آموزش وردپرس
images

رضایت اولیای دم چند ثانیه قبل از اجرای حکم در قائمشهر

قائم خبر :مرد جوان که به اتهام قتل عمد، در زندان قائمشهر پای چوبه‌دار رفته بود، چند ثانیه قبل از اجرای حکم با بخشش اولیای دم به زندگی بازگشت.

به گزارش قائم خبر حدود ۱۰ سال پیش متهمی که در بازجویی ، به قتل دوستش اعتراف کرده بود و با توجه به درخواست اولیای دم برای قصاص متهم، او از سوی قضات دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد که حکم قصاص به تائید دیوان عالی کشور رسید و در ادامه به واحد اجرای احکام دادسرای قائمشهرارسال شد.

با گذشت۱۰سال از وقوع حادثه، سحرگاه امروز چهارشنبه مقدمات اجرای حکم آماده شد و ماموران زندان متهم را از سلول انفرادی خارج کردند. امیدی به بخشش خانواده مقتول نداشت و با هر گامی که برمی داشت، یک قدم خود را به مرگ نزدیک تر می دید.

مرد جوان با دیدن اولیای دم که در حال گریه بودند، به گریه افتاد وتقاضا کرد او را ببخشند. آنها طناب سفید دار را بر گردن متهم انداختند و قرار بود تا چند ثانیه دیگر پرونده زندگی او برای همیشه بسته شود که اولیای دم فریاد زدند «قاتل را بخشیدیم».

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. رسول زابلی 09198194113

  باسلام
  دو چیز هست که ثوابش وزن نمیشود۱گذشت ۲ عدالت

 2. خدا چه قدرتی بهشون داد خدا عزیزشون رو بیامرزه

 3. چند نکته درباره سایت قائم خبر
  ۱ – متاسفانه خبرهای خیلی قدیمی روی صفحه اول سایت وجود دارد لطفا سایت را هر روز به روز کنید تا جذابیت و تازگی بیشتری داشته باشد .
  ۲ – خبرهای بیشتری از قائم شهر بدهید چون من از راه دور خبرهای شهرم را هروز از سایت خوب شما پیگیری میکنم .
  ۳ – از شخصیت ها و یا مسئولینی که اصلیت قائم شهری دارند هر هفته یا هر ماه از زندگینامه و یا گذشته آنان گزارشی تهیه کنید بسیاری از قائم شهرها پست های کلیدی در کشور دارند .
  ۴ – از وضعیت کارخانه نساجی مازندران هر هفته مطلبی داشته باشید این کارخانه بسیار معروف است در کشور و مدتی است شنیده ام دوباره میخواهد احیا شود فکر کنم برای مازندرانیها وس حتی مردم کل کشور مهم باشد پیگیری احیای این کارخانه

  • با سلام هوتن عزیز
   اگر به تاریخ خبرها توجه کنید(ستون سمت راست )متوجه میشوید به طور متوسط روزی دو خبر در این سایت درج میشود.درضمن قسمت اسلایدر ۸ خبر آخر را به نمایش می گذارد که با درج هر خبر جدید اتومات وار یک خبر از انتها حذف میشود
   ازتوجه شما بسیار سپازگزاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *