چهارشنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

رضوی: قائمشهر به لحاظ مدال آوری در مازندران اول است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر با برگزاری نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی به ارائه عملکرد و پاسخ به سوالات خبرنگاران پرداخت.

قائم خبر – میلاد اکبری: دکتر غلامرضا رضوی در ابتدای نشست خبری امروز به ارائه آمار کلی قهرمانان قائمشهری پرداخت و اظهار داشت: شهرستان قائمشهر در بعد قهرمانی و مدال آوری  در استان مازندران رتبه نخست را دارد و همچنین این شهرستان در کشور الگو بسیاری از شهرهای دیگر می باشد.

neshaste_tarbiatbadani (1) neshaste_tarbiatbadani (2)

رضوی در مورد مشکلات سکوهای ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر گفت: از سال گذشته طی جلسات مکرر این موضوع را در شورای تامین مطرح و به سمع و نظر نمایندگان حوزه انتخابیه قائمشهر و اداره کل ورزش و جوانان رسانده ام تا هر چه سریعتر برای حل این مشکلات چاره اندیشی شود.

وی گفت: طبق نظر کارشناسان دفتر کل فنی و مهندسی ورزش مازندران ، برای بازسازی سکوهای ورزشگاه شهید وطنی،مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان برآورد شده است و آقای دکتر ادیانی(نماینده مردم قائمشهر) طی مکاتباتی با شخص وزیر ورزش پیگیر این موضوع می باشند تا تخصیص اعتبارات مورد نیاز سریعتر صورت گیرد.

neshaste_tarbiatbadani (3)

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر ادامه داد: طی جلسه ای که امروز صبح با حضور اعضای شورای تامین و اعضای شورای اسلامی برگزار گردید، مقرر شد با تخصیص اعتبار هر چه سریعتر مشکل سکوی فلزی الاخصوص سکوی شمال غربی که وضعیتی اسفناک دارد، حل شود.همچنین تصمیم بر این شد که در بازی مقابل برق شیراز که برای نساجی بسیار حائز اهمیت است، دربی برای قسمت سکوی شمال غربی تعبیه و به اندازه ای تماشاگر وارد آن قسمت شود که حادثه ای رخ ندهد.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =