آموزش وردپرس
ghatl

راز شلیک‌های آدمکش اجاره‌ای

شلیک های یک آدم کش اجاره‌ای کافی بود تا مرد جوان به کام مرگ فرو رود.

به گزارش قائم خبر،مرد تیرانداز با کمین بر سر راه قربانی حادثه با شلیک یک گلوله به زندگی او پایان داد.

بنا بر این گزارش، اواسط هفته قبل بود که صدای شلیک گلوله ای رانندگان خودرو‌های عبوری در جاده قائمشهر به بابل را وحشت زده کرد. آنان وقتی خود را بر بالین مرد جوان که گلوله به سینه اش اصابت کرده بود رساندند او نیمه جان روی زمین افتاده بود.

با تماس یکی از حاضران در محل حادثه پلیس بابل در جریان ماجرای شلیک قرار گرفت و در قالب اکیپی خود را به محل حادثه رساند.

با شروع بررسی‌های مأموران مشخص شد که عامل تیر اندازی در یک غافلگیری جوان بابلی را هدف قرار داده و او را به این روز انداخته است.

با هماهنگی‌های قضایی پیکر نیمه جان قربانی حادثه به بیمارستان منتقل شد اما او بعد از یک روز از آغاز مداوا از سوی پزشکان و با وجود اقدامات انجام گرفته از سوی تیم پزشکان به دلیل شدت جراحت و خونریزی ناشی از اصابت گلوله روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

مرگ این مرد جوان در حالی رخ داد که او به هوش نیامده و نتوانست کلمه ای درباره ماجرای تیراندازی به خود را برای پلیس بازگو کند.

در همین ارتباط بود که با دستور بازپرس ویژه قتل بابل تجسس‌های ویژه کارآگاهان جنایی بابل برای به دست آوردن ردی از عامل شلیک آغاز شد.

در حالی که تنها ۵ روز از شلیک مرگبار به قربانی حادثه می گذشت و پلیس سرنخ‌های قوی‌ای درخصوص عامل تیراندازی در اختیار نداشت فاش شدن راز یک اختلاف خانوادگی پرده از راز اجیر کردن آدمکش برداشت.

مأموران با بدست آوردن این سرنخ حرکات و رفتار مردی به نام محمد را که از قبل با قربانی حادثه درگیری خانوادگی داشت تحت مراقبت‌های نامحسوس خود قرار دادند.

در جریان این اقدامات بود که متوجه تماس‌های مشکوک مرد شروری به نام مهدی با وی شدند. بر اساس تحقیقات پلیس این مرد قوی هیکل از افراد شرور منطقه بود.

با تحت مراقبت قرار دادن او مأموران مخفیگاهش را در اطراف شهر بابل شناسایی و او را در آنجا به دام انداختند.

وقتی مأموران با انکارهای متهم بازداشت شده درباره اطلاع از ماجرای تیراندازی و قتل جوان ۲۵ ساله بابلی روبه رو شدند به بررسی مخفیگاه وی پرداخته و تفنگی که با آن پسر جوان هدف قرار گرفته بود را پیدا کردند.

جوان قوی هیکل که راز شلیک مرگبار خود را فاش شده می دیـــد و می دانست پلیس برای مجرم شناختن او دلایل و مدارک و مستندات غیرقابل انکاری در اختیار دارد لب به اعتراف گشود و فاش کرد که مرد جوانی به نام محمد با پرداخت پول او را برای هدف قرار دادن قربانی جنایت اجیر کرده است.

سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده پلیس بابل در باره جزئیات بازداشت عاملان این جنایت گفت: در پی تیراندازی گروهی ناشناس به فردی به نام «حسن» ۲۵ ساله در جاده قائمشهر به بابل که جراحت شدید وی را در پی داشت موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی بابل قرار گرفت.

از آنجایی که مصدوم به علت شدت جراحات وارده قادر به حرف نبود و یک روز بعد از این حادثه نیز به علت شدت صدمات وجراحات وارده جان باخت تلاش‌های پلیس برای شناسایی ودستگیری عاملان تیراندازی آغاز شد.

مأموران با بکارگیری منابع اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی موفق شدند پس از ۵ روز تلاش شبانه‌روزی عامل این جنایت به نام «مهدی» را شناسایی و در عملیاتی وی را دستگیر کنند. درادامه تحقیقات پلیسی و کشف تفنگی که مقتول با آن به قتل رسیده بود در خانه این مرد، وی پرده از دست داشتن شخص دیگری در این ماجرا برداشت.

قاتل اجاره‌ای اعتراف کرد که از سوی شخصی به نام محمد که با مقتول درگیری خانوادگی داشته اجیر شده تا برای گرفتن انتقام به سمت وی شلیک کند. به گفته سرهنگ جعفری ، درادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس با هماهنگی قضایی «محمد» در عملیاتی دستگیر و در بازرسی از خانه وی نیز یک سلاح شکاری کشف شد.

سرهنگ جعفری تصریح کرد : این مرد نیز در بازجویی‌ها به دست داشتن در این جنایت اعتراف کرد.

همچنین ببینید

2259380

اجرای طرح‌های فاضلاب در ۵ شهر مازندران

ذبیح اله ذاکری مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران امروز در آئین معارفه مدیرجدید آبفای شهرستان …

۲ دیدگاه

 1. هتک حیثیت توسط خواستگار سابق در تلگرام
  گروه استان ها :
  شخصی که اقدام به تخریب شخصیت و سوء استفاده از اعتماد دختری در شبکه اجتماعی تلگرام می نمود ، توسط کارآگاهان جرائم رایانه ای پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر گردید.
  سرهنگ دوم حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اعلام نمود : در پی شکایت زنی در پلیس فتا مبنی بر اینکه به تازگی متوجه شدم که صفحه بنده در شبکه اجتماعی تلگرام علاوه برخودم دراختیار شخص دیگری نیز قرار گرفته است و از جانب من به دوستان وآشنایان بنده پیام داده و از الفاظ رکیک استفاده می نماید. به همین منظور تقاضای رسیدگی به پرونده را نموده است.
  ایشان در ادامه افزودند : پس از اخذ مرجوعه قضایی بلافاصله مراتب در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت، با تحقیقات صورت گرفته از خود شاکیه و بررسی پرونده مشخص گردید که متهم، خواستگار سابق وی بوده است و با در اختیار داشتن کد ۵ رقمی ID شاکی که در زمان ثبت نام در شبکه اجتماعی تلگرام در اختیار کاربر قرار داده می شود به صفحه شخصی وی دسترسی پیدا کرده است.
  سرهنگ محمدنژاد خاطر نشان کرد : پس از شناسایی متهم ، مامورین و کارآگاهان با هماهنگی مقام محترم قضایی متهم یاد شده بالارا به پلیس فتا استان احضار نموده و در تحقیقات فنی و پلیسی متهم ضمن اقرار به بزه انتسابی اعتراف نمود؛ بنده خواستگار سابق شاکیه بودم و برای اینکه ببینم وی در محیط تلگرام با چه کسانی درارتباط می باشد اطلاعات تلگرام وی را دراختیار گرفتم و با آشنایان وی تماس برقرار کردم . سرانجام پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع محترم قضائی ارسال گردید.
  سرهنگ محمدنژاد در خاتمه هشدار داد :
  – به هیچ در فضای مجازی اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید، چون هرآن ممکن است از این اطلاعات سوء استفاده شود.

 2. لطفا نام قاتل به مخفف هم شده بنویسید معروف به ؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *