آموزش وردپرس
939b7a27d5e2592b35701271f9350c31

رئیس اداره اوقاف :احداث سرزمین موج های آبی در قائمشهر

قائم خبر: رئیس اداره اوقاف قائمشهر با اشاره به آغاز هفته اوقاف از ۲۹ آذراز افتتاح نمایشگاه وقف با حضور مسئولین شهرستانی در بقعه یوسف رضا خبر داد و بیان کرد همزمان با افتتاح این نمایشگاه ار نفرات برتر مسابقات قرآنی با اهدای ۱۲ میلیون تومان به این عزیزان تقدیر خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف قائمشهر، همایش خیرین شهرستان، همایش بانوان واقف، همایش اصناف، دیدار با ائمه جمعه، سخنرانی ریاست اداره اوقاف در پیش از خطبه نماز جمعه را از جمله برنامه های هفته وقف شهرستان معرفی کرد و اظهار داشت : ضریح امامزاده ساروکلا با هزینه ۶۵ میلیون تومان به پایان رسید و نصب ضریح امامزادگان یحیی در روستای جنید و مهدی در ارطه بزودی انجام خواهد شد.

حجت الاسلام زارعی در خصوص موقوفات شهرستان اذعان داشت : اسناد اجاره ای بالغ بر ۱۶ هزار رقبه موجود است که تاکنون حدود۴۴۴ سند اجاره ای با مستأجرین آنها تنظیم شده است.

وی افزود : ۲۶۲ تمدید اجاره، ثبت ۴۵ موقوفه عرصه و اعیان با نقشهGIS و۱۰۸ نقشه UTMدر سامانه اداه اوقاف به ثبت رسیده است.

زارعی با بیان اینکه پنج وقف جدید در آینده ای نزدیک در قائمشهر خواهیم داشت، از احداث بزرگترین پروژه عمرانی استان در قائمشهر خبر داد و اذعان داشت : این مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، مذهبی شامل هتل، مجتمع فرهنگی توریستی و پذیرایی، زائرسرا و سرزمین موج های آبی، در زمینی موقوفی در ابتدای جاده قائمشهر به بابل ساخته خواهد شد که شامل پنج فاز است و مقرر شد هر فاز در یک سال انجام شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

 1. ایول خدا کنه موج های ابی هر چه زود تر افتتاح بشه تو قائم شهر مثل پروژه نگین شمال خ ساری چند سال طول نکشه و یه ساله تموم بشه

 2. شما بیاید یه پارک درست کنید..موج های آبی پیشکش

 3. ضریح امامزاده جنید و خود مردم و محلی ها درست کردن این یک
  سرزمین موج های ابی و هتل پنج ستاره و … دیگه چی
  چه خبر
  شماهم مگه میخوای نماینده شی
  بابا هر موقع اجازه ساخت به اون بیمارستان رو دادی ایناهم انجام میشه
  راسّی گنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *