آموزش وردپرس
shora-ostandar

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار قائمشهر با استاندار

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قائم شهر مهندس سعید میرزایی رئیس به همراه اعضای شورای اسلامی شهر آقایان دریابیگی .غفوری.احمدی.فتحی .اسماعیلی.طالبی و طیبی به همراه مهندس حجازی شهردار قائم شهر با حضور در دفتر استاندار مازندران با دکتر ربیع فلاح دیدار کردند.

در این نشست مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ، پارسا رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ورازجویان مدیرکل دفتر فنی .عسگری مدیرکل دفترشهری و شوراها.ولیپور مدیرکل برنامه و بودجه .مظفری مدیرکل روابط عمومی استانداری حضور داشتند مهندس میرزایی رئیس شورا ضمن قدردانی از لطف استاندار با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت ها و اقدامات مدیریت شهری به پروِژه های قائم شهر اشاره کرد و گفت:پروژه تقاطع غیر هم سطح الغدیر -تقاطع میدان جانبازان – تقاطع شهید مهدوی از جمله پروژه هایی است که باعث روانسازی ترافیک شهری می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به رویکرد اعضای شورای شهر در دوره چهارم به حوزه سرمایه گذاری گفت : با پیگیری های انجام شده و مذاکرات صورت گرفته با گرو های مختلف سرمایه گذاری نهایتا با تعدادی از سرمایه گذاران جهت احداث مجموعه تفریحی و نوریستی در زمین نبش قراخیل و پارک جنگلی تلار به تصویب شورا رسیده که بزودی عقد قرارداد و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

در ادامه پارسا رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی .ولیپور مدیرکل بودجه استانداری .حجازی شهردار و دریابیگی عضو شورا هر کدام نقطه نظرات خود را بیان کردند.

در ادامه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های اعضای شورا و شهردار قائم شهر گفت :قائم شهر از جمله شهرهای استراتژیک استان هست که حق بزرگی بر گردن استان دارد و باید به آن توجه ویِژه کرد.

استاندار مازندران یشبرد امور و اقدامات اساسی با وجود مشکلات متعدد کار سختی است ولی اگر بتوانیم زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را فراهم کنیم می توانیم بخشی از مشکلات حوزه شهری را بر طرف کنیم و از اینکه اعضای شورا در این حوزه ورود پیدا کردند سپاسگزارم.

وی ادامه داد : فرزند این آب و خاک هستیم و برای سازندگی این دیار ولایتمدار باید تلاش کنیم و هر کسی در جایگاه خود باید این فرصت را قدر بداند و برای خدمت به مردم سبقت بگیرد.استاندار مازندران اظهار داشت : از توانمندیهای مختلف برای حل مشکلات مردم باید استفاده کرد و مطالعه و تحقیق همراه با برنامه ریزی منطقی و راهبردی برای توسعه شهری بسیار کارساز است .

وی حجازی شهردار قائمشهر را مدیری توانمند و با سابقه خواند و گفت : در این فضای پر فراز و نشیب باید از این مدیران مجرب و توانمند استفاده نمود.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. سلام چرا آقای حامد ابراهیمی در جلسه حضور ندارند آیا بخاطر نشدن ریاست شورای شهر قهر کردند یا دلایل دیگر برای عدم حضور وجود دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *