آموزش وردپرس
بهداد سلیمی
بهداد سلیمی

رضا زاده نگران است بهدادسلیمی رکورد یکضربش را بزند!

مشاور رضازاده با این ادعا که بهداد سلیمی قصد حمله به رکورد یکضرب رییس فدراسیون را دارد، موجی از دلهره و نگرانی را برای رضازاده بوجود آورده و او را برای پافشاری بر مواضعش مصمم کرده است.

قصه وزنه برداران المپیکی و مغضوب ماندن آن‌ها همچنان ادامه دارد و خبری از برطرف شدن مشکلات نیست. این درحالیست که اخیرا تلاش‌های زیادی برای بازگشت غول‌های وزنه برداری به تیم ملی صورت گرفت و حتی کار به جایی رسید که امام جمعه قائمشهر نیز نشستی را با بهداد سلیمی و مسئولان فدراسیون وزنه برداری برگزار کرد تا بلکه گره کور المپیکی‌ها باز شود. اما این اتفاق نیفتاد و حسین رضازاده و کوروش باقری موضع گیری سفت و سخت تری کردند و توافقات صورت گرفته را زیر پا گذاشتند.

رضا زاده نگران است بهدادسلیمی رکورد یکضربش را بزند!به گزارش قائم خبر به نقل از افکارنیوز ؛ نکته جالب توجه و مغفول مانده پرونده وزنه برداران المپیکی به تصمیم گیری‌های پشت پرده‌ای مربوط می‌شود که توسط مشاور رسانه‌ای رضازاده اتخاذ و رییس فدراسیون خورانده می‌شود. مشاوری که هر روز صبح در فدراسیون وزنه برداری حضور پیدا می‌کند و در ازای حقوق چشمگیر نزدیک به سه میلیونی و رانت‌های شخصی دیگر، برنامه روزانه رضازاده را به آقای رییس دیکته می‌کند!

نکته قابل ذکر اینکه مشاور رضازاده یکی از نشریات روزانه دولتی که وابسته به صداوسیماست را نیز به بنگاه خبری رییس فدراسیون تبدیل کرده و فضا و جریان رسانه‌ای لازم را در خصوص اتفاقات وزنه برداری از طریق این رسانه هدایت می‌کند. اما موضوع مهم و مورد بحث، سیاست اتخاذ شده در خصوص وزنه برداران المپیکی است. سیاستی که حسین رضازاده را مجاب کرده تا تحت هیچ شرایطی از مواضع خودش کوتاه نیاید و کوچک‌ترین قدم مثبتی در راستای حل شدن مشکلات وزنه برداران المپیکی بر ندارد.

حتی زمانیکه محمد عباسی وزیر سابق ورزش نیز برای فیصله دادن مشکلات پادرمیانی کرد، آقای مشاور مانع تصمیم جدیدی شد و با تهدید و جریان انداختن بحث عقب نشینی و کوتاه آمدن رضازاده و باقری و ترویج ورزشکار سالاری، از شکل گیری این اتفاق شیرین جلوگیری کرد. جالب اینکه مشاور رضازاده با این ادعا که بهداد سلیمی قصد حمله به رکورد یکضرب رییس فدراسیون را دارد، موجی از دلهره و نگرانی را برای رضازاده بوجود آورده و او را برای پافشاری بر مواضعش مصمم کرده است.

البته شکلی گیری این جریان‌های مسموم در فدراسیون وزنه برداری به اطلاع وزنه برداران المپیکی رسیده و قرار است در آینده‌ای نزدیک و در صورت عدم رفع، مشکلات بیانیه‌ای توفاتی از سوی این ورزشکاران منتشر شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *