چهارشنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیدار نوروزی شهردار با فرماندار و اعضای شورای اسلامی قائم شهر

در روز ۱۴ فروردین ماه سال جاری دکتر معین پور شهردار به همراه معاونین و مدیران شهرداری قائم شهر ضمن حضور در ساختمان شورای اسلامی قائم شهر از رئیس و اعضای شورا دیدن نمودند.

در این دیدار دکتر معین پور ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید با توجه به برنامه های پیش رو و با استعانت از خداوند متعال هدف خود را که پروژه محور بودن برنامه های پیش رو و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های جدید می باشد را به سرانجام برسانیم.
در خاتمه وی اظهار داشت هدف ما جلب اعتماد مردم که مهمترین دغدغه شهرداری است، می باشد و امیدواریم همیشه در این راه گام برداریم.

حسین زاده رئیس شورا نیز خواستار تعامل بیشتر در انجام امور و همچنین استمرار در انجام کارها در کوتاهترین زمان ممکن و بهترین بازده بودند و اظهار داشت: امیدواریم شاهد رضایت عمومی در این امر باشیم.
در ادامه این دیدار، شهردار و هیئت همراه به دفتر محمدی فرماندار قائم شهر رفته و ضمن دیدار به ایراد سخنان پرداختند و به این موضوع اشاره داشتند که شهرداری در صدد آن است با ایجاد درآمد پایدار به خودکفایی برسد.
محمدی فرماندار قائم شهر نیز ضمن تاکید بر این موضوع اظهار داشت : شهرداری باید به دنبال راهی باشد که صرفا درآمد آن از دریافت عوارض نباشد و به مرز خودکفایی برسد.

 

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =