آموزش وردپرس
adyani-rahimi

دیدار نائب رئیس کمسیون انرژی مجلس با شهردار قائم شهر

دکتر سید علی ادیانی نماینده محترم مردم قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با حضور در عمارت شهرداری قائم شهر با مهندس رضا رحیمی شهردار قائم شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قائم شهر مقارن با ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۹ رمضان دکتر ادیانی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با رحیمی شهردار قائم شهر دیدار و دو طرف به مسائل مهم شهری از جمله توسعه معابر شهری و ترافیک اشاره داشتند.

Picture 162-6

در این دیدار دکتر ادیانی ضمن تسلیت فرارسیدن شهادت مولی الموحدین علی (ع) و شبهای پر فضیلت قدر،اشاره به فعالیتهای صورت گرفته از زمان تصدی رحیمی بر مسند شهردار این شهر در زمینه های مختلف عمرانی،خدماتی و فرهنگی ابراز امیدواری کرد که این اقدامات در آینده استمرار و با برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.

Picture 167-3

دکتر ادیانی تاکید داشت:قطعا” مردم خوب و فهیم قائم شهربا توجه به حضور افراد لایق و کاردان در شورای اسلامی و شهرداری انتظارات بالاتر و بهتری از مجموعه مدیریت شهری را مطالبه خواهند کرد و بنده به عنوان منتخب آنها در مجلس شورای اسلامی نیز این انتظار را از مدیران شهری پیگیری خواهم کرد.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر نیز متقابلا” از حضور دکتر ادیانی قدردانی کرد و افزود:بعنوان یک خدمتگزار در بدنه شهرداری از تمام توان و تلاش خود و همه همکاران در جهت توسعه و پیشرفت شهر استفاده کرده و از خداوند متعال میخواهم بحق این شبهای بزرگ ما را در این را خطیر یاری نماید.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

 1. با سلام
  بنده رضا هستم و ۳۵ ساله شهروند قائمشهری و شغلم آزاده.از مدیر عزیز سایت خواهشندم نظر بنده در مورد شهردار و نماینده منتخب مردم قائمشهر را در معرض انظار و عموم قرار دهد.
  گویند شیری درجنگل مریض بود. روباهی نزد او رفت و به او گفت:
  شفای سلطان در این است که یک گور خر شکار کنی و من با روده گور خر شما را مداوا می کنم .
  شیر گور خری را شکار کرد و شکم آن را پاره کرد. روباه مکار با روده گور خر، شیر را محکم بست. خورشید که بالا آمد، در اثر گرما روده خشک می شد و به شیر فشار می آمد و نعره می کشید .
  موشی نزد شیر رفت و گفت:
  ای سلطان من می توانم تو را نجات دهم .
  او شروع به خوردن روده کرد. شیر آزاد شد ،ولی از آن جنگل برای همیشه رفت. اهالی جنگل علت را پرسیدند.شیر گفت: در شهری که روباه ببندد و موش باز کند، جای ماندن نیست!!
  حکایت شهر ما مصداق همین حکایت ست. اعضای محترم شورای اسلامی شهر جناب آقای طیبی،آقای میرزایی،آقای غفوری،آقای ابراهیمی،آقای دبیر حیدری،آقای اسماعیلی و…… واقعا ،وجدانا و شرفا و با للهی به کدام دلیل و علت نظر شما انتخاب آقا ی رحیمی به عنوان شهردار بوده؟یعنی کسی بالاتر و با سوادتر و با تجربه تر از این فرد در دستگاه ذیربط وجود نداشته که ایشان با ۱۱ رای موافق و بدون رای ممتنع و مخالف به عنوان شهردار انتخاب شدند؟
  در مسئولیت پذیری و زحمات آقای رحیمی در واحد مالی اداری و سازمان اتوبوسرانی شکی نیست ولی با اندکی تامل و تفکر میتوان پی برد که میتوانستند فردی با تجربه و کار کرده و کار آزموده تر را به عنوان شهردار یک شهر و سکان دار این عمارت انتخاب کنند.
  بنده از روی هوا و بدون تفکرحرفی نمیزنم بلکه ایده و نظرم را در ذهنم سنجیده و مطرح میکنم که فردا بتوانم جوابگوی معترضان خود باشم.
  در دیداری که بین آقای ادیانی نماینده شهر و آقای رحیمی شهردار فعلی (که هر دوی ایشان از خطه زیبای لفورهستند )امروز در عمارت شهرداری صورت گرفت که ایشان خطاب به مردم شهر بابت انتخاب افراد کارآمد و لایق و کاردان در شورای اسلامی شهر سخن به میان آوردند در صورتی که در این سازمان هیچ کس سر جای خود قرار نداشته و همیشه شاهد لابی و باند بازی هستیم .خداییش برای یک بار هم که شده سری به شهرداری بزنید و ببینید چه کسانی مشغول به کار هستند،در صورتی که هییییییییچ گونه فعالیتی برای روابط و نحوه برخورد با ارباب رجوع در این سازمان صورت نگرفته و کار نشده است و آقایان همیشه دم از افراد کاردان و لایق و کارآمد میزنند.
  در شهری که راننده شورای شهر طی فرایند به شهردار یک شهر و سکان دار عمارت برگزیده میشود پس حکایت ما حکایت داستان شیر و روباه و موش است.
  والسلام و من الله التوفیق

 2. خدای من ،جناب ادیانی مسائل مهم قائمشهر توسعه ی معابر وترافیکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا مهمه؟؟؟؟آخه یک نماینده که نباید در کار احرایی دخالت کنه میتونه؟؟؟!!!!!! هرچندکه دوره ی قبل هم شما بیشتر مجری قانون بودید تا قانون گذار!!!!!!!!!بیکاری دست فروشی مهاجرت بی رویه به شهر ……مهم نیستند؟؟/توسعه ی معابر وترافیک؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. آقا رضای عزیز….
  من کاملا با متن شما موافقم ….یک چیز دیگه رو هم اضافه کنم …مگه شورای شهر درانتخاب آقای حجازی چیزی را ملاک انتخاب قرار دادند که اینبار انجام دهند …..حجازی را با فحش و ناسزا از ساری اخراج کردنداینها آوردند کردند شهردار قائم شهر و هرچی ساروی بود اومدن شدن کارمند شهرداری …من کارمند یک اداره ای تو ساری هستم دو تااز کارمندای ماهم که ساروی بودند بنا به این دلیل که همسرانشان کارمند شهرداری قائم شهر بودند انصراف دادند رفتند اونجا سرکار بعد من برای یکی از دوستان قائم شهری که مدرکشم هم داشت و سوادشو هم داشت نتونست استخدام شهرداری بشه… آقا اسماعیلی شورای قائم شهراز دوستان هست ایشون تنها کمکی که به ما کرد زمان امتحان جذب در شهرداری را به ما گفت و امتحان هم داد که اصلا خبری نشد و بعد فهمیدیم امتحان کاملا صوری بود برای همون اونایی که از ساری اومدند قائم شهر تا رسمی جذب بشن….اینه وضعیته شهر ما و با این مسولینی که داریم حقمونه که اینجاییم…..

 4. احسن به متن بالا همه دستشان تو یک کاسه است

 5. با سلام خدمت آقا سعید موسوی عزیز
  پیرو مطلب منتسب به اینجانب:
  از اینکه با بنده هم عقیده ای ممنونم و به نظر بنده انسان روشنفکر و با سوادی هستید.در بی کفایتی شهرداری و شورای شهر شکی نیست و همین امر باعث شده که یحتمل تعداد شوراها در انتخابات پیش رو کاهش و قدرت انتصاب و عزل شهردار هم از شوراها گرفته شود.
  آسفالت معابر و نقاشی روی دیوار و بزک کردن و نصب مجسمه و آبشار که نشد شهرداری.
  این کارها از دست هر انسانی ساخته و میتونه شهر را به گلستانی مبدل کنه ولی مشکلات و بحثها از جای دیگریست و جای بحث داره که وقت و حوصله زیادی رو میطلبه.
  آقایان شورا و شهردار که داری دم از آبادانی و عدالت و ……. میزنی،وقتی برای خارج کردن زمینهای مردم از طرح های بیخودی که خودتون گذاشتید پولهای بیخود و هنگفتی میگیرید و هیچ گونه رحم و مروتی در دریافت جریمه ای که خودتون تعیین میکنید ندارید پس جای بحثی وجود ندارد که مردم حامی شما باشند.
  در اکثر مواقع که شما به شهرداری مراجعه میکنید با ادبیات طلبکارانه کارکنان شهرداری مواجه میشید و اونوقت نمیتونید هیچ حرف و دفاعی از خود بکنید که مبادا کار شما انجام نشه و یا به روزها و هفته های بعد موکول بشه.
  بنده به عنوان یک شهروند باز هم میگم که اصلا از کار شورای شهر برای انتخاب چشم بسته شهردار قبلی و فعلی راضی نبوده و در انتخابات جدید پیش رو سعی میکنم افراد کارآزموده و در خور انجام این کار را انتخاب کرده تا شاهد چنین ضعفهایی در بدنه این سازمان مهم نباشیم.
  علی علیه حال نارضایتی ما دردی از ما دوا نمیکنه و اینجاست که شاعر بلند آوازه ایران سعدی شیرازی شعر بسیار زیبا و پر معنایی سرود و میگوید:
  اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است
  تربیت نا اهلان چون گردکان بر گنبد است

  مایه اصل و نسب در گردش دوران زر است
  دائما خون میخورد تیغی که صاحب جوهر است

  و من الله التوفیق . در پناه خداوند بزرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *