آموزش وردپرس
dr-emadi-10

« دکتر عمادی » مشاور معاون تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت شد

قائم خبر به نقل ازشمال فردا : دکتر سید ناصر عمادی متخصص پوست پزشک بدون مرز و عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مشاور معاون تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در امور تحقیقات بالینی کشور منصوب شد.

دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به سوابق ارزنده علمی و فرهنگی دکتر عمادی، حضور ایشان در امور تحقیقات بالینی کشور را با توجه به اهمیت تحقیقات و پژوهش ارزشمند دانسته و تلاش در این امر مهم را با موفقیت برای ایشان یادآور شد.

سوابق تحقیقاتی دکتر عمادی، در خصوص ضایعات پوستی جانبازان شیمیایی که نتیجه آن مقالات و سخنرانی های متعدد در مجامع علمی دنیا بخصوص( آمریکا، فرانسه، آلمان، سویس و …) در دفاع از مظلومیت جانبازان بوده است. همچنین خدمات پزشکی رایگان ایشان در روستاهای دورافتاده ایران و کشورهای آفریقایی، عراق و افغانستان جهت بیماران مبتلا به ایدز از آثار ماندگار علمی وملی ایشان می باشد که در ششمین همایش تجلیل از مشاهیر و مفاخر ایران که در اردیبهشت ماه سال جاری در رامسر برگزار شد به عنوان یکی از چهره های ماندگارعلمی و پزشکی معرفی و توسط دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و استاندار مازندران با دریافت تندیس بعنوان چهره ماندگار مورد تجلیل قرار گرفت.

دکتر سید ناصر عمادی اولویت خود در مسئولیت جدید را همکاری گسترده و مؤثر با دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل در اجرای طرح های پژوهشی و تحقیقاتی به عنوان اقدام اساسی و بنیادی در ارتقا سلامت مردم استان و جایگاه علمی شایسته دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل با اساتید دلسوز، فرهیخته و برجسته آن دانست که همواره بعنوان اساتید و پزشکان گمنام و مردمی نام آور عرصه خدمات علمی و پژوهشی در کشور و دنیا بوده اند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. سلام تبریک همشهری ،آرزوی توفیقات بیشتر برای شما و شهرمان و استانمان و ایران عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *