آموزش وردپرس
ffffff

راه اندازی کانون باشگاه نخبگان جوان در قائمشهر

قائم خبر:رئیس آموزش و پرورش قائمشهر گفت: راه اندازی کانون باشگاه نخبگان جوان در قائمشهر، با برگزاری آزمون نمونه دولتی همراه بود.

محمد رسولی بعدازظهر امروز در جلسه گزارش عملکرد یک ساله که در سالن کنفرانس آموزش و پرورش تشکیل شد، اظهار داشت: بزرگترین برنامه سال ۹۴، راه اندازی کانون باشگاه نخبگان جوان در قائمشهر بود.

وی افزود: با برگزاری آزمون نمونه دولتی، قریب به سه هزار دانش آموز با یکدیگر به رقابت پرداختند که ظرفیت پذیرش آنها فقط ۴۰۰ نفر است.

رئیس آموزش و پرورش قائمشهر به فرایند ارتقای مدیریت در مدارس اشاره کرد و گفت: تاکنون طرح ارتقای مدیریت در ۱۶ مدارس به اجرا در آمده که این روند تا ۵ سال آتی ادامه خواهد داشت.

رسولی با اشاره به برنامه‌های نوی آموزش و پرورش قائمشهر؛ گفت: هر هفته یک روز با حضور تیمی از کار‌شناسان این اداره در یک مدرسه حضور به عمل رسانده و از نزدیک تمام لایه‌های مدرسه اعم از مدیریت، شورای دانش آموزی و.. را مورد بررسی قرار می دهیم.

وی تصریح کرد: از ۳۳۰ مدرسه دولتی و غیر دولتی در طول یک سال از ۲۲۶ مدرسه بازدید به عمل آمد.

رسولی در ادامه به جلوگیری از مهاجرت دانش آموزان از روستاها به شهرها اشاره کرد و افزود: ۸۰ مدارس روستایی به طور رایگان ویزیت پزشکی شده، همچنین در ۶۰ مدارس از حاشیه شهرها توزیع بسته های بهداشتی صورت گرفت.

وی از برگزاری کلاس‌های کنکور با کمترین هزینه گفت و ادامه داد: بسیاری از آموزشگاه‌های خصوصی به این امر معترض شدند اما این کار خوب و منطقی است و این روند ادامه خواهد یافت.

رئیس آموزش و پرورش قائمشهر در پایان به ارتباط تنگاتنگ با خیرین اشاره کرد و گفت: در حوزه خیرین مدرسه ساز خردادماه سال جاری، گردهمایی با حضور خیرین قائمشهری مقیم تهران در تهران برگزار خواهد شد. البته از ۱۳ پروژه ای که از سال ۸۸ تا ۹۳ نیمه تمام مانده بود خوشبختانه با حضور خیرین ۳ پروژه به سرانجام رسید.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *