آموزش وردپرس
ebrahimi-tayebi

رئیس و نایب رئیس شورای شهر قائمشهر مشخص شد

به گزارش قائم خبر مراسم تحلیف اعضای شورای شهر صبح سه شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندار ، اعضای جدید شهر قائمشهر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

پس از مراسم تحلیف اعضای شورای شهر، انتخابات برای تعیین هیئت رئیسه با حضور فرماندار برگزار شد.

طی این انتخابات، حامد ابراهیمی به‌ عنوان رئیس شورای شهر و بهنام طیبی به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند.

همچنین اعضای شورای شهر آقای سید جعفر موسوی را به عنوان سرپرست شهرداری قائم شهر انتخاب کردند.

اخبار تکمیلی به زودی اعلام می شود…

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۹ دیدگاه

 1. امیر بهادر رمضانی

  احسنت به بهنام طیبی که با کسب ۱۳ هزار رای از اینکه بعنوان رئیس شورای شهر شد اعتراضی نکرد………………………..

 2. امیر بهادر رمضانی

  احسنت به بهنام که اعتراضی نکرد چون باید رئیس می شد

 3. اگر آقای رحیمی شهردار بشه،ایده های جدیدی برای شهر دارم(چون عموی بنده است) 😀

  • خانم مهرنوش جنابعالی تعریف عموتو نکنی من برات تعریف کنم .گالش که نمی گه دوغ من ترشه.جوجه رو آخر پاییز می شمرن.دوره ی قبل که هرچی شمردیم تموم نشد

 4. با سلام در بین کاندیدای شورای شهر قایمشهر فردی بنام دکتر علی نوری نژاد بود که دکترای برنامه ریزی شهری بود انصاف این است از این افراد استفاده شود حداقل برای شهردارشدن مردم و مسولین باید دوست بازی و فامیل بازی را کنار بگذاراند دنبال حل مشکل مردم باشند نه…..

  • اصلا شهردار نباید مدرک داشته باشه،فقط باید تجربه و جسارت داشته باشه و بودجه بگیره.البته باید نمایندگان هم کمکش کنند.چند سال است که قائمشهر به همین شکل باقی مانده.واقعاً واسه شهری با این جمعیت خیلی زشته که مکان تفریحی نداره

 5. در حالی که شهر قائم شهر یکی از شهرهایی است که بیشترین آمار بی کاری را در سطح کشور داراست شهردار برکنار شده این شهر در آخرین روزهای کاری خود با ارسال نامه ای به استانداری مازندران خواستار استخدام رسمی یکی از اعضای ناکام سومین دوره شورای اسلامی شهر شده که ۵۴ سال سن دارد !

  از سویی در طول هفته های گذشته بسیاری از جوانانی که در آزمون استخدامی پذیرفته شدند با مراجعه به خبرنگاران از امتناع این شهردار برای آغاز بکار آنان در شهرداری این شهر گله داشتند اما اکنون در کمال تعجب یک عضو شورای سوم که از راه یابی به شورای چهارم بازماند مورد توجه شهردار معزول قرار گرفته و با نامه ای رسمی از دفتر امور شهری استانداری خواستار استخدام رسمی یا قراردادی وی می شود .

  عملکرد پر حاشیه و شیرین کاری های شهردار سابق قائم شهر از جمله نصب بنری لوح تقدیر استاندار ، اخراج شصت نفره کارکنان ، سیلی زدن به یک شهروند و…که همواره مورد انتقاد شهروندان قائم شهری می باشد اما با این شیرین کاری دقیقه نودی به اوج خود رسید و مردم می پرسند : چگونه در شرایطی که بسیاری از جوانان تحصیلکرده ، شاداب و پرانرژی قائم شهری بی کار هستند ، شهرداری خواستار استخدام فردی دیپلمه با ۵۴ سال سن می باشد که تعدادی از اعضای خانواده و فرزندش نیز در این شهرداری مشغول بکار می باشند .

  موضوع این نامه این روزها به « درخواست استخدام جوان ۵۴ ساله قائم شهری ! » بصورت سوژ ه ای مضحک در راهروهای استانداری پیچیده است .

  • درخواست شهردار نبوده … شما که مشخصه اصلا جهت دار حرف نمیزنید..دستور برای جذب اقراد با سابقه از سوی استان داری به شهرداری های کل کشور بوده…نه از شهرداری به استان…عملکرد فنی شهردار هم که قابل دقاع بوده..

 6. آقایان شورا قرار اول شما این بود که آقای صادقلو بیاید ولی الان …. خدا بداد مردم این شهر برسه آقای صالح زاده هم باید همراه اون ۴ نفر اعضا شورا می رفت البته تمام اعضای شورا پایشان گیر بوده ولی بنا به مصلحتی فقط اون ۴ نفر گرفتار شدند … بماند خیلی از پرسنل شهرداری .یاد کارکنان زحمت کش قدیمی شهرداری بخیر که بدون هیچ چشم داشتی کار می کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *