آموزش وردپرس
index

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر معرفی شد

قام خبر:به گزارش خبرگزاری شبستان ، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر با حضور معاونین قرآن و عترت و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

محمد فوقی، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر با بیان اینکه نام نیک و اعمال شایسته تنها یادگار از انسان ها خواهد بود، اظهار داشت: فعالیت های دستگاه فرهنگ و ارشاد باید موجب افزایش عبودیت و بندگی افراد جامعه شود.

وی ضمن تشکر از زحمات صادق زارعی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر، با اذعان به اینکه سید علی علوی از مدیران اخلاق مدار و با تجربه فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران محسوب می شود ابراز امید واری کرد تا با حضور وی در این کرسی شاهد ارتقای فرهنگی و هنری این شهرستان باشیم.

صادق زارعی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر با اشاره به فعالیت ۹۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد، ۱۸ انتشارات، ۷۰ فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی، ۳۰ کانون آگهی تبلیغات، ۳۵ آموزشگاه آزاد هنری و ۳۴ چاپخانه در این شهرستان، گفت: تاکنون تمامی امکانات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد قائم شهر در اختیار هنرمندان این شهرستان بوده است.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۲ دیدگاه

  1. خسته نباشید میگم به آقای زارعی.واقعا در این چند سالی که ایشون ریاست اداره ارشاد بودن زحمات زیادی در همه ی بخش های فرهنگی و هنری کشیده اند.تبریک میگم به آقای علوی.امیدوارم آقای علوی هم بتونه به هنر و هنرمند شهرستان قائمشهر و فضای فرهنگی شهر خیلی خیلی بیشتر توجه کنه.

  2. من پیر شدم هنوز سینمای در قائم شهر ندیدم امید است که آقای علوی کاری برای این شهر بکنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *