آموزش وردپرس
shahrdar

دیدار مستقیم مسئولین شهری و مردم

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری ، مهندس حسینی شهردار قائم شهر واعضا چهارمین دوره شورای اسلامی شهر قائم شهر به منظور ارتباط تنگاتنگ با شهروندان ودریافت مشکلات آنان تصمیم به حضور در میان شهروندان گرفته که این برنامه با اجرای طرح “یک محله یک مسجد” به انجام میرسد که براساس این طرح،شهردار واعضای شورا به همراه معاونین شهرداری با حضور در مسجد یک محله ضمن دیدار مستقیم با مردم در جریان مشکلات آن محله قرار گرفته و تصمیمات لازم را اتخاذ مینمایند.

در اجرای اولین مرحله این طرح شهردار واعضا شورا در روز شنبه ۹۲/۹/۲۳ با حضور در مسجد حجتیه صبوری سید محله قائم شهر حضور پیدا کرده و پس از حضور در نماز جماعت و مراسم زیارت عاشورا در دیدار با مردم به بررسی مشکلات شهروندان پرداختند.

در این مراسم اعضا شورا آقایان علی طالبی،فریبرز فتحی،محمدعلی صالح زاده،علی غفوری ، نصراله دریابیگی، سعید میرزایی، جعفر احمدی ، منوچهر حیدری و همچنین معاونین فنی و خدمات شهری و مسئول ساختمانی شهرداری حضور داشتند.

_mg_7657.jpg (709×472)

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

  1. حاجی حامد ابراهیمی خدا خیرت بده
    همین که در دوره قبل آلوده نشدی برای ما بسه
    زحمت های شما برکسی پوشیده نیست
    خدا خیرت بده.

  2. چقدر شلوغ بود جمعیت چه خبر بود؟ یا بدون اطلاع رفتن یا مردم مشکل نداشتن به قول گفتنیا همه چی ارومه من چقدر خوشبختم…

  3. چقدر جالب تو عکس ۵ یکی از هم محلی های ما در حال صحبت با آقای شهردارند

  4. مراسمش تو مسجدصبوری سیدمحله بود.همه چیزش خوب بود فقط یه سوال ذهنمو درگیر کرد که اون وسط محسن سبوس (طاهری)چیکار میکرد با اون فیگورودماغش؟جیگرتو بخورم محسن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *