی رسید..زمانی که دوستانی نسبتا محترم با بی قیدی از هنر می گذشتن و آن را طوری در اذهان عموم مسموم جلوه می دادند،شما کجا تشریف داشتید؟ عباس میار تنها فردی بود که با این امر ناشایست مقابله کرد و مقدس شمردن هنر و هنرمند را فرهنگ سازی کرد…
  بیایید منصفانه رفتار و فکر کنیم،آنهایی که مدرک های نسبتا معتبرشان را بر روی دیوار خانه شان نصب کرده اند کجا را گرفته اند؟ عباس میاری که می فرمایین مدرک کارگردانی ندارند،هیچگاه سعی بر این نداشته است که همه را بازیگر،نویسنده و کاگردان بسازد،عباس میار عزم خود را جمع کرده است که اگر فردی بازیگر نشد،انسانی بهتر باشد تا جامعه ای را که شما در آن وجود دارید و جرقه این انفجار خاموش شده اید را درک کنند.
  عباس میار،چه زمانی پا بر روی دوش دیگری گذاشت و خود را بالا کشید؟ ولی هرمند نماهایی که وجودشان،واژه هنر را آلود می کند این کار را با او کرده اند…
  عبای میار هنرمندانی دلسوز را به خانواده محترم هنر معرفی و تربیت کرده است که هر کدام می توانند همه افراد جامعه را درک کنند و هنر را به تعالی برسانند…
  بیایید نگاهمان را دگرگون سازیم و تخم حسد را در خود بخشکانیم،شما تنها می توانید رقابت کنید نه حسادت.
  باری شده است با او صحبت کنید تا ذهنیت ها و آینده روشنی که برای هنر این مرز و بوم دارد را بدانید؟
  او تنها فردیست که دلسوزانه از اعتبارش برای اثبات هنرمندان این شهر خرج کرده است…اینگونه رفتار کردن هیچگاه مناسب فردی نیست

  • سلام ب عزیزدلم.سرورم.حامی دوران گذشته اقای عباس میار….و بازهم خسته نباشی استادبزرگوارم .یاددوران قدیم بخیر سال۹۱-۹۰واقعا خاطرات خوبی داشتم باشماها مخصوصا زمانی ک خ ساری بود دفنر دلم همیشه براتون تنگ میشه اقای میااااااااار موفق باشید وسربلند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *