آموزش وردپرس
dsc_1118-1

رحیمی:تلاش مدیریت شهری در جهت بهره برداری از بیمارستان جدید رازی

قائم خبر:دکتر قاسمپوری ریاست بیمارستان رازی قائم شهر با مهندس رحیمی شهردار قائم شهر  دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر دکتر قاسمپوری ریاست بیمارستان رازی در دیداری مشترک با مهندس رحیمی تاکید داشت:با اعتبارات و پیگیریهائی که در جهت جذب مسائل مالی صورت گرفته شاهد اتفاقات خوبی در سطح شهرستان بوده ایم که امیدوارم با همت مسئولین شهرستانی تا پایان سال ۹۵ بهره برداری از تمامی امکانات بیمارستانی امکان پذیر شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات سازنده و تلاشهای موثر ایشان در مدت کوتاه مدیریتی و پیگیرهای مهندس رحیمی خاطر نشان کرد: امیدوارم با حضور شما در قائم شهر و برنامه هائی که در پیش روی ماست شاهد اقدامات موثر در این بخش باشیم.

وی آینده نگری و افق ۵۰ ساله در زمینه مسائل بهداشتی و درمانی را یکی از برنامه های مهم این بیمارستان ذکر کرد و افزود: نقشه اجرائی بیمارستان رازی در راستای همین اهداف تغییرات اساسی داشته و انتظار داریم با مدیریت کارآمد شما ،سرعت در این بخش چاشنی مسائل شده و ما شاهد به بار نشستن این اقدامات باشیم.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر نیز ضمن خیر مقدم به ایشان تاکید داشت: هر آنچه درتوان خود و همکاران شهرداری سراغ دارم با تمام انرژی به شما کمک خواهیم کرد تا دین خود را به مردم این شهر ادا نمائیم.

رحیمی خاطر نشان کرد:بیمارستان رازی از هر زاویه ای که دیده شود باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. این بیمارستان باید افق سالهای دور را مد نظر داشته تا خدمات خوبی به شهروندان و آیندگان صورت دهد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *